3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Platamonas
Grecia Platamonas Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Olympos Hotel Scor din comentarii: 8,7

„A fost curat, hotelul este situat aproape de mare, parcarea este spațioasă.”

• Cronwell Platamon Resort All-Inclusive Scor din comentarii: 7,1

„Mancare cu gust si rafinament. Servire prompta . Curatenie exemplara. Bauturi de calitate buna pentru all-inclusive. Plaja curata si beach-bar in apropierea sezlongurilor.”

• Manos Kritikakis Apartments Scor din comentarii: 9

„Locația a fost foarte buna.Amplasata exact în port,ai acces rapid la plaja din Nei Pori și stațiunea Palatamonas (taverne, plaje ,etc)”

• Niki Apartments Sea View Attic Scor din comentarii: 9,5

„Locație într-o zonă lângă mare, vecini prietenoși, cu toate ca nu este încă sezon totul deschis, Sărbători Pascale deosebite!”

• Niki Apartments Beach Loft Scor din comentarii: 9,3

„A fost o experiență grozava deoarece am primit upgrade iar apartamentul în care am stat a fost absolut perfect pentru noi patru adulți. George, gazda, este atât de atent și de plin de solicitudine încât șederea noastră la Platamonas a fost un vis!”

• Kronos Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Micul dejun foarte diversificat si generos.”

• Zak's House Scor din comentarii: 10

„Confortabilă, dotată, curată, liniște, intimitate.”

• Hotel Morfeas Scor din comentarii: 9,1

„Poziția, curățenia, patul, facilitățile Am stat doar 1 noapte dar e o locație bună și merita un sejur.”

• Cronwell Platamon Resort All-Inclusive Scor din comentarii: 7,1

„Nearanjată, neatractivă”

• Hotel Alkyonis Scor din comentarii: 8,2

„Amplasarea hotelului,priveliștea din camera ,curățenia zilnica din camere,mic dejun bogat liniște,ambient foarte placut”

Cele mai bune 30 hoteluri din Platamonas