3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre hoteluri în Póros
Grecia Póros Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Captain Georgio Apartments Scor din comentarii: 9,4

„apartamentul este mare, curat, ideal pentru familie cu copii”

• Riviera Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Locația excelenta aproape de plajă , o priveliște extraordinară, curățenie exemplara, personalul de excepție și lista poate continua. Multumiri în special Annei care ne-a făcut sa ne simțim ca într-o a doua casă. Cu drag vom reveni în această locație.”

• Hotel Oceanis Scor din comentarii: 9

„Totul a fost excelent . Personalul foarte amabil , micul dejun cu produse proaspete și variate , curățenia se face zilnic , amplasarea foarte bună cu vedere la mare . Recomand aceasta locație.”

• Riviera Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Hotelul este langa plaja, terasa este superbă, camerele curate luna, se face curățenie zilnic, este pur și simplu perfect. Am avut o presiune la apa...cum n-am avut în 8 ani de când mergem în Grecia :) Am avut apartament cu bucătărie și era dotata cu absolut tot ce ai nevoie! Despre personal totul la superlativ: niste oameni deschiși, ospitalieri, veseli, prietenoși, dornici sa te ajute cu orice... Ana, îți mulțumim pentru tot!”

• Natalia Studios Scor din comentarii: 9

„Privelistea e superba”

• Giannatos Studios- Isabella Scor din comentarii: 9,5

„curatenia ( se face curatenie o zi da una nu), privelistea”

• Harbour View - Oceanis Apartments Scor din comentarii: 8,1

„Apartamentul a fost exact ca in fotografii. De apreciat ca prosoapele erau schimbate in fiecare zi, iar lenjeria o data la 2 zile. Locatia excelenta, chiar langa port. Gazda amabila si prietenoasa.”

• Antigoni House Scor din comentarii: 9,4

„Amplasamentul vilei pe malul marii.”

• Faro Del Porto Scor din comentarii: 8,5

„Priveliștea minunata”