3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σέρρες κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σέρρες Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Eva's Suite Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα..πολύ όμορφο σπιτι !!»

• Nikou Nikolaou Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Μείναμε πολυ ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας! Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός,προσεγμένος και με όλες τις παροχές. Ο κύριος Στράτος ήταν ευγενέστατος και πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!»

• Apartment near the circuit of Serres and centre!!! Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Ο οικοδεσπότης ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικός και απαντούσε άμεσα. Πολύ σημαντικό, επίσης, το ότι το διαμέρισμα είχε δική του θέση στάθμευσης και μοντέρνα αισθητική.»

• Διαμέρισμα σε πολυκατοικία Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Το διαμέρισμα έχει τα πάντα που να με κάνουν να αισθάνομαι σπίτι μου. Εχει τις προδιαγραφές ενός πενταστερου χωρίς πρωινό. Αλλά ακριβώς επειδή είναι στο κέντρο κ φτάνεις στα πάντα σε 5 λεπτά , παίρναμε το πρωινό μας σε ένα από τα μαγαζιά που οι Σέρρες έχουν πολλά .»

• Eva's Suite Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας στο Eva’s house ηταν πραγματικα απολαυστική! Το σπιτι ηταν καλαίσθητο, πεντακάθαρο, ευρύχωρο με κλιματισμό, σίτες, ομορφη θεα, μακάρι να μέναμε περισσότερες μερες. Ο κύριος Αστεριος ευγενέστατος, εξυπηρετικότατος μας καλωσόρισε μας παρείχε ενα σπιτι που φτιάχτηκε με αγαπη. Μακάρι ολοι οι ιδιοκτήτες να ειναι ετσι και ολα τα σπίτια να ειναι σαν αυτο. Μακράν το καλύτερο που εχουμε μείνει, αν μπορούσαμε να βάλουμε κ αλλα αστέρια θα βάζαμε. Ευχαριστούμε για όλα!»

• LP Luxury Citycenter Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Ο χώρος ήταν πολύ όμορφος και καθαρός! Άνετο δωμάτιο με πολύ καλο στρώμα και μαξιλάρια. Το μπανιο πεντακάθαρο και είχε όλες τις παροχές! Επισης βρίσκεις πολύ άνετα πάρκινγκ και στα 20 μετρα εχει mini market. Ο ιδιοκτήτης κος Λάμπρος πολύ ευγενικός και εξυπηρετικος. Θα το προτιμήσουμε πάλι.»

• Serres Kavafi 7 city center , FREE PARKING , FREE NETFLIX Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Καθαρό, φωτεινό και ευρύχωρο διαμέρισμα. Διαθέτει όλες τις παροχές που μπορεί να ζητήσει κάθε επισκέπτης. Φιλικός, ευδιάθετος και ευγενικός οικοδεσπότης ο οποίος φροντίζει να υπάρχουν στην κουζίνα όλα τα είδη. Ιδιωτικό πάρκινγκ δίπλα στο διαμέρισμα. Το διαμέρισμα βρίσκεται ακριβώς στο κέντρο της πόλης, 100μ από την κεντρική πλατεία. Θα το ξαναπροτιμησουμε»

• MODERN SWEET HOME WITH AMAZING VIEW!! Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Άριστο σπίτι! Άμεση ανταπόκριση από την οικοδέσποινα σε ότι ζητήθηκε!! Καθαρό σπίτι με όμορφη θέα από το μπαλκόνι, 5 άτομα κοιμηθήκαμε άνετα! Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα! Και εννοείται ότι θα το προτιμήσω ξανά !»

• Vaggoula's Luxury Apartment 1 Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Πολύ καλή τοποθεσία, στο κέντρο της πόλης με εύκολη πρόσβαση σε ότι χρειάζεσαι. Καθαρός χωρος, πολυ εξυπηρετική η ιδιοκτήτρια»

• Kate's Studio with view Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Απίστευτα καθαρό διαμέρισμα. Εκσυγχρονισμένος χώρος. Πολλές παροχές. Ιδιωτικός χώρος parking. Πολύ εξυπηρετική και φιλική ιδιοκτήτρια. Όλα ήταν στην εντέλεια. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σε αυτή τη τιμή δύσκολα να βρείτε κάτι καλύτερο.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σέρρες

βάσει 6.254 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com