3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Sikia
Grecia Sikia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ViLLA DRAGANI Scor din comentarii: 9,1

„Este chiar aproape de plaja, se aude marea in timpul noptii )) si pentru ca e o zona mai izolata este liniste si putini pe plaja care este superba, am vizitat citeva vestite si pot da aprecierea asta ;) Personalul este de ajutor. Smart TV in fiecare odaie, zona de BBQ este comoda. Conditionerul si plasele de la geamuri sunt binevenite. La taverna de alaturi gatesc bine, pentru consumatie la bar aveti sezlonguri cu umbrela gratis.(ex. Beer =5€, ice cream =1,5€) Recomand.”

• Sikia Village Houses Scor din comentarii: 9,3

„Totul a fost la superlativ.. Nu ai cum să reproșezi ceva. Mă voi întoarce cu siguranță, cu drag.Cele mai frumoase și salbatice plaje sunt in Sykia.Preotul Nicolae Pîntea, care slujește in Sykia de peste 23 de ani este inzestrat cu adevărat cu har Dumnezeiesc...”

• House Kallisti 2 Scor din comentarii: 9,8

„Cazare excelentă. Condiții foarte bune de cazare. Am fost cazați la parter. Bucătărie utilată complet inclusiv mașina de spălat vase și rufe, frigider mare. Curățenie, gazdă amabilă și discretă. Parcare lângă pensiune. A fost un sejur reușit.”

• Nymfes House. Scor din comentarii: 9,6

„Apartament spațios cu 3 dormitoare utilat complet”

• Nikolaidis House Scor din comentarii: 9,6

„Totul mi-a placut”

• ANEMOELIA II Scor din comentarii: 9,9

„Manolis este foarte cumsecade și foarte primitor, atent la detalii. Apartamentul este frumos, curat și echipat cu toate cele necesare. Locația este accesibila, se poate ajunge cu masina la oricare dintre plajele din zona. Am fost foarte mulțumiti. Recomand.”

• Nikolaidis House Scor din comentarii: 9,6

„Totul la superlativ. Curatenia este exemplara iar gazdele foarte amabile. Pentru doua persoane si un catel spatiul a fost suficient, desi baia este putin mica.”

• Vilas in the garden by the sea Scor din comentarii: 8

„Pozitia la malul marii.”

• Sikia Village Houses Scor din comentarii: 9,3

„Totul”

• Amo el mar Scor din comentarii: 9,2

„Personal foarte amabil, curatenie”

Cele mai bune 30 hoteluri din Sikia