2. Гърция отзиви за хотели
  3. Йонийски острови отзиви за хотели
  4. Сивота отзиви за хотели
Гърция Сивота Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Vlastaras Apartment Оценка от отзивите: 9.7

„Домакините се бяха погрижили за всичко. Имахме всичко необходимо за престоя си, дори в повече. Апартаментът беше много чист, зареден с всякакви неща от първа необходимост и с обзавеждане, създаващо домашен уют. .“

• Sofia's House Оценка от отзивите: 8.9

„Много уютно и тихо местенце, с отзивчиви домакини! Чаршафи и кърпи за баня се сменят на 2 дни. Хареса ни и бихме го посетили отново!“

• Villa Luxe Оценка от отзивите: 9.1

„Най прекрасното място на което съм била. Очарована съм💋💋💋“

• Ivi Villa Оценка от отзивите: 8.8

„Вилата е добре организирана. Басейна беше чудесен. Има всичко необходимо за един чудесен престой“

• „Вилата е перфектна ,модерна и много функционална ,има всичко необходимо дори в повече! Разпределението на стаите е много удобно ,както и самостоятелната баня към всяка спалня . Гледката е уникална !“

• Galini Studios Оценка от отзивите: 9.4

„Надхвърли очакванията ни. Стаите ,скромно обзаведени ,но с нови мебели, изключително чисто, просторно, кухничката е обзаведена с всичко необходимо. Голям балкон със спираща дъха гледка. Градинка с много цветя под него, ухае прекрасно. Селцето е малко, сгушено в залива, много тихо и спокойно с няколко таверни със страхотна кухня.“

• Dioni Villa Оценка от отзивите: 9.3

„Външното пространство на къщата е приятно и добре усвоено, разполага с всички удобства. Баните са чисто нови.“

• Galini Studios Оценка от отзивите: 9.4

„Чистота, удобство, любезност!“