3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Skala Marion
Grecia Skala Marion Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Aglaia Studios Scor din comentarii: 9

„Totul a fost minunat, terasa cu vedere la mare, foarte aproape de plaja, de restaurante. Localitatea foarte mica și cocheta. Recomand locația fără nici o ezitare.”

• Thalassorama Studios Scor din comentarii: 9,2

„Locație curată, personal prietenos, market cu mâncare și alte produse, plaja se alfa chiar în fața locației extrem de liniștită.”

• Studio Lia Scor din comentarii: 8,7

„Totul a decurs absolut normal ,personalul este admirabil , camera este exact ca în prezentare ,liniste ,curățenie recomand cu drag .”

• Tarsa's House by the Sea Scor din comentarii: 9,5

„Am stat la La Mamul Marii pentru o săptămână în timpul verii și am avut o experiență excelentă. Cazarea este situată într-o zonă liniștită, la doar 5 minute de plajă, 5 minute de taverne. Camera noastră era spațioasă și curată, cu un pat mare, o baie modernă și o terasă cu vedere la mare. Gazda noastră, a fost foarte amabilă și s-a asigurat că avem tot ce ne trebuie. Ne-am bucurat foarte mult de plaja din apropiere, care este curată și bine întreținută. Apa este limpede și cristalină, iar nisipul este fin și alb. Tavernele din apropiere sunt excelente, cu o varietate de mâncăruri grecești tradiționale. În general, am avut o experiență minunată. Cazarea este situată într-o zonă excelentă, gazda este foarte amabilă și plaja și tavernele sunt excelente. Cu siguranță ne vom întoarce înapoi.”

• Happy villa Scor din comentarii: 9,7

„Locatia este curata , dotată, se doarme bine datorita paturilor mari și confortabile și a pernelor. Aproape de plaja . Pisicuțele😁”

• Maistrali Pension Scor din comentarii: 9

„Pensiunea este situata pe malul marii, într-o zonă liniștită, multiple locuri de servit masa și două plaje. Camera curata, saltea comoda, priveliștea din balcon de vis. Gazda primitoare, receptivă la solicitările noastre. Mulțumim!!!”

• Villa Smaro Scor din comentarii: 9,1

„Totul a fost conform asteptarilor, am avut parcare privata, locatia este de vis cu vedere la mare, gazdele foarte prietenoase”

• To Pithari Scor din comentarii: 8,9

„Locație cu vedere la mare , camera dotata cu tot ce ai nevoie foarte curat”

• Isalos apartment Scor din comentarii: 9,8

„Totul a fost minunat”