3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Τσουκαλάδες κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Τσουκαλάδες Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Adani Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετικό προσωπικό. Πολύ φιλόξενο περιβάλλον αν και κλείσαμε τελευταία στιγμή ήταν όλα καθαρά και έτοιμα. Η πισίνα πολύ καθαρή με πολύ άνετο παρκινγκ. Τέλος ο Άγγελος, ο Χρήστος και όλα τα κορίτσια πολύ ευγενικά και από την πρώτη μέρα μας είπαν που να πάμε να φάμε και σε ποιες παραλίες να πάμε για μπάνιο. Μπραβο στην ομάδα του ξενοδοχείου.»

• Pansion Filoxenia Apartments & Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Το ευγενικό προσωπικό του ξενοδοχείου αλλά κ ο υπέροχος ιδιοκτήτης, η τοποθεσία του πού ήταν ήσυχη και δίπλα στον Άγιο Νικήτα και στην παραλία Κάθισμα.»

• Villa Elianna Lefkada Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα ήταν ειδυλλιακό, ξεπέρασε τις προσδοκίες μας, από κοντά είναι πολύ πιο όμορφο. Οι παροχές ήταν σε άριστη κατάσταση, οι οικοδεσπότες πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Θα το ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα σύντομα!»

• Artblue Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«εξαιρετική τοποθεσία, το πρωινό ήταν υπέροχο όλα φρέσκα η μηλόπιτα καταπληκτική !!!!!»

• Gkountis Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Υπέροχη τοποθεσία, καί θεα για αναψυχή καί ξεκούραση Σχολαστική καθαριότητα καί τέλεια εξυπηρέτηση Υπέροχο καί φιλικό περιβάλλον από τούς ιδιοκτήτες»

• To Agridi Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Θαυμάσια τοποθεσία. Πολύ καλοί οι ιδιοκτήτες. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.»

• Artblue Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Η διαμονή μας ήταν άριστη! Ο εσωτερικός χώρος καλαίσθητος, ο κήπος παραδεισένιος με θεα που σου κόβει την ανάσα,οι παροχές άνω των προσδοκιών μας και η εξυπηρέτηση άρτια! #happy_bachelorettes 🎉»

• Tsakmakis Villas Luxury- Panoramic Sea View - Lefkada Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φοβερή τοποθεσία! Ο Διαμαντής και η Γεωργία ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί! Τους ευχαριστούμε πολύ!»

• Gkountis Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Παρά πόλη καλή τοποθεσία οικογενειακό και φιλικό περιβάλλον!!!!!!μεγαλη πισίνα και όλα προσεγμένα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !!!!»

• Thea Thalatta Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η θέα,η άνεση της βίλας, η ησυχία κ η καλή επικοινωνία με τους ιδιοκτήτες.»

Τα 25 καλύτερα ξενοδοχεία σε Τσουκαλάδες

βάσει 2.795 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com