3. Macedonia hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Kato Loutraki hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Kato Loutraki Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Roes Suites Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování krasné,čisté a pohodlné👍Pani Marie moc milá a usměvavá.Splnila nám vše co jsme si přáli .Vsude je krásně čisto,vše se blýskla .Snidaně jsou moc dobré a všeho je velky dostatek.😁“

• Alexandros Průměrné hodnocení: 9,5

„Nadherne misto, velice utulne, velice prijemne. Krasny objekt v krasne vesnici i prirode. Velmi prijemna a vstricna rodina, pani Maria s maminkou. Ohromna atmosfera. U Vse perfektni.“

• Santa Marina Guesthouse Průměrné hodnocení: 8,2

„Útulný pokojík v přízemí. Parkování na soukromém parkovišti. Výborná snídaně podaná milou dámou. Ubytování mimo hlavní silnici bez hluku aut.“

• Xenonas Platia Průměrné hodnocení: 9,4

„Vybavení pokoje odpovídalo fotografiím, presonál byl milý a vstřícný, ubytování proběhlo rychle. Pokoj měl veškeré vybavení, které jsme potřebovali. Byla možnost parkovat v areálu.“

• Germanos Studios Průměrné hodnocení: 8,1

„Když vyjdete od hotelu do leva tak přijdete ke kopci s kostelem a výhledem na celé Město. Jinak termální lázně mohu doporučit. Voda mi pomohla už během tří dnů s bolestí zad (po úrazu u hasičů kdy jsem si přiskřípl nerv v křížové oblasti. Takže super ... jsem rád, že jsem měl možnost Město navštívit.“