2. Гърция отзиви за хотели
  3. Йонийски острови отзиви за ваканционни имоти
  4. Лефкада отзиви за ваканционни имоти
Гърция Лефкада Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Rodia House by Imagine Lefkada Оценка от отзивите: 10

„Всичко. Прекрасна къща с двор, много любезен домакин, чудесен апартамент с всичко необходимо. На 15 мин пеша от центъра.“

• Olivine apartments Оценка от отзивите: 8.9

„Всичко беше много хубаво, домакините бяха много любезни, почерпиха ни за Великден с яйца, бонбони и гевречета.“

• Lefkas Apartment Оценка от отзивите: 9.5

„Мястото е перфектно и е съобразно с целите на посещението ни.“

• Villa Dimitris Apartments & Bungalows by Imagine Lefkada Оценка от отзивите: 9

„Тишина и спокойствие. Във вилата има всичко необходимо за да приготвите храна или кафе. Пред всяка вила има маса, столчета и шезлонги за басейна. Има обособени парко места с навес. Явно фирма се грижи за настаняването и евентуални проблеми по време на престоя. При проблем, се обадих и реагираха веднага. Собственика е изключително дружелюбен и готов да помогне.“

• Eleana Studios Оценка от отзивите: 9.3

„Тихо и спокойно място ,чистотата е на високо ниво , приветливи домакини“

• Lefkada Town Traditional House / Cozy Yard Оценка от отзивите: 9.2

„Прекрасна,реновирана стара гръцка къща!Намира се на тихо място,близо до пристанището и главната улица! Горещо препоръчвам за чудесен престой!“

• Allure Central Boutique Hotel Оценка от отзивите: 9.3

„Чудесно местоположение. Изключително любезни момичета на рецепцията. Информираха ни за добри ресторанти в близост до хотела. Бяхме много приятно изненадани от подаръка при напускането на хотела.“

• San Giovanni Beach Resort and Suites Оценка от отзивите: 8.6

„Закуската е достатъчна,има за всеки вкус. Единствено ми липсваше кафе еспресо,което се заплаща отделно.“

• ELAIA - Apartments & Studios Оценка от отзивите: 9.5

„Къщата е разположена в прекрасен, зелен двор. Апартаментът е красив и много чист. Хазяинът е изключително любезен и отзивчив.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Лефкада

базирано на 16 504 отзива за ваканционни имоти на Booking.com