3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre case de vacanță în Nydri
Grecia Nydri Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Adria Luxury Apartments Scor din comentarii: 9,7

„Totul Curatenie impecabila .Doamna atenta la toate nevoile clientilor.”

• San Lazzaro Scor din comentarii: 8,9

„Locatia foarte frumoasa,gazda la fel,totul aranjat,curatenie în fiecare zi.View-ul minunat,noi am avut camera cu vedere la mare...superb.La 10 minute de mers pe jos de partea pietonala.Raport calitate preț corect.”

• Emily Apartments Scor din comentarii: 9,6

„Totul a fost super! Curatenie si liniște.”

• Aristotelis Studios Scor din comentarii: 9,6

„Camera spatioasa foarte bine echipata ,este situata la intrarea în Nidry ,plaje in apropiere , administratorul vă stă la dispozitie cu absolut orice detalii, gazdele sunt de nota 10 ..recomand cu caldura aceasta cazare.”

• „Apartament modern, curat, localizat pe strada principala din Nydri si foarte aproape de plaja. Gazdele foarte primitoare si amabile. La parter exista taverna familiei, unde mancarea e foarte buna. De asemenea, exista o parcare cu plata la 2 minute de mers pe jos. Proprietarul vorbeste si limba romana.”

• Papatsas Center Houses Scor din comentarii: 9

„Proprietarii foarte prietenoși și amabili. Locație frumoasă si bine de amplasată, aproape de plajă. Vom reveni.”

• Abeli Villas Scor din comentarii: 9,8

„Locația arată la fel sau mai bine decât in poze, foarte curată și poziționată in mijlocul naturii, putându-te bucura de liniște. Proprietarul, un om extraordinar, ne-a întâmpinat cu fructe, apa, vin, paine și ceva pentru sandwich-uri. Atenția la detalii a făcut diferența întrucât a avut grija sa nu ne lipsească nimic. Piscina, de asemenea, era curățata de el in fiecare dimineața. La plecare ne-a oferit un mic cadou ceea ce mi s-a părut extrem de dragut. Recomand din suflet Abeli Villas și cu siguranța vom reveni.❤️”

• Vaso apartments Scor din comentarii: 9,5

„Cazarea a peste așteptările noastre foarte curat, liniștită cu parcare proprie și aproape de mare. Gazda a fost atenta cu noi. Recomand cu încredere!”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Nydri

pe baza a 9.405 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com