3. Θράκη κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Ποτός κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Ποτός Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Cozy Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Φανταστική εξυπηρέτηση Καλόκαρδη άνθρωποι. Καθαρό δωμάτιο.»

• Villa Kokkinos Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Υπέροχο δωμάτιο, άνετο, καθαρό και εξοπλισμένο με τα πάντα.Ο κύριος Ηλίας ευγενέστατος και διακριτικός.Η κοπέλα που φρόντιζε το δωμάτιο χαμογελαστή,ευγενική και πολύ καλή στη δουλειά της.Το καλύτερο ήταν το σημείο που βρίσκεται....2 λεπτά με τα πόδια από τη θάλασσα,μέσα στο κέντρο χωρίς όμως φασαρία από τα μαγαζιά.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!»

• Studios River Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Ευγενικός ο ιδιοκτήτης. Μας βοηθήσε σε ο,τι χρειαστηκαμε. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία. Ελπίζουμε να ξαναερθουμε»

• Aventura Village Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Πολύ όμορφο μέρος κ προσεγμένος περιβάλλοντας χώρος. Πεντακάθαρο διαμέρισμα με όλες τις ανέσεις. Ευρύχωρο μπαλκόνι με jacuzzi»

• House Litsa 2 in Potos Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το σπίτι ήταν ακριβώς όπως το περιμέναμε .Όλα ήταν πεντακάθαρα και μύριζε καθαριότητα.Μας υποδέχτηκαν με αυγουλάκια κόκκινα,μιας και είναι μέρες του Πάσχα,επίσης το μέλι και το γλυκό κουταλιού ήταν έκπληξη για μας.Με χαρά μπορεί να ξαναπάμε.Ενα μέρος ήσυχο με τέλεια θέα.Ευχαριστουμε για όλα»

• Thassos OLIVIA RESORT Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Πολύ ευρύχωρο και άνετο Καθαρό όμορφα διακοσμημένο Ωραία και μεγάλη πισίνα»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Ποτός

βάσει 4.874 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com