3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Πρέβεζα κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Πρέβεζα Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Frida appartment Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Άψογο! Πεντακάθαρο, πολύ γουστόζικο, με πολλές παροχές και θερμό κλίμα απο την οικοδέσποινα! Βρίσκεται δίπλα στο κέντρο της πόλης, αλλά σε πολύ ήσυχο σημείο! Θα το ξαναπροτίμουσα σίγουρα!»

• Mariana Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα βρίσκεται σε πολυ καλή τοποθεσία κοντά στην πόλη και είναι άμεσα λειτουργικό, πεντακάθαρο και φιλόξενο με όλες τις ανέσεις ενώ ανταποκρίνεται απόλυτα στις αναρτημένες Φωτογραφίες! Οι οικοδεσπότες μας, γενναιόδωρα ανταποκρίθηκαν σε όλα τα μηνύματα και τις ερωτήσεις μας και τους ευχαριστούμε από καρδιάς! Ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή!»

• Averof Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Εξαιρετική τοποθεσία, 2 λεπτά από τον παραλιακό πεζόδρομο.»

• Penthouse View Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Η τοποθεσία και η αυτονομία.»

• The Best Offer Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Μας άρεσε γενικά το κατάλυμα!»

• Leggero Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο διαμέρισμα, καινούργιο και πεντακάθαρο, ιδανικό για οικογένειες. Υπάρχει ζεστό νερό όλο το εικοσιτετράωρο, η κουζίνα είναι πλήρως εξοπλισμένη και υπάρχει θέση για το αυτοκίνητο μπροστά από το κατάλυμα. Οι ιδιοκτήτες διακριτικοί, φιλόξενοι και εξυπηρετικοί, πρόθυμοι να μας βοηθήσουν και να μας προτείνουν μέρη και μαγαζιά στην πόλη. Σίγουρα θα ξανάρθουμε για περισσότερες μέρες! Γλυκερία και Βασίλη ευχαριστούμε πολύ για όλα!»

• NICOL APARTMENS Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ενας όμορφος πεντακάθαρος και άνετος χώρος!Ήταν οπως ακριβώς το θέλαμε!2 μεγάλα υπνοδωμάτια,ανετο σαλόνι και μεγάλο μπάνιο! Το διαμέρισμα βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πόλης όπου τα πάντα είναι κοντά και δεν χρειάζεται αμάξι για τις μετακινήσεις. Ο οικοδεσπότης φιλόξενος !Μας υποδέχτηκε και μας έφερε χυμό και αναψυκτικά και το πρωί είχε κανονίσει να μας φέρουν και καφέδες απο καφετέρια!Το συνιστούμε και φυσικά στην επόμενη βόλτα μας στην Πρέβεζα θα το προτιμήσουμε ξανά!Ευχαριστούμε για όλα!»

• SEITAN PAZAR (Olive/Akrokeramos) Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Πανέμορφο δωμάτιο, ευγενέστατη και εξυπηρετική η κ.Παρασκευή, πεντακάθαρο και σε τέλειο σημείο!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Πρέβεζα

βάσει 10.347 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com