3. Μακεδονία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Σάρτη κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Σάρτη Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Aristea Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Εξαιρετική επιλογή για διαμονή στη Σάρτη»

• Aristea Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ήταν πάρα πολύ καθαρό.Απιστευτη εξυπηρέτηση.κοντα στο χωριό»

• On Board Luxury Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Επειδή η αισθητική έχει σημασία θα ήθελα να πω πως πρόκειται για ένα κατάλυμα καλαίσθητο, μοντέρνο, εργονομικό κι προσεγμένο από όλες τις απόψεις. Η καθαριότητα του δωματίου από την ευγενέστατη Ελένη , η προθυμία της Στέλλας έκαναν τη διαμονή μας πολύ άνετη κι ευχάριστη. Το internet πολύ δυνατό, ο κλιματισμός αυτόνομος, το νερό πάντα ζεστό. Πάρκινγκ εύκολο σχετικά γύρω από το ξενοδοχείο.»

• petros house Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η τοποθεσία είναι εξαιρετική. Οι ιδιοκτήτες πολυ φιλόξενοι και χαμογελαστοί Τα δωμάτια όμορφα διακοσμημένα και καθαρά.»

• Villa Irida Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Σίγουρα υπεράνω προσδοκιών η διαμονή μας! Θα επισκεπτόμασταν με μεγάλη χαρά ξανά το Villa Irida, τον εξυπηρετικότατο Θοδωρή και την οικογένειά του!Ευρύχωρο δωμάτιο στο ισόγειο που βοήθησε τρομερά με την πρόσβαση με παιδικό καροτσάκι και το παρκοκρεβατο για το μωρό που μας προμήθευσε η επιχείρηση, οργανωμένη και εξοπλισμένη με χρήσιμες συσκευές κουζίνα, άριστη προστασία από κουνούπια (πολύ σημαντικό πιστέψτε με)πολύ όμορφο μπαλκόνι και κήπος,μπάρμπεκιου σε κιόσκι,κούνιες και παιχνίδια και ατελείωτος χώρος παιχνιδιού για παιδιά χωρίς να τα χάνεις από το οπτικό σου πεδίο.»

• Oasis Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Θαυμάσια επιλογή!! Καινούριο, πεντακάθαρο, με τέλειο πρωινό και μέσα στο κεντρο! Η Ευη πάντα πρόθυμη να μας βοηθήσει σε ο,τι χρειαστήκαμε. Ευχαριστούμε πολύ!!»

• Villa Maria Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Υπέροχα όλα. Πολύ καθαρό δωμάτιο σε τέλεια τοποθεσία 3 λεπτά μακριά απ την κεντρική πλατεία. Οι ιδιοκτήτες μας περίμεναν στην πόρτα να μας υποδεχτούν με ευγένεια και χαμόγελο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!»

• Onar Sarti Luxury Living Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Είναι ένα καινούργιο συγκρότημα, πεντακάθαρο δωμάτιο με όλα τα απαραίτητα μπροστά στη θάλασσα»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Σάρτη

βάσει 11.405 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com