3. Skiathos hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Skiathos hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Skiathos Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Maria Studios Průměrné hodnocení: 8,9

„Poloha naprosto ideální,kousek do centra i do přístavu. Úklid denně,klimatizace i WiFi. Prostorné, čisté“

• Pine home Průměrné hodnocení: 8,8

„Líbil se mi každodenní úklid.“

• Philippos Studios Průměrné hodnocení: 8,2

„Pokoj byl čistý a vzorně připravený“

• Skiathos Holiday Resort Průměrné hodnocení: 9,1

„Hezký areál, super příjemný majitel i personál, čisto, ticho, výtečné snídaně, transfer na letiště zdarma, zastávka busu 100 m daleko, supermarket 200 m daleko, každý den výborná bageta na pláž, do centra městečka 10 minut pěšky.“

• Ftelia house Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo překrásné, kousek od pláže, kousek od supermarketu, blízko do města. Zamilovali jsme si výhled na moře. Ubytování bylo skvěle vybavené, dostali jsme i dětskou postýlku. Velká kuchyň, ve které bylo k dispozici vše důležité. Bylo příjemné, že v půlce ubytování nám přijeli uklidit, dát čisté ručníky a lůžkoviny. Ve všech oknech jsou sítě proti komárům a byl zde i odpuzovač komárů do zásuvky.“

• Skiathos Studios Panorama Průměrné hodnocení: 9,7

„Nádherný výhled na moře i na okolní ostrovy. Paní majitelka s rodinou jsou úžasní lidé. Na pokoji nás čekal welcome drink a zmrzlina. Dokonce nás i odvezla do města. Za mě báječná zkušenost. Dávám všech 5 hvězd a dala bych i více. Oproti tomu je "Takis Studios" který je také na Skiathosu pravým opakem. Nemáte sebemenší šanci jakkoliv komunikovat s majitelem a nedostanete ani ubytování, ani své peníze zpět. Není jiná možnost než napsat recenzi zde, protože na jejich stránky a na jejich recenze se prostě bez svolení jejich a Bookingu nedostanete.“

• Skiathos House Průměrné hodnocení: 9

„Líbila se nám poloha ubytování, vše nadosah. Pěkné, čisté, majitel Denis velice vstřícný, ochotný, ocenili jsme i zahradu.“