3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Βλαχάτα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Βλαχάτα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Nikos & Vassilis apartments Kefalonia Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ο κ. Βασίλης και η κ. Βάσω μας κάναν να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Σας ευχαριστούμε πολύ! Εξαιρετικά δωμάτια, πλήρως εξοπλισμένα, διαθέτουν παραπάνω και από τα απαραίτητα. Ο εξωτερικός χώρος πολύ προσεγμένος και απολαυστικός για όλες τις ώρες της ημέρας. Ησυχία απόλυτη. Έχεις την ευκαιρία να απολαύσεις τη φύση ακόμη κ από το κρεβάτι! Εκπληκτική εμπειρία η διαμονή σε αυτά τα δωμάτια. Πολλά μπράβο για το μεράκι και τη φιλοξενία σας.»

• Mimi's sunnyview house Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Η Τοποθεσία και η θέα ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ! Είχαμε τα πάντα σε απόσταση με τα πόδια! Σουπερμάρκετ, ταβέρνα, καφετέρια , εκκλησία , παραλία . Δωρεάν πάρκινγκ. Φοβερή φιλοξενία απ τον ιδιοκτήτη και τη μητέρα του ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ποιότητα δομικών υλικών και εξοπλισμού. Και πολλά ακόμα!»

«Σχέση ποιότητας-τιμής.»

• Σειρήνες Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Βολική τοποθεσία, 15' από Αργοστόλι, χώρος στάθμευσης, εξαιρετική σχέση ποιότητας τιμής. Θα το ξανά προτιμήσω.»

• Nikos & Vassilis apartments Kefalonia Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Το σπίτι ήταν σε πολυ καλη τοποθεσια και είχε όλες τις παροχές. Φοβερό κλίμα, πεντακάθαρο και ευγενέστατη οι οικοδεσπότες . το προτείνω ανεπιφύλακτα»

• Δελφίνια Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Μέναμε μόνο 2 μέρες στο ισόγειο. Φοβερή εξυπηρέτηση. Όλα ήταν μια χαρά. Ειδικά για την τιμή του ήταν άψογο.»

«Ήταν όλα τέλεια!»

• Δελφίνια Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Πολύ φιλικοί άνθρωποι οι ιδιοκτήτες. Όλα ήταν πολύ ωραία!»

• Δελφίνια Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Οι οικοδεσπὀτες ηταν πολὐ καλοἰ, φιλὀξενοι και εξυπηρετικοἰ. Ο Γερἀσιμος ηλθε με τη μοτοσυκλἐττα για να μας δεἰξει που ακριβὠς εἰναι το κατἀλυμα και να μας δὠσει τα κλειδιἀ. Η Ρεγκἰνα απαντοὐσε πἀντα τα τηλεφωνἠματα μας (μἐσα σε λἰγα λεπτἀ αν η γραμμἠ της ἠταν κατειλημμἐνη) για να μας εξυπηρετἠσει. Μας ἐδιναν ομπρἐλες και ψἀθες για την πλαζ. Μἐχρι και πολὐπριζο και extension chord (που εἰχαμε ξεχἀσει να φἐρουμε) μας προμἠθευσε η Στἐλλα για να συνδἐσουμε τις ηλεκτρονικἐς συσκευἐς μας. Το συστεἰνουμε ανεπιφὐλακτα.»

• Δελφίνια Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Πολύ ευρύχωρο το δωμάτιο με εξαιρετική θέα, υπέροχοι κήποι και η τοποθεσία μισή ώρα από το Αργοστόλι. Το βρήκαμε πεντακάθαρο και το κρεβάτι τέλειο με πολύ καλό στρώμα. Η κουζίνα εξοπλισμένη με τα βασικά»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Βλαχάτα

βάσει 1.305 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com