3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Yerakiní
Grecia Yerakiní Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ISALOS GERAKiNi Scor din comentarii: 9,4

„Totul este minunat. Camera mare, utilata, mobilier nou,, piscina curată, mic dejun ok”

„Nimic”

• Porto Maria Settlement Scor din comentarii: 10

„Locatie excelentă ,chiar la malul mari. Raport calitate /preț,super Recomand cu incredere pentru familiile care isi doresc relaxare si plajă aproape pentru copii”

„Plaja, camera, personalul.”

• Porto Maria Settlement Scor din comentarii: 10

„Locatia este excelenta. Casa este practic pe plaja. Poti parca masina chiar in fata casei, deci este usor de carat bagajele. Piscina este un mare plus. Casa este curata si superdotata. Ai tot ce ai nevoie, fier de calcat, uscator de par, toaster, AC, pana si accesorii pentru plaja, umbrela, rogojina, scaunele.”

• Gerakini Sunshine Holiday Homes Scor din comentarii: 9,1

„Locatia foarte aproape de plaja, cam vreo 50-100 de metrii. Plaja perfecta si staful de la barul plajei. Casutele arata ca in poze, confortabila si frumoasa.”

• ISALOS GERAKiNi Scor din comentarii: 9,4

„Un hotel foarte ok intr-o stațiune liniștită, personalul foarte amabil. Multumim.”

• Sea Coast Resort Halkidiki Scor din comentarii: 9

„locatie buna ,servicii si personal evcelent, mancarea si bautura de asemenea excelente”

• Villa Leah Scor din comentarii: 9,9

„Am gasit locația rapid, ne-a trimis pe Wapp informațiile de intrare, dar ne-a și întâmpinat la sosire.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Yerakiní

pe baza a 479 comentarii despre hoteluri pe Booking.com