3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre hoteluri în Zóla
Grecia Zóla Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• B&D 1 Scor din comentarii: 9,2

„Am fost în luna Iunie și am revenit cu mare drag în Septembrie.. Locația este uimitoare, proprietarii foarte amabili, dispuși să te ajute cu sfaturi sau cu orice ai nevoie.. În apropiere sunt plajele Agia Kiriaki și Vouti beach. Foarte aproape este taverna Stou Tsagkari,iar la 2km este Taverna Agnantema unde noi am mâncat foarte bine și la un preț corect .Mulțumim Nola, Babis și George!”

• Christos Studios Scor din comentarii: 9,5

„Am avut o experiență minunată la Christos Studios în timpul concediului nostru . Locația este excelentă, cu o vedere impresionantă atât către mare, cât și către munte. Apartamentul a fost curat și spatios, oferindu-ne tot confortul necesar. Un aspect remarcabil a fost. întâmpinarea noastră zilnică cu un desert specific grecesc în frigider, un gest primit din partea gazdei. Ne-am simțit cu adevărat bineveniți și răsfățați. Recomand cu căldură Christos Studios pentru o ședere plăcută și relaxantă.”

• aZOLAki Suites Scor din comentarii: 9,8

„Constructie noua, de bun gust, cu cea mai frumoasa priveliste de pe insula. Anastasia este foarte amabila, prosoapele si lenjeria de pat au fost schimbate la 2 zile. Totul a fost minunat. Imi va ramane in amintire aceasta vacanta ❤️”

• Christos Studios Scor din comentarii: 9,5

„Curățenie zilnica, arata ca în poze, prăjiturile tradiționale ale gazdei! Mi-a plăcut tânără care se ocupa, apreciem binele intentii@”

• Anna Studios Scor din comentarii: 9,1

„Totul. Camera si terasa imensa dar si locurile de parcare suficiente pentru toti oaspetii si bine amenajate.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Zóla

pe baza a 688 comentarii despre hoteluri pe Booking.com