3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia

9,5

6,4

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2023

• Studio (3 adulți)

Prețurile exagerate la bauturi.

Locatia, curatenia, deservirea.

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

linistit
    • Studio (3 adulți)

camerele foarte mici . lenjeria trebuie schimbata mai des .

Locatia este administrata de doi tineri .A TREIA GENERATIE!Mi -a plact micul dejun.Recomand sa fie servit pranzul sau cina acolo.Mancarea este rafinata.Gregory si fratele sunt foarte stilati .Mult respect.!A fost o vacanta reusita .

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

Vacanta Excelenta
    • Studio (3 adulți)

Micul dejun nu a fost diversificat.

Totul.Personal foarte amabil si deschis la solicitarile noastre, locatie curata ( se face curat zilnic ) , parcare mare, plaja cu sezlonguri gratuite , restaurant cu mancare foarte buna si desert excelent.

• Comentariu trimis pe 13 august 2023

Totul a fost impecabil.

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

Vacanta minunata și liniștită
    • Studio (2 adulți)

Curățenia exemplara,personalul extraordinar,locația arata foarte bine. Curățenie zilnic,restaurant în locație cu mincare gustoasa! Cu siguranță ne vom revedea.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

• Studio (3 adulți)

Nu exista niciun aspect care sa nu ne fi plăcut.

Ne-a plăcut locația, o zonă liniștită, unde ne-am putut relaxa și bucura de clipele împreună. Preparatele servite la terasa hotelului ne-au surprins prin prezentare și gustul desăvârșit. Nu în ultimul rând, curățenia localului, atenția la detalii, personalul primitor și cu zâmbetul pe buze ne-au convins să revenim.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2023

Perfect.
    • Studio (3 adulți)

Locație superbă și liniștită. Proprietarul și personalul foarte prietenoși, vorbesc mai multe limbi. Curățenie excepțională. Bucatele foarte gustoase. Voi mai merge cu plăcere la acest hotel.

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2023

Nimic

Am avut parte de o vacanta minunata alături de familia mea la hotelul Alexandrina. După un drum lung, ne-am bucurat sa fim întâmpinați cu căldură de personalul foarte amabil. Primul lucru care mi-a atras atenția a fost grădina îngrijită și colorata, cu diferiți pomi fructiferi și flori parfumate. Cina servită a fost mai mult ca delicioasă, trezindu-mi amintirea mâncării bunicii care mă înveselește mereu. Camerele foarte curate si confortabile te fac sa te simiți ca acasă. Mulțumim celor de la hotel care au adus un plus în vacanta noastră, făcându-ne sa trăim poveste Greciei.

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

perne de dormit tari

Curat . Personal amabil!! Liniște!!

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 25 august 2022

Vacanta reușită, mulțumim Alexandrina!
    • Apartament cu 2 dormitoare

Ar fi utile 2-3 rafturi la dulap.

Liniște și personal foarte amabil. Curățenie foarte buna în fiecare zi , schimbat prosoape zilnic. Priveliște frumoasa, la restaurant mâncare foarte buna. Plaja disponibila foarte liniștită și intima.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 24 august 2022

• Studio (2 adulți)

A fost un sejur extraordinar! Personalul excepțional!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 2 august 2022

• Studio (2 adulți)

O vacanta de vis. Locatia minunata. Foarte curat. Curatenia era facuta zilnic. Tot zilnic ne au fost schimbate prosoapele. Mancarea este foarte buna, trebuie sa gustati baclavaua Mamei Chef, the best!! Plaja este foarte aproape, puteti uzufrui de umbrele si sezlonguri gratuite. Daca va doriti o vacanta intr un loc linistit alegeti Alexandrina, gazdele sunt oameni minunati si atenti la orice aveti nevoie, (apropo vorbesc si limba romana).

• Comentariu trimis pe 29 iulie 2022

Recomand
    • Studio (3 adulți)

Personal foarte amabil, cunoscător al limbii române. Curățenie ireproșabilă și zilnică. Zonă liniștită.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2022

Sejur de nota 10
    • Studio (2 adulți)

Nu exista nimic care sa ne fi deranjat

Totul, locatia, aproape de plaja, sezlonguri si umbrela disponibile, vedere la mare de pe balcon. Curatenie exemplara facuta zilnic. Personal foarte amabil. Recomand 100%

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2022

Recomand!
    • Studio (2 adulți)

Recomand din suflet celor care vor sa fie linistiti si relaxati. Camere sunt spatioase, patul este mare, mini-bucatariilor nu le lipseste nimic, curatenia se face zilnic, prosoapele sunt schimbate, totul este curat. Curtea este foarte frumoasa, ingrijita si curata. Mancarea este buna, proaspata. Personalul este impecabil. Sunt mereu cu zambetul pe buze, dornici sa te ajute, raspund intrebarilor, stau de vorba cu tine si iti ofera informatii. Au parcarea privata gratuita. Plaja hotelului se afla la 100m si este amenajata cu sezlonguri si umbrele, apa este curata si cu nisip. Exista pietre pe plaja si cateva in apa, la intrare. Este foarte multa liniste, special sa te relaxezi, sa te simti ca in vacanta.

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2022

• Studio (2 adulți)

Rețea wi fi slabă. Plus retea GSM slabă.

In primul rand amabilitatea tuturor celor din staff. Apoi curățenia exemplară. Și de ce nu, locația.

• Comentariu trimis pe 14 iulie 2022

O vacanță de vis la Alexandrina !
    • Apartament cu 2 dormitoare

Totul a fost foarte bun la Alexandrina.

Mic dejun diversificat și foarte gustos. Locația este foarte îngrijită si aici găsești gazde prietenoase și liniștea unui concediu asa cum visezi. Plaja este aproape și oferă umbrele și șezlonguri gratuite iar marea din fata proprietății are nisip fin. Poți servii mâncare tradutională foarte gustoasă pe toată durata zilei. Mulțumim gazdelor pentru serviciile de calitate.

• Comentariu trimis pe 2 iunie 2022

• Studio (2 adulți)

Hotelul ne-a întrecut așteptările prin curățenia, confortul și amabilitatea personalului. Grigoris, care vorbește și limba română, a fost o gazdă perfectă pentru noi. Ne-a ajutat de la căratul bagajelor, până la adusul băuturilor pe plajă. Împreună cu fratele și părinții săi oferă mereu zâmbete, sfaturi pentru o vacanță perfectă și mese delicioase la cerere (noi am avut doar mic dejun inclus în preț). Camerele au fost curățate zilnic, liniștea ne-a ajutat să ne reîncărcăm bateriile, iar frumusețea Kassandrei ne-a făcut să regretăm că am stat aici doar patru nopți.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 27 septembrie 2021

EXCELLENT, GREAT, AMAZING .
    • Cu un animal de companie
    • Studio (2 adulți)

Totul este excelent. Gazdele noastre niste oameni minunatii, locatia superba, foarte aproape de plaja. Micul dejun foarte bogat si variat. Curateniei exemplara, camere foarte bine pozitionate cu vedere la mare, wifi in tot hotelul foarte buna acoperire si semnal excelent. Camerele sunt doatate cu aer conditionat si chicineta utilata foarte bine. Everything is excellent. Our hosts some wonderful people, beautiful location, very close to the beach. Very rich and varied breakfast. Exemplary cleanliness, very well positioned rooms overlooking the sea, wifi throughout the hotel very good coverage and excellent signal. The rooms are equipped with air conditioning and a well-equipped kitchenette.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 29 august 2021

• Studio (3 adulți)

Locatie excelenta pentru cine doreste liniste, plaja curata, sezlonguri disponibile. Foarte curat si ingrijit, personalul mai mult decat amabil. Bucatarie excelenta. Am fost cativa ani in aceasta locatie, iar serviciile nu isi pierd din calitate. Probabil vom reveni.

• Comentariu trimis pe 22 august 2021

• Studio (3 adulți)

Mancarea: excelenta! Foarte curat. Foarte atenti si receptivi.

• Comentariu trimis pe 12 august 2021

Un sejur ok
    • Studio (2 adulți)

Plaja locatiei este modesta ...dar gasiti in apropiere super plaje

Un loc linistit cu personal mereu preocupat de client .Revenim cu siguranta .

• Comentariu trimis pe 1 august 2021

• Studio (3 adulți)

Totul a fost impecabil de la conditii pana la personal. Ni s-a făcut curatenie zilnic in camera, s-au schimbat prosoapele, ne-au oferit zilnic umbrele de plaje din partea lor. Personalul a fost foarte amabil și dornic sa ne ajute, ne-au oferit inclusiv o harta a peninsulei pentru a ne fi mai usor sa ne orientam. Mancarea restaurantului este, de asemenea, foarte gustoasa. Recomand cu drag!

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2021

• Studio (2 adulți)

Locația excelentă, gazdele minunate au făcut totul ca să avem un sejur plăcut. Plaja foarte aproape cu apă curată. Totul a fost perfect.

Sejur în iulie 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: