Kassandra Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Siviris Golden Beach Scor din comentarii: 6

„Amplasarea fața de plajă”

• Kapsohora Inn Scor din comentarii: 10

„Pozitionarea foarte buna, aproape de plaja, de supermarket, foarte curat, curatenia se facea o data la doua zile, wi-fi functional, fara intreruperi, loc de parcare. Este intr-adevar petfriendly, am putut veni insotiti de catelusa noastra de talie medie. Personalul este foarte amabil.”

• Adonis Scor din comentarii: 10

„Absolut totul este perfect, camera f spatioasa, curata ca lacrima, terasa mare cu o priveliște uimitoare, arata mult, mult mai bine decat in poze. Gradina imensa cu spatiu de joaca pt copii in spatele hotelului, la randul ei atat de curata si bine ingrijita incat poti jura ca e data cu aspiratorul. Proprietarul, eu om ff cald, primitor, cumsecade, gata sa te ajute cu orice. Recomand cu toata increderea acest hotel, chiar nu mi imaginez de ce ai alege altceva in Kallithea.”

• „Amplasarea si plaja, vederea din camera, facilitati”

• Athinais Luxury Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul a fost asa cum trebuie sa fie.”

• Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Scor din comentarii: 9

„Locația este super”

• Cora Hotel & Spa Scor din comentarii: 10

„O locație foarte frumoasă!”

• Summer Dream Hotel Scor din comentarii: 10

„A fost aproape totul ok”

• Akrogiali Exclusive Hotel (Adults Only) Scor din comentarii: 10

„Irina si Lazarus sunt gazde excelente!!! Ne-au întâmplat cu o sticla de vin, au fost pe tot parcursul celor 8 zile foarte receptivi la nevoile noastre. Hotelul este cochet, se face curățenie zilnic iar atmosfera este relaxantă. Este situat foarte aproape de plaja, zona liniștită și se oferă parcare privata la 30 m de cazare. Mic dejun proaspăt și diversificat. Exista posibilitatea de a servi și cina.”

• Alia Palace Hotel - Adults Only 16+ Scor din comentarii: 1

„Nimic! Total dezamăgit !”

Cele mai bune 30 hoteluri din Kassandra