Kassandra Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Alexandra Apartments Scor din comentarii: 10

„Locația este una ușor accesibilă și foarte aproape de plajă! În apropiere ai magazin, frizerie, patiserie, taverne și un supermarket marca locală. Gazdă foarte amabilă, a pregătit totul în detaliu ca sejurul nostru să fie perfect! Ne-a ajutat cu detalii despre ce putem vizita și locuri unde putem mânca bine! Data vizitei 3-7 mai 2024!”

• NewStory Luxury Suites Possidi Scor din comentarii: 10

„Curat, personalul foarte amabil, terasa mare, foarte aproape de plaja, restaurante”

• Afytos sea view Scor din comentarii: 10

„Totul curat, cu bun gust, peisaj de vis!”

• Studios Afitos Scor din comentarii: 10

„Locația este una liniștită, personalul este foarte amabil. Camere de la etaj cu balcon sunt luminoase și au o vedere superba (puteti vedea rasaritul din pat). Sunt locuri bune de parcare în fata studiourilor. Centrul este aproape.”

• „Locatia este minunata cu un view superb ..Toata vacanta a fost o relaxare totala ,este minunat sa te trezesti dimineata cu o asemenea priveliste,gazda este de nota 10,nu te deranjeaza si te ajuta cu tot ce ai nevoie.Vila este noua, moderna, curata,situata direct pe plaja.”

• Marianna Sea View Afitos Scor din comentarii: 10

„Amplasare suoerba cu vedere la mare, într-o zona liniștită. Camere mari, gradina largă , curățenie exemplară.”

• Centrum Rooms Scor din comentarii: 10

„Camera grozava, foarte spatioasa si cu adevarat impecabila! Una dintre puținele ori în care ceea ce vezi în poze este și de aproape. Este situat în partea centrală a orașului Kallithea și totul este în jurul tău. Gazda ne-a primit cu căldură și ne-a îndrumat în toate. Din păcate, am stat doar două zile, dar îl recomandăm cu încredere!”

• Atlas Relax Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ! Locația se află la câțiva pași de centru stațiunii și aproape de plajă! Doamna Roxana a fost foarte drăguță și ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie! Vom reveni cu drag!❤️”

• Anna Hotel Scor din comentarii: 5

„Doamna de la recepție nu știa engleza, pentru ca am rugat-o să nu ne trimită fetele de la curățenie și exact asta a făcut. Camera pe care o rezervasem pe booking nu era în poze ca și realitatea. Rezervasem apartament și erau alte poze, în realitate era o cameră dublă, până la urmă cu insistente ne-a schimbat camera, dar tot nu era ca și poză. Singurul lucru ok a fost restaurantul care avea mâncare bună. Camerele mici, baia mică și nu avea suport de șampoane la duș, la chiuvetă dozatorul de săpun era atât de jos amplasat ca nu puteai să iei săpun, prosoape pătate și la fel și cearceafuri.”

• Hotel Argo Scor din comentarii: 10

„Personalul amabil si atentie la detalii.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Kassandra

pe baza a 61.354 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com