3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia

9,4

• Comentariu trimis pe 9 mai 2024

Sejur perfect
    • Studio

Pozitionarea foarte buna, aproape de plaja, de supermarket, foarte curat, curatenia se facea o data la doua zile, wi-fi functional, fara intreruperi, loc de parcare. Este intr-adevar petfriendly, am putut veni insotiti de catelusa noastra de talie medie. Personalul este foarte amabil.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 31 octombrie 2023

• Studio

Lumina și paturile nu erau confortabile

Linistea

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 4 octombrie 2023

o vacanta foarte placuta.Vom reveni.Multumesc d-lui HRISTOS si d-lui SERAFIM pentru ospitalitate
    • Studio

micul dejun in 3 variante .Foarte aproape de plaja (50 m) si de magazin gen LIDL (50m) In 10 min ajungi in orasul vechi si zona restaurantelor ( multe si diverse)

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

Superb! Confort, liniște și ambianță plăcută, la malul mării.
    • Studio

Internetul slab Meniul de snack bar (care ar avea nevoie de mai multă diversificare, eventual de a se introduce pește, legume diverse, orez, supe, mâncare tradițională, diversificare la mic dejun).

Locația este superbă, la 100 m de o plajă frumoasă cu o apă foarte limpede, palmieri și o alee de promenadă care duce la zona cu taverne. Proprietatea are o grădină superbă cu palmieri și o terasă frumoasă și intimă în care se poate servi masa. Camera spațioasă, la fel și terasa. Paturi confortabile. Aer condiționat. S-au schimbat des prosoapele și produsele consumabile. Mâncarea gustoasă. Locul de joacă pentru copii. Gazdele și întreg personalul de la recepție și snack - bar sunt oameni deosebiți, pozitivi și prietenoși, foarte atenți la nevoile clienților. Gazdele au fost efectiv la dispoziția noastră cu toate informațiile și cu tot ce am avut nevoie. Mulțumim mult!

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

• Studio

Anul acesta ne-am petrecut concediul la Kapsohora Inn și a fost cea mai bună decizie pe care o puteam lua. Din prima clipă ne-am simțit ca acasă. Atmosfera relaxantă, personal foarte amabil,mâncare foarte bună, camera mare, balconul imens, plaja și magazinele foarte aproape. Ce ți-ai putea dori mai mult? Am avut micul dejun inclus(trei variante la alegere,foarte bun),la amiază și seara mâncam la restaurantul hotelului extraordinar de bine,porții mari și foarte gustoase. Hristos,patronul hotelului,era mereu prin preajmă,discret dar foarte atent la orice solicitare am avut(Hristos,te salutăm cu ocazia asta,aștept să ne revedem anul viitor). Recomand cu toată încrederea!

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

O vacanta prea scurta

Plaja foarte aglomerată

Grădina interioară a hotelului, mâncarea restaurantului. Pacific pe care o puteam primi la cameră, programul de odihnă care se respecta, personalul amabil, curățenia în cameră si plaja la 2 min. de hotel.

• Comentariu trimis pe 13 iulie 2023

• Studio

Locatia excelenta, foarte aproape de plaja, gradina este minunata iar amabilitatea gazdei depaseste orice asteptare.

• Comentariu trimis pe 10 iulie 2023

• Studio de lux cu balcon

A existat o defectiune la boiler si era cenusa pe terasa dar este in curs de remediere.

Gazda prietenoasa, curatenie in camera frecvent, locatie superba. Sper ca voi reveni si anul urmator. CAmera nu era deosebita dar terasa a facut toti banii.

• Comentariu trimis pe 8 iulie 2023

Daca era curat, era perfect
    • Studio

Atitudinea proprietarului in prima zi, cand am reclamat ca pozele de pe booking nu reflecta realitatea. Desi a vazut lucrurile pe care le reclamam am avut impresia ca daca el nu le vedea el asa de grav, parca ar fi disparut prin magie Adica baia este sub orice critica, mica si murdara. Faci dus, uzi toata baia, uzi toaleta care este langa dus. Cat ar fi costat o perdea de dus, ca sa nu se mai stropeasca intreaga baie. Locul in care este pusa chicineta este foarte murdar, noi nu am putut gati acolo. Camera miroase a vechi, mobilierul vechi si umflat. Au facut curat in 2 zile din cele 8 cate am stat acolo si au schimbat prosoapele in 3 zile. Noi am fost 3 familii si toate am reclamat aceleasi lucruri. Poate suntem noi prea pretentiosi cu conditiile pe care le dorim cand mergem intr-un concediu cu familia, un concediu pe care il astepti tor anul

Impresionanta curtea plina de flori, palmieri, bananieri. Curtea arata ca in pozele de pe booking, chiar mai bine si in timpul zilei este foarte racoros datorita tuturor plantelor si copacilor Locatia foarte aproape de plaja, si la 5 minute de mers de centru, din pacate plaja este cu pietre ca de la balastiera Desi atitudinea din prima zi a proprietarului ne-a facut sa ne gandim daca sa plecam, a doua zi si-a dat seama ca lucrurile reclamate de noi sunt adevarate si a schimbat frigiderul cu unul nou (in poza este frifiderul vechi), a schimbat plita care era ruginita cu una noua ( in poza este plita veche, ruginita), a schimbat tigaile pentru gatit. Daca ar fi putut sa zugraveasca camera si sa puna niste faianta la chicineta, sigur ar fi pus, poate se gandeste sa puna pana la urmatorul sezon. Disponibilitatea proprietarului de ne face sa ne simtim bine. A incercat sa remedieze o parte din lucrurile reclamate de noi.

• Comentariu trimis pe 8 iulie 2023

• Studio

Foarte frumoasa locația, aproape de mare.

• Comentariu trimis pe 6 noiembrie 2022

Un sejur linistit,cu o energie unica pe care numai Grecia o are.

Mirosul din baie.

Foarte gostos.nu foarte variat,existau doar trei optiuni de mic dejun.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 31 august 2022

• Apartament - pe două niveluri

parcare insuficienta

tot

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 1 iulie 2022

Hotel foarte bine amplasat e aproape de mare , personal receptiv și cu atitudine specială p-n fiecare oaspete ! micul d
    • Studio

Am avut o vacanța de 7 zile foarte frumoasa și plăcută !

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 28 iunie 2022

• Studio

Locația,personalul ,totul a fost super ok.Gradina care înconjoară hotelul .

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 21 mai 2022

Cel puțin de 3 stele!
    • Studio

Totul : mărimea camerei,amenajarea ei,patul foarte comod,curățenia, balconul mare prevăzut cu masă si 4 scaune, chicineta, personalul, micul dejun,pranzul

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 29 aprilie 2022

Excelent raport calitate/preț
    • Studio de lux cu balcon

Amplasare excelentă ,spatiu exterior foarte bine ingrijit, studioul deluxe are o terasă extrem de generoasă cu sezlonguri si balansoar. Micul dejun foarte bun. Există posibilitatea de a servi prânzul si cina la barul-restaurant propriu. Proprietarul extrem de amabil si intelegator.

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 23 septembrie 2021

Am avut un sejur superb.
    • Studio

Totul, servicii excelente. Am beneficiat si de un duplex in plus acordat de Hristo, fara taxa suplimentara. Restaurantul hotelului foarte bun, cu micul dejun diversificat cu meniu grecesc, continental si englezesc. Nely ne-a satisfacut toate poftele la micul dejun. Am beneficiat si de o terasa excelenta cu o suprafata generoasa si design modern. Hristo ne-a indeplinit toate cerintele cu promptitudine. Ne-am simtit excelent si promitem sa mai revenim la aceasta locatie. Multumim Hristo si Nely.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2021

Doar liniste
    • Studio de lux cu balcon

În cele șapte nopți nu a fost schimbata niciodată lenjeria, iar curățenie în camera a fost făcută o singura data. Gunoiul nu a fost ridicat în fiecare zi. Lipsa plaselor de țânțari a dus la apariția numeroaselor umflaturi, în special la copil, cauzate de insecte. Miros neplăcut în baie. Locuri puține de parcare.

Locația și liniștea pensiunii.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 27 august 2021

Un loc minunat
    • Studio

Totul a fost minunat! Locația este foarte aproape de plaja, într-o zona liniștită, aproape atât de restaurante cât și de puncte comerciale. Mâncarea de la snack bar-ul hotelului este foarte bună. Atât proprietarul cât și restul personalului sunt foarte prietenoși și atenți cu clienții. De asemenea, curtea hotelului este foarte bine îngrijită, având și o zona de joaca pentru copii. Este o locație unde cu siguranță voi reveni.

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2021

Excelent
    • Studio

Internetul Wi-fi este slab.

Totul a fost minunat. A fost o alegere excelentă pentru că hotelul a fost curat. Este situat într-o zona liniștită și aproape de mare. Restaurantul aferent avea mâncare proaspătă și delicioasă. Cu siguranță vom reveni.

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2021

• Studio

Personalul totul a fost extraordinar, au foarte mult grija de client ,sunt foarte atenți, servesc mâncarea in camera pe terasa la orice ora. Cafeaua a fost extraordinara

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2021

A fost un sejur excelent. Este a doua vacanta pe care am petrecut-o aici. Cu siguranta voi reveni.

Totul

• Comentariu trimis pe 9 iunie 2021

A fost un sejur minunat
    • Studio

Locatia foarte frumoasa si ingrijita,camere mari,paturi confortabile,,personalul minunat,mancarea foarte buna,

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2023

Locatie excelenta, loc de parcare, supermarket langa, mancare foarte buna.
    • Studio

Mobila din camera necesita reconditionare/reparare sau chiar schimbare. Baia (chiuveta, toaleta, dusul) trebuie renovata sau schimbate obiectele sanitare. frigiderul din camera scoate sunete destul de puternice care te trezesc daca esti o persoana sensibila la galagie/sunete (cum sunt eu).

Aproape de plaja, mic dejun variat si foarte delicios, personal (inclusiv managerii) politicosi si serviabili, camera si baia spatioasa, balcon mare, salteaua a fost confortabila. Parcare langa hotel (daca ai nevoie de ajutor la parcare, te ajuta chiar managerii)

Sejur în septembrie 2023