3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Hanioti
Grecia Hanioti Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Anastasia Apartments Hanioti Scor din comentarii: 9,9

„Vila este extrem de îngrijită atâta in exterior cât și în interior. Apartamentele (am fost mai multe familii) sunt exact ca în poze, spațioase iar curatenia este la superlativ. Fiind o familie cu 3 copii, am apreciat faptul ca se pune accent pe curățenie chiar și zilnica daca era nevoie. Apartamentele au terasele amenajate cu mobilier de exterior pentru a beneficia la maxim de locație. Bucătăria este utilata cu tot ceea ce este necesar, baia spațioasă și dormitoarele au draperii groase care permit un somn odihnitor chiar și pe timpul zilei. Dnul Constantinos a fost o gazda foarte buna. Un om cald, primitor, care a dat dovadă de profesionalism in tot ceea ce privește șederea noastră. Ne-am simiți foarte bine! Cu siguranță vom revenii!”

• „Amplasarea si plaja, vederea din camera, facilitati”

• Athinais Luxury Apartments Scor din comentarii: 9,6

„Totul a fost asa cum trebuie sa fie.”

• Kassandra Villas Scor din comentarii: 9,7

„A fost un sejur reusiit! Recomand, totul la superlativ! De la curățenie generala la doua zile pana la confort! Mulțumim gazdelor!”

• Asteras hotel Scor din comentarii: 9

„- aproape de plaja - personal dragut si gata sa te ajute cu ce ai nevoie -raport foarte bun calitate/ pret - curat, totul functional”

• Hilltop Scor din comentarii: 9,2

„Amplasarea - puțin mai departe de toată nebunia stațiunii - minunată! Camera curată, vederea de la balcon, zona de piscină, șezlonguri si baldachine.”

• DERES Apartments Scor din comentarii: 9,4

„Locatia si apartamentul frumoase, personalul foarte atent cu clienții.”

• Dionysos Hotel & Suites Scor din comentarii: 9,1

„Superb , voi reveni mereu”

• Nella Maisonette Hanioti Scor din comentarii: 9,6

„Foarte bine acest apartament, are absolut tot ce trebuie pentru o familie cu copii sau chiar doua cupluri, puteti găti, există și grătar la terasa, proprietarul la cererea noastră a adus și un cuptor microunde, în special care iubește sa se simtă ca acasă recomand, simplu și eficient. Am fost 2 familii cu copii, excelent.”

• Renaissance Hanioti Resort Scor din comentarii: 8,5

„Amplasare ok, resort bun in comparatie cu ce am mao vazut pe acolo.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Hanioti