3. Comentarii despre case de vacanță în Thrace

9,8

• Comentariu trimis pe 25 august 2023

Excelent
    • Studio de familie

Nu există ceva care să nu-mi fi plăcut.

Gazda este foarte primitoare, deține impreună cu familia un magazin cu miere, prăjituri, pe strada cu plaja. La venire ne-a așteptat cu o mică atenție (o pungă cu masline și un borcan cu miere cu lămâie😋). Curățeniea se face zilnic, se schimbă prosoapele iar lenjeria o dată la 2-3 zile. În zona de bucătărie aveai tot ce era nevoie, masă, scaune, fierbător, sandwich maker, veselă, tacâmuri, burete de vase și detergent de vase, frigider. Am văzut în comentarii că unii nu au reușit să gătească- noi am reușit- plita funcționează. Pozele de pe site sunt conforme cu realitatea. Camerele arată chiar mai bine. Geamurile au plasă de tânțari.Toate camerele au balcon, unde ai și umbrelă de soare, o măsuță și scaune, un uscator de haine. Aparatul de aer condiționat funcționează perfect. Nu am plătit nimic în plus, plata se face prin booking. Unitatea de cazare deține și pos pentru plata cu cardul. Are o curte mare în spatele cazării pentru parcare. Este foarte aproape de plaja din port, maxim 100 m, de taverne și portul din Skala Prinos. Plaja este cu nisip iar apa este mică la mal, fără valuri și este potrivită pentru familiile cu copii.

• Comentariu trimis pe 22 august 2023

• Apartament tip studio

Apartament mare, confortabil.

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

• Apartament standard

Plita funcționează la putere mica. Desi baia este mare, cabina de dus foarte mica. Comunicare deficitara. Nr. de telefon de pe booking nu funcționa. Am trimis mai multe mesaje pe mail, nu am primit răspuns.

Ușor accesibil, parcare ok, un frigider mare pe hol. Unitatea AC silențioasă. Apa calda suficienta.

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

Totul ok.

• Comentariu trimis pe 6 august 2023

Loc modest, primitor, minunat
    • Apartament standard

Nu a existat ceva ce nu mi-a plăcut. Totul a fost excepțional! Pozele de pe booking nu mi s-au părut atât de reprezentative pe cât este de frumos în realitate.

-ni s-au schimbat prosoape + curățenie în fiecare zi ( foarte curat ) -am fost întâmpinați cu o punguță cu măsline -cazare la 2 pași de mare ( un loc foarte frumos, unde există atât șezlonguri, cât și un loc unde să îți pui prosopul, ceva foarte liniștit) -aproape și de multe alte plaje ( 15 min de mers cu mașina de ex Scala Beach ) - aproape de tavernele cu mâncare ( cea mai bună tavernă pe care am încercat-o noi este chiar la câțiva metri la ieșire din cazare "Taverna Nest"). -magazin de suveniruri în apropiere -aer condiționat -frigider -parcare pentru mașină -am avut balcon, foarte frumos și liniștit pentru a îți bea cafeaua -fierbător-sandwich maker-plită electrică- erau și furculițe și tot ce este nevoie ( dar noi am avut de acasă și nu le-am folosit) E o cazare modestă, dacă vrei să mergi pe "lux" , da, e posibil să nu îți placă, dar dacă scopul este să ai un loc curat unde sa dormi, să te odihnești poate după amiază, să faci un duș bun, să te aranjezi pentru a ieși la plimbare, să servești un mic dejun în cameră și alte lucruri în acest gen, da, merită! Johny are și o afacere de familie unde se vând prăjituri și altele, cum ar fi măsline, înghețată, din ce am zărit ( noi mereu ne-am luat prăjituri de la ei, foarte bune, foarte gustoase) , așadar îl puteți întreba unde găsiți această " patriserie ", este oricum foarte aproape de cazare. Este pe faleza cu tavernele de mâncare. Din păcate nu m-am gândit să fac poze camerei, dar a fost spațioasă, cu mult peste așteptările mele! Aș reveni cu tot dragul! ❤️❤️❤️❤️

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

Totul a fost perfect

Curățenia, locația și personalul

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Confort la preț rezonabil
    • Studio standard

Saltelele au fost cam tari pt. gustul nostru, iar la baie ar trebui un suport pt. duș și niște cuiere pentru prosoape. Nu mi-au plăcut vecinătățile proprietății care erau destul de neîntreținute, fapt pentru care nu poate fi învinovățit proprietarul pensiunii care se ocupa de spațiul său exterior.

Pensiunea a fost conform așteptărilor, aproape de plaja din port și de restaurante. Primirea a fost călduroasă( am primit un mic cadou de bun venit), proprietarul amabil și prompt în rezolvarea unor mici înconveniente apărute pe parcurs. Studioul spațios, cu balcon și dotat cu toate cele necesare. Lenjerie și prosoape curate, albe și schimbate la trei zile, dar curățenia în cameră se făcea zilnic. Liniște și parcare în curtea proprietății. Foarte ușor de ajuns și la alte plaje din apropiere( cca 3-4 min cu mașina).

• Comentariu trimis pe 16 iulie 2023

Un foișor, spațiul verde

Schimbarea lenjeriei in fiecare zi

• Comentariu trimis pe 30 septembrie 2022

Recomand
    • Apartament

Bucataria are nevoie de un upgrade, plita electrica functioneaza foarte greu, a durat sa fierbem apa pentru paste aproximativ 90min.

Gazde prietenoase. Locatie aproape de plaja, la 20-30m de plaja Camera spatioasa. Curatenie

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 21 septembrie 2022

Personal amabil, liniste.

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2022

• Studio standard

Gut

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 30 august 2022

• Călătorie de afaceri
    • Apartament

1.daca te uiti dupa indicatiile de pe harti sau waze iti arata locatia,dar treci pe linga ea,ca are reclama afara dar scrie mic denumirea si nu-ti dai seama decit daca te dai jos din masina si mergi pe jos cu atentie,atunci o gasesti cu siguranta.RECOMAND O RECLAMA CU SCRISUL MAI MARE PE VIITOR! 2.unul din paturi scirtia usor cind te miscai in ele,dar nu a fost ceva grav. 3.la noi in camera erau furnici,am inteles si de la alti romani ca si ei aveau,probabil de la mincare;am zis la femeia de serviciu si a dat cu o solutie,dar degeaba,nu am scapat de ele.recomand proprietarului o dezinsectie sezoniera.

1.cazarea s-a facut inainte de ora precizata,simon,baiatul proprietarilor a venit imediat si ne-a cazat,camera era deja pregatita. 2.la cazarea ne-a dat un suvenir,un borcan mic cu dulceata de portocala,ei aveau un mic magazin in port in care vindeau dulciuri,masline ulei de masline foarte bun!!! 3.locatia avea parcare proprie,o curte in care se putea parca lejer 5-10 masini,aveau si citiva pomi,deci partial aveai parcare gratis si la umbra! 4.locatia era aproape de port,de centru,orasul este destul de mic,terasele in apropiere,plaja,magazinele la fel. 5.aparatul de aer conditionat era nou,mergea foarte bine 6.frigiderul din camera era destul de incapator,nou,stare foarte buna. 7.locatia avea plase de tintari .

• Comentariu trimis pe 30 august 2022

Tot

• Comentariu trimis pe 12 august 2022

in statiune multi tantari

APARTAMENT SPATIOS

• Comentariu trimis pe 11 august 2022

Minunat!
    • Apartament standard

Totul a fost superb!! Johnny si mama lui sunt niste gazde minunate, din toate punctele de vedere. Locatia superba, curatenie luna peste tot, dar mai ales liniste. Minunat! Cu siguranta vom reveni!

• Comentariu trimis pe 29 iulie 2022

Revin
    • Studio standard

Gazda primitoare ,chiar foarte primitoare,ne a oferit la plecare o mica surpriza ,ne a stat la dispoziție ,oricând am avut nevoie Raport calitate preț este ok !Ai o mica bucatarie(aparat de Sandwich, fierbator,plita ),baie ,balcon ,la prețul asta este ok

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2022

Wonderful !
    • Studio standard

This is the second year we come to Johny's and we will definitely come again. The accommodation is located in a huge courtyard with many olive trees and many parking spaces, it is very quiet and yet it is very close to the taverns, the port of Skala Prinos and the beach. The host Johny is an extremely welcoming and friendly man. The rooms are spacious, equipped with everything you need, with air conditioning, refrigerator, stove, hood, cutlery, each room has a balcony and cleaning is done daily. It is a wonderful accommodation and at an extraordinarily good price! Este al doilea an cand venim la Johny si cu siguranta vom mai veni. Cazarea se afla intr-o curte imensa cu multi maslini si multe locuri de parcare, este foarte liniste si totusi se afla foarte foarte aproape de taverne, de portul din Skala Prinos si de plaja. Gazda Johny este un om extrem de primitor si prietenos. Camerele sunt spatioase, dotate cu tot ce este nevoie, cu aer conditionat, frigider, aragaz, hota, tacâmuri, fiecare camera are balcon si curatenia se face zilnic. Este o cazare minunata si la un pret extraordinar de bun!

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2022

• Studio standard

Totul a fost super ok. Vom reveni și anul viitor.

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2022

Si la anu tot aici...Keno
    • Studio standard

Totul! Gazde minunate! Recomand!!!

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2022

• Apartament standard

Ospitalitatea buna , locul este linistit si curat.Recomand cu incredere!

• Comentariu trimis pe 21 iulie 2022

sejur liniștit
    • Apartament

Din cauza vegetației f.multi țânțari seara

Apartament spațios,cu bucătărie separată și un balcon mare

• Comentariu trimis pe 8 iunie 2022

Super cazare
    • Apartament

Totul, gazdele foarte amabile, curatenia, locatia, cel mai bun raport calitate pret intalnit pana acum in Thassos

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 10 octombrie 2021

Fabulis
    • Apartament standard

Totul a fost la superlativ!

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 26 septembrie 2021

• Studio standard

Totul a fost foarte frumos, gazda foarte amabila și plăcută iar camera exact ca in poze.

Sejur în septembrie 2021