3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia
  4. Comentarii despre case de vacanță în Prinos
Grecia Prinos Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Alion apartments Scor din comentarii: 10

„Locatia foarte frumoasa, ingrijita si spatioasa. Cafeaua de dimineata din partea casei. Curatenia se facea zilnic si fara ca noi sa cerem. Proprietarul ff amabil .”

• Paschalitsa Rooms Scor din comentarii: 9,1

„Pensiunea este amplasata pe malul marii, cu plaja proprie amenajata cu sezlonguri , nisipul greblat in fiecare dimineata de catre proprietar. Umbra naturala de la pomii existenti. Se utilizeaza abordarea "prietenos cu mediul", astfel, veti primi o camera curata, cu asternuturi si prosoape curate pe care le veti schimba la cerere, pe durata sejurului va veti intretine curatenia camerei, nu veti gasi flacoane cu sampon/gel de dus. Exista o kichineta utilata cu plita pe inductie, vesela suficienta pentru activitati culinare minore. Apa calda (fierbinte) la orice ora. Gazdele sunt dragute,prietenoase si discrete si ne-au asigurat o vacanta minunata! Multumim Diana si Milko! Ne vedem in iunie!”

• Omalia Apartment Scor din comentarii: 9,8

„Totul a fost minunat! Vom reveni cu drag!”

• Johny's Studios Scor din comentarii: 9,4

„1.cazarea s-a facut inainte de ora precizata,simon,baiatul proprietarilor a venit imediat si ne-a cazat,camera era deja pregatita. 2.la cazarea ne-a dat un suvenir,un borcan mic cu dulceata de portocala,ei aveau un mic magazin in port in care vindeau dulciuri,masline ulei de masline foarte bun!!! 3.locatia avea parcare proprie,o curte in care se putea parca lejer 5-10 masini,aveau si citiva pomi,deci partial aveai parcare gratis si la umbra! 4.locatia era aproape de port,de centru,orasul este destul de mic,terasele in apropiere,plaja,magazinele la fel. 5.aparatul de aer conditionat era nou,mergea foarte bine 6.frigiderul din camera era destul de incapator,nou,stare foarte buna. 7.locatia avea plase de tintari .”

Cele mai bune 20 case de vacanță din Prinos

pe baza a 1.529 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com