3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia

9,7

10,0

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Locația se află la etajul 1 al unei case, proprietarii locuiesc la parter. Aceasta are intrare separată pe scări prin spate. Totul arată identic ca în poze, totul este întreținut, confortabil, la superlativ. Bucătăria complet utilată. Proprietarii foarte amabili, ne-au așteptat și îndrumat spre locul de parcare privat care este situat peste drum la 2 minute de locație. Locația dată pe Booking nu este foarte exactă, așa că dacă v-ați rezervat această cazare trebuie să căutați pe Waze sau Google Maps următoarea locație: Physiotherapy Center Fotis Dimitriou, Unnamed Road, Prinos 640 10, Greece cazarea este exact peste drum.

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

❤️
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu cred ca ar fi ceva de scris aici.

Gazda a fost foarte amabila și merita tot respectul din lume. Apartamentul este făcut cu gust, foarte frumos și aranjat.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 9 august 2022

Un sejur reușit
    • Apartament cu 1 dormitor

GPS-ul (Google Maps) te conduce cu aproximație până la locație. Am contactat gazda pentru a ajunge la locul de cazare.

AApartamentul complet dotat și modern: bucătărie cu aragaz, combină frigorifică, cuptor electric, aparat de cafea și absolut tot necesarul pentru pregătirea unei mese (ulei de gătit, condimente, vesela, oale etc), baie cu mașina de spălat, dormitor și living cu aer condiționat, balcon mare și curat, zona liniștită. A doua surpriza plăcută, pe lângă condițiile foarte bune de cazare, a fost ospitalitatea gazdelor: Dimitri și părinții lui. De la sosire, in frigider ne așteptau sticle cu apă, suc, bere, înghețată! După un drum lung, chiar a contat! Ospitalitatea ne-a surprins plăcut pe toată perioada celor 6 zile cât am fost cazați. Mici atenții (sucuri, înghețată, doze de bere) sau chiar produse din gospodăria proprie (oua, ulei de măsline ☺️). In concluzie, o afacere de familie făcută cu suflet și respect față de turiști! Keep going, Dimitri!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 29 august 2021

Linistitor si relaxant.
    • Apartament cu 1 dormitor

Amplasarea este intre case, fara priveliste catre mare sau munte.

Apartamentul are conditii excelente de cazare. Nu este doar curat, miroase a curatenie. Este liniste. Are o terasa generoasa, unde sunt amplasate masa cu trei scaune, scaun balansoar suspendat, suport pentru uscarea rufelor. Parcare langa locatie. Langa apartament sunt cafenele, supermarket, farmacie, patiserie. Se poate ajunge la ele si pe jos. Am gasit in frigider o sticla cu apa rece si una de suc la tetrapak. Inainte de plecare am primit din partea gazdelor o sticla de ulei de masline si masline uscate, din productie proprie. Am fost intrebati aproape zilnic daca mai avem nevoie de ceva, sau daca ne deranjeaza ceva.

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 15 august 2021

Foarte frumos
    • Apartament cu 1 dormitor

Lipsa locurilor de parcare. Străzile foarte înguste si daca nu ai norocul sa găsești un loc te plimbi mult și bine!

Un apartament foarte curat și bine dotat. Gazdele foarte primitoare si cu mult bun simt. Recomand cu mult drag!

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2023

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 3 august 2023

Comod, confortabil, ospitalitate la superlativ!

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2023