3. Cyklady – opinie o hotelach

9,1

9,8

9,6

• Ocena dodana: 20 września 2023

Serdecznie polecam!!! Wspaniale miejsce do wypoczynku, spełniło wszystkie nasze wymagania a nawet więcej.
    • Apartament z widokiem na ogród

Nie ma takiej rzeczy.

Czystość na najwyższym, pięciogwiazdkowym poziomie, codziennie świeże ręczniki, wyposażenie kuchni umożliwiało zrobienie posilkow. W apartamencie były miski, wiec nawet można było zrobić pranie :) bardzo komfortowa weranda ze stołem i krzesłami. Łóżko duże i bardzo wygodne. Bardzo sprawnie działająca klimatyzacja. Do plaży pare minut spokojnym spacerem. W pobliżu świetnie wyposażony sklep i znakomite tawerny (dla tych co nie lubią chodzić, przyda się samochód). Internet mógłby być szybszy (jeśli ktoś potrzebuje pracować), ale dla nas nie stanowiło to utrudnienia. Pani Karherina wspaniała kobieta, która nie tylko opiekowała się naszym pokojem ale również pomogła rozwiązać kilka naszych problemów z uśmiechem na ustach. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Apartament typu Superior (4 osoby dorosłe)

Piękny, duży apartament położony bardzo blisko plaży. W pełni wyposażony. Właściciele bardzo mili i pomocni. Woda w morzu krystalicznie czysta, plaża szeroka, piaszczysta i praktycznie pusta co w drugiej połowie sierpnia raczej jest rzadkością.

• Ocena dodana: 21 października 2021

• Apartament (4 osoby dorosłe)

Wspaniałe miejsce. Przestronny apartament z widokiem na morze. Bardzo czysty( sprzątany codziennie). Właścicielka przygotowuje pyszne śniadania. Piękna plaża 100 metrów od domu. Polecamy w 100%.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

• Apartament typu Deluxe

Kapitalne miejsce "na końcu świata" czyli Kastraki Dunes, piękna niezbyt licznie odwiedzana plaża, tawerna, sklep i przystanek autobusowy na który raz dziennie przyjeżdża autobus, kilka pensjonatów i to wszystko, absolutny spokój i cykady. Bardzo miła gospodyni, która proponuje świetne jedzenie na śniadanie i jak sama mówi "tutaj jest miejsce na reset". Ciekawie urządzone pokoje z pełną kuchnią. 3 minuty polną ścieżką do plaży. Polecam!!!

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 15 lipca 2021

• Apartament (4 osoby dorosłe)

Prawie doskonaly

Czystość, miła obsługa, doskonale greckie śniadania, bliskość morza i duży taras.

Pobyt: lipiec 2021