4. Marathokampos – opinie o hotelu

9,5

9,6

7,2

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

Super pobyt, piękne widoki, cisza, spokój i pełen relaks.
    • Dom z 1 sypialnią

brak :)

W Studio Limnionas byliśmy 4 doby. Wybraliśmy dom dla dwóch osób z basenem. Limnionas jest około godziny drogi samochodem od lotniska, drogi nie są najłatwiejsze ale widoki i miejsce rekompensują trudy podróży. Dom był bardzo zadbany, czysty, sprzątany codziennie. Pełne i dobre wyposażenie. Fajna łazieneczka, czyściutka. Dobrze działająca i bardzo wydajna klimatyzacja oddzielnie w każdym pokoju. Może jedynie oprócz małego stołu przy ścianie przydałby się dodatkowy choćby niewielki stolik w domu. Jeśli chce się samemu przygotowywać jedzenie brakuje troszkę blatu. Ale to naprawdę malutka przeszkoda. Zawsze można robić to na stole, który jest przed domem i przy którym spędzaliśmy wieczory :) Dom jest na lekkim wzniesieniu nad mała zatoczką więc widoki są super, rano można podziwiać wschód słońca :) Basen super, bardzo zadbany i doglądany regularnie przez gospodarzy. W pobliżu dostępne są dwie restauracje z pysznymi daniami. generalnie cisza, spokój, słychać tylko ptaki i inne odgłosy natury. Naprawdę super wypoczynek :) Warto zwrócić uwagę, że dobrze jest mieć samochód gdyż do najbliższego sklepu spożywczego trzeba podjechać do sąsiedniej miejscowości ok 8 min. jazdy. Dzięki informacji od gospodarzy wiedzieliśmy o tym od razu więc po drodze zrobiliśmy małe zakupy :) No i miejscowi milusińscy, którzy odwiedzali nas codziennie, czyli kotki :) Ostatniego dnia przyszły nas nawet pożegnać :) Szczerze polecam. Gospodarze przemili i uczynni. Będziemy miło wspominać spędzony tu czas :) Bardzo dziękujemy