3. Cyklady – opinie o hotelach

9,9

9,2

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

• Pokój typu Classic

Obsługa bardzo miła, pomocna; śniadania smaczne, duże porcje i duży wybór; lokalizacja znakomita: do centrum 5 minut spacerkiem, a poza tym cisza i spokój. Serdecznie polecam

• Ocena dodana: 16 listopada 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

super personel!

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 30 października 2021

Wspaniały wypoczynek, wspaniałe miejsce
    • Pokój typu Classic

Śniadanie zawsze podane tak jak zostało zamówione, są przygotowane szablony informacyjne i możliwość zamówienia z ww.karty. Świetna lokalizacja, cisza spokój a jednocześnie blisko do plaży i centrum Kamari Czysto, pokoje sprzątane codziennie Sympatyczna atmosfera, przemiła obsługa. Naprawdę warto tam wrócić Dla zainteresowanych Gospodarz pomógł nam załatwić transport do hotelu i podpowiedział co warto zobaczyć Dziękujemy.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 9 października 2021

Ogólnie byliśmy zadowoleni z pobytu.
    • Pokój typu Classic

Brak podgrzewania wody w basenie, trochę przestarzałe łazienki i do wymiany aneks kuchenny, brak uzupełniania kosmetyków w łazience.

Rodzinna atmosfera obiektu, uprzejmy właściciel, basen przy obiekcie, dobre śniadanie, wygodne łóżko, fajny widok z naszego pokoju, dobra obsługa w recepcji i przy śniadaniu, darmowy transfer z lotniska, darmowy internet ale trochę słaby. Dobry punkt wypadowy do zwiedzenia wyspy.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 10 września 2021

Dobry wybór
    • Pokój typu Superior

Hotel położony w zacisznym miejscu z dala od oczu turystów. Kameralny, prowadzony przez przemiłą rodzinę. Do głównego deptaka w Kamari oraz plaży dojdziesz w 5 minut. Pokoje doświetlone, czyste i z widokiem na morze Egejskie. Lodówka, TV, suszarka, duże łóżko oraz klima na wyposażeniu. Jeden z większych basenów na wyspie. Super atmosfera i przemili uprzejmi ludzie. Dziękujemy bardzo !

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2021

• Pokój typu Classic

Wszystko ok. Obsługa bardzo pomocna. Piękny widok na całe miasteczko i morze. POLECAM

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2021

Super miejscem! Możliwe, że kiedyś to wrócę.
    • Pokój typu Classic

Jedyny minus to głośna klimatyzacja w pokoju, raczej przy włączonej nie dało się spać, Schładzaliśmy pokój na noc i włączaliśmy ponownie rano.

Klimat tego miejsca robi właściciel, zaangażowany we wszystko i dbający o każdy szczegół. Hotel w zacisznym miejscu, z wygodnym dojściem do plaży i całej nadmorskiej promenady. Pomimo, że doba hotelowa przewidziana jest do godz. 11.00, pozwolono nam zostać do wieczora w dniu wyjazdu, ponieważ samolot powrotny mieliśmy po 22.00. Basen duży i głęboki do 2,70m. Z pokoju mieliśmy piękny widok na wschód słońca. Polecam na wypoczynek i jako miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy.

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Miejsce gdzie czujesz sie jak w domu
    • Pokój typu Classic

Hotel położony kilka min spacerem od jednej z głównych ulic turystycznych Kamari. Cechuje sie wyjątkową czystością, cisza i dbałością o zadowolenie Klienta. Na każde pytanie zaleźli odpowiedź, na każda prośbe rozwiązanie. Można sie tam poczuć jak w domu. Zarówno rodziny z dziećmi, pary jak i single miło spędzą tam czas. Wybierajcie Terra Blue Santorini - warto!

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

Kameralnie i przyjemnie
    • Pokój typu Classic

Świetne miejsce, na uboczu a jednocześnie bardzo blisko do centrum. Przyjemna atmosfera,bardzo uczynny wlasciciel. Otoczenie hotelu,basen ,stoliki w ogrodzie bardzo sympatyczne. Pokoje skromne ale niczego nie brakuje ,jest czyściutko, pokoje sprzątane,wymieniane ręczniki,mydełko,szampon itp. Uważam że stosunek jakości do ceny jest znakomity. Sniadania bardzo dobre. Smaczna kawa, kanapki, cos na slodko,świetny jogurt z miodem,jajka lub omlety , arbuz . Dla Nas było wystarczająco,zwykle zostawialiśmy sobie coś na 2 sniadanie ;) Wlasciciel polecil nam tez tawerne Danas po sasiedzku i to byl strzał w dziesiątkę. Wieksza część posilkow jedliśmy tam. Rodzinna tawerna z bardzo dobrym jedzeniem. Podsumowujac polecam Terra Blue na pobyt w Kamari oraz samo.miasteczko. Mysle ,ze to najlepszy punkt na nocleg na Santorini.

• Ocena dodana: 17 lipca 2021

Wspaniały !!!
    • Pokój typu Classic

Pierwszy raz w życiu w hotelu czułam się jak w domu. Pokój standard bez luksusów ale za to bardzo czysty, w dobrej lokalizacji. Codziennie sprzątane, codziennie czyste ręczniki, pachnąca pościel. Śniadanie bardzo dobre, chcesz coś ekstra, na drugi dzień masz. Wspaniały personel, pomogą we wszystkim, udzielą informacji, wskazówek. Poprosisz o coś dodatkowego - nie ma żadnego problemu. Polecam z całego serca ! I oczywiście Vangelis - serdeczny człowiek, uśmiechnięty , pomimo, że pracuje od rana do nocy.

• Ocena dodana: 9 lipca 2021

Brak

Wszystko było wporządku. Znakomity pobyt. Cena bardzo dobra. Lokalizacja spokojna bardzo blisko centrum 5minut do plaży, knajpek. Właściciel obiektu zawsze pomocny. Powie co warto zwiedzić, zobaczyć. Człowiek z duszą na ramieniu. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Mieliśmy wymeldowanie o 11 a samolot wieczorem o 21:45 do wieczora mogliśmy korzystać z pokoju i dodatkowy dzień zwiedzania w cenie. Na pewno tam wrócimy. Polecam.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2021

Piękna wyspa, wspaniali ludzie,
    • Pokój typu Classic

Bardzo miły i pomocny właściciel , piękny basen nad którym mogliśmy odpocząć nawet wieczorem , czystość , bardzo dobre śniadanie, polecam również w pobliżu wypożyczalnię samochodów LOIZOS -właściciel nam bardzo pomógł.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 23 czerwca 2023