3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων

6,6

• Υποβολή σχολίου: 16 Οκτωβρίου 2023

• Μεμονωμένος ταξιδιώτης

Όλα ήταν τέλεια.

Υπέροχο ξενοδοχείο, εξυπηρέτηση άριστη, πρωινό καταπληκτικό. Ωραία τοποθεσία με πάρκινγκ, καθαρή πισίνα και ωραίο μπαρ. Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα, το WiFi πολύ καλό και ο Κωνσταντίνος και η Έλενα δίπλα σε κάθε αίτημα των πελατών. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 15 Σεπτεμβρίου 2023

«Υπέροχη.»
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο

Συμπεριφορά κοσμιότατη των ιδιοκτητών. Οι παροχές του Ξενοδοχείου πάρα πολύ καλές. Η ιδιοκτήτρια ένα με τον κόσμο και πάντα με το χαμόγελο, την ευγένεια και το δικό της μοναδικό χιούμορ.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Σεπτεμβρίου 2023

«Οι πιο όμορφη διαμονή στο πιο οικογενειακό περιβάλλον!»

Όλα ήταν υπέροχα!

Ήταν όλα υπέροχα! Το ξενοδοχείο είναι απίθανο.. το ίδιο ίσχυει και για τους ανθρώπους που το διοικούν! Επισκέφθηκα τη Ζάκυνθο για πολλοστη φορά..αυτη τη φορά παρεα με τον 6χρονο γιο μου! Είναι ένα οικογενειακο περιβαλλον..γι αυτό και το επελεξα! Το αποτελεσμα με δικαίωσε καθώς επιατρεψαμε πισω με όμορφες αναμνήσεις! Ευχαριστουμε για όλα.. με αγαπη, Demi Gavrielatou & Leuterakis!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 22 Μαΐου 2023

«Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με ανθρώπους που σε κάνουν να νομίζεις ότι βρίσκεσαι στο σπίτι σου.»
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Ήταν όλα άψογα, λυπάμαι που φεύγω, θα επιστρέψω σύντομα και θα το προτείνω και σε φίλους μου.

Ιδανική τοποθεσία κοντά στη θάλασσα, καθαριότητα άψογη, το προσωπικό εξαιρετικό και ευγενικό, το συστήνω ανεπιφύλακτα. Μπράβο στον Κωνσταντίνο και την Έλενα που το έχουν!

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Οκτωβρίου 2022

• Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Ήταν όλα καταπληκτικά, πολύ όμορφο ξενοδοχείο και όλα πεντακάθαρα. Οι ιδιοκτήτες υπέροχοι άνθρωποι,μας κατατόπισαν και μας βοήθησαν σε ότι ζητήσαμε. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

• Υποβολή σχολίου: 5 Οκτωβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Η διαμονη μας ηταν εξαιρετικη, ηταν ενα ανετο ξενοδοχειο που μας παρείχε οτι χρειαστήκαμε. Ειναι κοντά στο κέντρο της Ζακύνθου, 10 λεπτα με το αυτοκινητο. Επισης εχει προσβαση σε πολλες κοντινες παραλιες και αξιοθεατα. Το συνιστω ανεπιφυλακτα. Η κ.Ελενα ειναι ενας υπεροχος οικοδεσποτης, προθυμη να σας δωσει όλες τις πληροφοριες για την καλυτερη διαμονη σας στο νησι.

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 12 Σεπτεμβρίου 2022

«Σαν στο σπίτι σας»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Εξαιρετικό κατάλυμα, εξαιρετική η διαμονή, η περιοχή διαθέτει ότι χρειάζεται κάθε ταξιδιώτης. Η κ. Έλενα και ο κ. Κωνσταντίνος μας βοήθησαν να ανακαλύψουμε το νησί και ήταν πάντα στη διάθεση μας με χαμόγελο.

• Υποβολή σχολίου: 7 Σεπτεμβρίου 2022

• Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Πολυ καθαρο και φιλοξενο ξςνοδοχειο.το συστηνω ανεπιφυλακτα

• Υποβολή σχολίου: 6 Σεπτεμβρίου 2022

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΘΑΡΑ

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Πεντακάθαρο το δωμάτιο και η πισίνα. Το προσωπικό ευχάριστο και ευγενικό.

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2022

«Ό,τι καλύτερο!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Η καλύτερη φιλοξενία! Η κυρία Έλενα και ο κύριος Κωνσταντίνος υπέροχοι άνθρωποι και επαγγελματίες! Ήταν πάντα διαθέσιμοι και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ο,τι χρειαστήκαμε! Δεν υπάρχουν λόγια! Το δωμάτιο καθαρό, άνετο και με όμορφη θέα στην πισίνα! Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες που είδαμε όταν το κλείσαμε! Θα ξανά πάμε! ❤

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2022

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο

Άψογο σέρβις, εξαιρετικοί άνθρωποι Έλενα και Κωνσταντίνος. Πάντα με το χαμόγελο για να σε εξυπηρετήσουν.Καθαρά δωμάτια, ωραίοτατο το πρωινό με επιλογές και η κουζίνα τους ότι χρειάζεται!! Το αγαπήσαμε πραγματικά και σίγουρα το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!

• Υποβολή σχολίου: 20 Αυγούστου 2022

• Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Ήταν υπέροχο το περιβάλλον!πολύ καθαρό το ξενοδοχείο!η κυρία Έλενα και ο κύριος Κωνσταντίνος ήταν πολύ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί!

• Υποβολή σχολίου: 18 Αυγούστου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Το ξενοδοχείο ήταν παρα πολύ καλό, πεντακάθαρο. Το δωμάτιο ευρύχωρο, το μπάνιο όμορφο και ωραιο μπαλκόνι για να χαλαρώνεις τα πρωινά πριν φύγεις για την παραλία, η οποία βρίσκεται πολυ κοντά στο ξενοδοχείο. Πολυ φιλόξενοι και βοηθητικοί όλοι, πρόθυμοι να σας πουν τι μερη να επισκεφθείτε. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και προσωπικά θα το ξαναεπέλεγα για το επόμενο καλοκαίρι.

• Υποβολή σχολίου: 18 Αυγούστου 2022

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο

Το ίντερνετ υπήρχε θέμα στην περιοχή αλλά όχι μόνο εκεί κ στο κεντρο! Κ επίσης ταμπέλες γενικώς είναι ελλιπής σε πολλά σημεια τοποθέτηση, χρειαζόταν οπωσδήποτε gps για να κατευθυνθείς κάπου κ αυτό με δυσκολία έπιανε χρειαζόταν λίγο χρόνο!

Άριστη φιλοξενία. Σε ότι ζητήσαμε μας εξυπηρέτησαν στο έπακρον.Πολύ φιλικοί οι ξενοδόχοι, κατατοπιστικοι σε πληροφορίες γενικα, ευγενικοί χαμογελαστοί!

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2022

«Άψογοι σε όλα !»
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Το πρωινό ήταν πλούσιο , οι ιδιοκτήτες πάρα πολυ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί , ότι κ αν θέλαμε ήταν εκεί να μας το παρέχουν και να μας βοηθήσουν. Η τοποθεσία βρίσκεται κοντά σε όλα υπάρχουν πολλά μαγαζιά και εστιατόρια . Η πισίνα πεντακάθαρη όπως και το δωμάτιο. Είχαμε μια τέλεια διαμονή στο ξενοδοχείο και περάσαμε απίστευτα ! Σίγουρα θα είναι η πρώτη μας επιλογή με κλειστά τα μάτια όταν ξανά πάμε στην Ζάκυνθο . Ευχαριστούμε παρα πολυ για όλα !

• Υποβολή σχολίου: 15 Αυγούστου 2022

«Υπέροχα!»
    • Παρέες φίλων
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο

Η Έλενα και ο Κωνσταντίνος κάνουν αυτό που κάνουν από αγάπη και μεράκι! Μας βοήθησαν με ότι χρειάστηκε και μας έδωσαν και οδηγίες για το νησί. Κοντά στο κέντρο με αυτοκίνητο και ιδιαίτερα ήσυχη περιοχή με parking! Καθαριότητα άψογη! Το πρωινό αρκετά καλό! Σίγουρα θα το επέλεγα ξανά!

• Υποβολή σχολίου: 12 Αυγούστου 2022

8,0
    «Είχαμε μια ευχάριστη διανομή σε έναν καθαρό και άνετο χώρο.»
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Το ξενοδοχείο είναι καινούργιο με ευρύχωρα δωμάτια και πολύ καθαρά. Είναι οικογενειακή επιχείρηση με ευγενικούς ανθρώπους να μας εξυπηρετούσαν άριστα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο στο Τσιλιβί και οι τιμές των δωματίων είναι φυσιολογικές.

• Υποβολή σχολίου: 11 Αυγούστου 2022

• Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Ευγενικοί οικοδεσπότες, έτοιμοι να σε εξυπηρετήσουν κάθε στιγμή. Προσπαθούν για το καλύτερο. Θέλουν να περάσεις όμορφα. Ευχαριστούμε Ελένη, Κώστα, Νέλη, Αντωνία!!! ❤️

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιουλίου 2022

«Ζεστη και χαλαρωτικη!»
    • Γκρουπ
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Το πρωινο ηταν πολυ καλο! Η εξυπηρέτηση τέλεια! Τα δωματια πολυ καθαρα! Η πισινα ιδανικη για χαλαρωση και πολυ καθαρή! Οι ιδιοκτήτες πολυ φιλικοι και εξυπηρετικοί!!! Η κυρια Ελενη ειναι αξιαγαπητη!!!

• Υποβολή σχολίου: 16 Ιουλίου 2022

Χρεώθηκα extra το air-condition

Πλούσιο πρωινό, ευρύχωρο καθαρό δωμάτιο, ευγενικό προσωπικό.

• Υποβολή σχολίου: 13 Ιουλίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Ευχαριστούμε την κυρία Έλενα και τον κύριο Κωνσταντίνο για την άριστη φιλοξενία. Υπέροχη θέα, καθαρό όμορφο δωμάτιο, ιδανικό μέρος για ηρεμία και χαλάρωση!!

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιουλίου 2022

Χρέωση για κλιματισμό

Χώρος Πισίνα δωμάτιο

Έμεινε: Ιούνιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 27 Ιουνίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Απίστευτο περιβάλλον και φιλοξενία 🖤 δεν υπάρχουν λόγια για τον Κο Κωνσταντίνο και την Κα Έλενα μας βοήθησαν σε ότι χρειαστηκαμε γελάσαμε συζητήσαμε και νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Οι καλύτεροι οικοδεσπότες! Όσο για το ξενοδοχείο όλα άριστα καθαρα και μερακληδικα! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Αξίζει να το δεις να δροσιστείς στη πισίνα πίνοντας υπεροχα κοκτέιλ!

Έμεινε: Ιούνιος 2022