Ζάκυνθος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Plaza Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καλή τοποθεσία»

• Strada Marina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ΕΥΓΈΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ . Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ!!!»

• Exotica Hotel & Spa by Zante Plaza Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο είναι σε τέλεια τοποθεσία πολύ κοντά στο κέντρο. Τα δωμάτιο καθαρό τεράστιο και ανακαίνισμενο.Όλοι οι χώροι καθαροί και το προσωπικό ότι πιο ευγενικό έχω συναντήσει σε όλη μου τη ζωή.Το πακέτο all inclusive αξίζει και με το παραπάνω γιατί ότι δοκίμασαμε ήταν πεντανοστιμο.»

• Phoenix Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η περιοχή!!!»

• Caretta Beach Resort & WaterPark Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τεράστια ποικιλία σε όλα τα γεύματα. Υπέροχες παροχές για τα παιδιά. Εξαιρετική καθαριότητα.»

• Club Zante Plaza Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το προσωπικό ήταν πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.»

• Casa Di Terra Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα ταίριαξε στην αισθητική μας, ένας επίπεδος χώρος, με δυο υπνοδωμάτια κ δυο μπάνια και ένα ευρύχωρο δωμάτιο κουζίνας-καθιστικού όπου ήταν πεντακάθαρα!!!»

• Caretta Paradise Resort & WaterPark Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα ήταν άψογα. Οι εγκαταστάσεις σύγχρονες,όλα πεντακάθαρα ,το προσωπικό ευγενέστατο,το φαγητό εκτός από άφθονο ήταν και γευστικό, ειλικρινά δεν έχω λόγια για την όλη διαμονή μας. Οι νεροτσουλήθρες είναι φοβερές,το μέρος για τα μικρά παιδιά, απολύτως ασφαλές και όσο για το βράδυ, διασκέδαση με διαφορετικές θεματικές κάθε μέρα. Χωρίς πολλά λόγια, το συνιστώ ανεπιφύλακτα για οικογένειες με παιδιά.»

• Poseidon Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ζεστό προσωπικό, φιλικοί και πρόθυμοι πάντα να σε εξυπηρετήσουν. Πολύ καθαρό ξενοδοχείο με καθημερινή καθαριότητα από τους ανθρώπους του ξενοδοχείου. Καλή Αύρα και καλή Ατμόσφαιρα. Ο ιδιοκτήτης πρέπει να ασχολείται πολύ με το ξενοδοχείο γιατί είναι όλα στην εντέλεια και φαίνεται καλός Άνθρωπος μιας και βλέπεις προσωπικό που κάποιες φορές ξεπερναγε τα 20 χρόνια εργασίας εκεί.»

• Alykanas Beach Grand Hotel by Zante Plaza Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία φοβερή, η παραλία τέλεια για παιδιά, το φαγητό πολύ καλό»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ζάκυνθος

βάσει 47.185 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com