2. Хърватия отзиви за хотели
  3. Лишко-сенска отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
  4. Плитвица Село отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Хърватия Плитвица Село Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• B&B Plitvice Lakes Villa Mija Оценка от отзивите: 9.4

„Прекрасно място. С интересно разположение. Мир,спокойствие ,релакс,вкусна храна. Добра цена. Прекрасни домакини. Удобно място за достъп до езерата.“

• B&B Villa Nena Оценка от отзивите: 8.7

„Всичко беше невероятно - самата вила е много добре направена и в нея има всичко, от което се нуждае човек при пътуване. Собственичката - Нена е една изключителна жена - сама се справя с всичко и осигурява невероятна атмосфера, чистота и уют. Мястото е много спокойно, почти диво, а тишината се нарушава само от песента на птиците и шума на близката рекичка.“

• B&B Plitvice Lakes Villa Mija Оценка от отзивите: 9.4

„Всичко беше прекрасно и чисто. Домакинът е много любезен и отзивчив, има къде да се паркира пред вилата. Местоположението е идеално, близо до парка и до реката. Ако искате да се насладите освен на парка, и на двете панорамни гледки към големия водопад, и на реката, която го образува , изберете това място.👌🏻“

• Country house Plitvice Оценка от отзивите: 9.1

„Къщата се намира в планината над Плитвички езера. Вход 3 (необявен на сайта на езерата, но напълно действащ, ако имаш предварително закупен билет) се намира на 10 минути пеша и няма опашки. Собственикът Божко е много мил и внимателен, той живее в съседна къща и е винаги на разположение за въпроси, да направи кафе или резервация за вечеря. По поляните се разхождат свободно кокошки, овце, котета, така че за хора, които живеят в големия град е много интересно.“

• Plitvica River House Оценка от отзивите: 9.8

„Бяхме само три дни в тази прекрасна къща и със сигурност ще се върнем отново! Ние пътуваме много и сме били на доста места по света, но такова гостоприемство и отношение не сме получавали до сега. Собствениците Анте и Луси са най-милите, любезни, отзивчиви и всеотдайни домакини. Абсолютно всичко е на много високо ниво, като чистота интериор и храната, за която нямаме думи… тя се приготвя лично от Анте, който е професионалист!! Той влага цялата си душа и сърце в това! Продуктите са от района, всичко е сезонно и прясно, а свежите подправки са от собствената им градина. Предлагат и разкошни домашни ракии. Къщата се намира на най-удобното място за разглеждане на Плитвичките езера, на 10тина минути пешеходно разстояние от вход 3. Прекрасните домакини ни дадоха най-добрите насоки за разглеждане на парка. Трите дни за нас бяха абсолютен релакс, бяхме перфектно обгрижени и глезени през цялото време! Мило семейство, Благодарим Ви от сърце!!!“

5-те най-добри пансиона със закуска и ханове в Плитвица Село

базирано на 7 944 отзива за пансиони със закуска и ханове в Booking.com