2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u regiji Ličko-senjska županija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Karlobag
Hrvatska Karlobag Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartman Štefan Ocena gostiju: 9

„Ljubazno osoblje, cistoca smjestaja, mirno mjesto!”

• Apartments Julia & Nika Ocena gostiju: 9,6

„Extra gostoprimstvo i dobrodoslica vlasnika apartmana! Odlican smjestaj, sve je novo, uredno i izuzetno cisto, objezbjedjen parking ispred apartmana! Apartman je svega 50ak m od mora i lijepe plaze, te svega 5min voznje autom do samog centra Karlobaga! Mjesto je veoma mirno i tiho bez velikih guzvi i buke!”

• „Domacini su jako fini i ljubazni.Smestaj je prvoklasan,sve cisto,uredno i na svom mestu..Lokacija smestaja je odlicna,sve sto vam je potrebno je na par minuta hoda..Preporucujem svima,mirno mesto za odmor i uzivanje.”

• „Fantastični domaćini. Gostoljubljivost i spremnost da pomognu je izvan svakog očekivanja. Oduševljenje prijatnošću, srdačnošću i gostoprimstvom. Postali smo prijatelji sa porodicom koja nam je bila domaćin. Sve je čisto i uredno. Miran kraj. Obezbeđen bespaltan parking ispred apartmana. Plaža na 4-5 minuta laganog hoda.”

• Apartmani Anastazija Ocena gostiju: 9,8

„Sve je bilo i vise nego savrseno...Apartman je blizu prelepe plaze Tatijana, s pogledom na more. Čist, uredan i sa svim mogucim stvarima unutra, odusevljeni smo....Domaćini preljubazni i uvek dostupni za sta god da treba. Topla preporuka . Odlican apartman za porodican odmor kao i za parove...”