3. Istria – opinie o hotelach
  4. Krnica – opinie o hotelu
Chorwacja Krnica Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Evina Ocena: 9,5

„Dom jest duży, czysty i w pełni przygotowany na dużą grupę. Każda sypialnia ma własną toaletę. Kontakt z właścicielką jest bardzo dobry, prowadzi restaurację niedaleko. Jedzenie bardzo dobre, polecamy:)”

• „Lokalizacja, brak tłumów na plaży, bardzo przyjazny stosunek do zwierząt, psów.”

• „Piękne, ciche miejsce, ładnie urządzone, w środku wszystko co potrzeba, bardzo miła i gościnna gospodyni. Bardzo czysto, idealne do odpoczynku, sporo miejsca pod basenem, jak i przy grillu oraz na zewnątrz domu. Całość urządzona bardzo gustownie. Klimatyzacja na dole i górze. Gorąco polecamy!”

• Rooms Luna Sol Ocena: 8,6

„Obsluga bardzo mila”

• „W miarę blisko plaży.”

• „Rewelacyjny pobyt w nowiutkim, nieskazitelnie czystym studio, położonym w klimatycznym starym budynku w niewielkiej Istryjskiej miejscowości. Niespotykanie mili i uczynni gospodarze, chętni pomóc w każdej sprawie. Apartament świetnie wyposażony, klimatyzowany, wygodny. Serdecznie polecamy!”

• Palazzo 1812 Ocena: 10

„Piękny stylowy budynek. Świetnie wyposażony w sprzęt kuchenny i AGD. Super wygodne łóżka - wyspaliśmy się jak nigdy. Do najbliższych plaż jest ok 4 km ale my jeździliśmy na oddaloną 8 km i warto było. Kilkadziesiąt metrów od willi jest świetna restauracja , sklep i piekarnia. Bardzo dobra lokalizacja. Do Puli jedzie się samochodem ok. 15 minut.”

• Hotel Carmen Ocena: 8,1

„Lokalizacja cisza spokój miejsce sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi”

• „Blisko morza. Balkon z meblami ogrodowymi. Dużo miejsca.”

• Andrija Apartment Ocena: 9,4

„Spokojna okolica, to jest to czego szukałem, odległość od morza ok 1,5 km, świetna bazą do wypadów samochodem do Puli, Vodjan, Rovnj. Przesympatyczni właściciele, którzy dali posmakować chorwackiej gościnność I przepysznych wrzesiennych owoców. Szkoda tylko że tak krótko.”