2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Zadar
  4. Comentarii despre hoteluri în Nin
Croaţia Nin Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Apartments Božito Scor din comentarii: 9,3

„Gazda ospitalieră, grădina cu măslini, curățenie, toate condițiile bune. Poziția geografică foarte bună”

• Zaton Holiday Resort Scor din comentarii: 8,4

„Mic dejun si cina foarte bune.”

• Holiday House Zaton Scor din comentarii: 9,2

„A fost foarte aproape de mare, la 3 minute de mers pe jos, gradina/curtea din fata este perfecta pentru relaxare.”

• Zaton Holiday Resort Scor din comentarii: 8,4

„Resort destinat famiilor cu copii mici , apart curat spatios Acces usor cu caruciorul pt copii la plaja si la piscine Locuri de joaca pt copii Preturile sunt in euro”

• Zaton Holiday Resort Scor din comentarii: 8,4

„Sunt de 20 de ani clientul acestei locații ( aproape an de an, chiar și de două ori pe an) Este o locație care mă face fericit, în sensul ca totul este în regulă și ordonat !!! Standardul locației nu a scăzut chiar este mai bine, an de an ! Locație însemnând tot resortul!!!”

• Kartini Apartment Scor din comentarii: 9,3

„Un apartament foarte frumos, spațios, curat, dotări excelente, locație foarte bună, la 10 minute de mers pe jos de plaja cu nisip. Recomand!”

• Apartments Bernarda 1 Scor din comentarii: 8,4

„Locația frumoasă destul de aproape de mare pentru asta este un tânăr foarte foarte primitor și de treabă. Drum rapid până în zadar, prețuri foarte bune în comuna respectivă, aveți două supermarketuri foarte aproape de cazare”

• Zaton Holiday Resort Scor din comentarii: 8,4

„Apartamentul a fost spatios, utilat cu tot ce am avut nevoie, paturile comode balcoane spatioase, aer conditionat silentios si bine amplasat, mancarea foarte buna si foarte diversificata, plaja cu nisip aproape si foarte curata. A fost o vacanta de neuitat.”

• Modern villa in Nin by the sea Scor din comentarii: 9,8

„totul”

• Niko Scor din comentarii: 9,9

„Locație foarte frumoasa , spațioasă , curat aproape de plaja (10 min mers pe jos , 2 min cu mașina) aproape de centru (7 min de mers pe jos) aproape de magazin (5 min de mers pe jos). Un raporte preț / calitate excelent , recomand cu caldura !”

Cele mai bune 30 hoteluri din Nin