2. Хърватия отзиви за хотели
  3. Split-Dalmatia County отзиви за ваканционни имоти
  4. Брела отзиви за ваканционни имоти
Хърватия Брела Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Studio apartment Jelinek Оценка от отзивите: 9.4

„На около 15мин от морето и красивия плаж Пунта Рата в тих квартал. Собствениците са много мили. Има място за паркиране. Наблизо има добър ресторант.“

• Villa Bose Оценка от отзивите: 9.3

„Kupelna“

• Apartmani Mila Brela Оценка от отзивите: 9

„Много чист и подреден апартамент и с прекрасен изглед към морето. Добър интернет, закрит паркинг и грил на двора. Басейнът е с добри размери и много чист. Домакинята е мила и приветлива жена, която обгрижва своите гости. Закара ме със своята кола до голям магазин за продукти, помогна ми да грилвам риба. Гости ни с хърватска картофена салата, а на другият ден и с баница!“

• House Bartulović Оценка от отзивите: 9.9

„Отличен апартамент! Домакинята ни посрещна много любезно с разхладителни напитки, плодове и снаксове. Размерът на апартамента е много добър, има две отделни климатизирани спални и бани, кухня, и голяма тераса, с отлична гледка към морето. Осигурено беше и място за паркиране. Обзавеждането беше, като на нормално жилище за живеене, от перилни препарати, до капсули за еспресо машината. Спалните бяха удобни и бих казал, че е тихо. Плажът и заведенията на Брела са на няколко минути пеша по стълби. Останахме много доволни и мястото надмина очакванията ни, благодарим!“