2. Албания отзиви за хотели
  3. Албания отзиви за хотели
Адриатическо крайбрежие (Албания) Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hilton Rijeka Costabella Beach Resort And Spa Оценка от отзивите: 10

„Фантастичен хотел! Всичко беше на ниво - персонал, удобства, гледка! С удоволствие бих го посетила отново!“

• PRIMA Life Spalato Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е чудесно!“

• Hotel Materada Plava Laguna Оценка от отзивите: 10

„Всичко е на Топ ниво в този хотел. Всичко ми харесва мното: Разположение, страхотна гледка от терасата към красивата огромна градина , басейна и морето. Хотела е много чист , храната е разнообразна и много вкусна и е в огромни количества. Персонала е изключително отзивчив и любезен. На рецепцията са много мили и усложливи и винаги на Разположение на гостите. Страхотно преживяване!!!“

• Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Оценка от отзивите: 3

„Има място за паркиране пред самия хотел.“

• Vitality Hotel Punta Оценка от отзивите: 10

„Много богата закуска, предлага се дори риба. Прясна храна за всеки вкус. Виталити бар.“

• Hotel Arupinum Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел. Много добра локация. Персонал и чистота на много високо ниво.“

• Hostel Pirano Оценка от отзивите: 9

„На много удобно място. Съвсем близо до автобусната спирка и централния площад на градчето. Ние бяхме в апартамент на приземния етаж - чист, просторен и с богато оборудвана кухня. Входната врата се отваря с код, което е допълнително удобство. Марко е чудесен домакин - усмихнат и усложлив.“

• Hotel Aleksandar Rafailovići Оценка от отзивите: 10

„Гледката към морето е впечатляваща. Персоналът е любезен, усмихнат, страхотни са. Най вече Никола. Стаята ни беше чиста и така я поддържаха през целия ни престой. Банята е голяма, всеки ден заредена с чисти кърпи. А кухнята на ресторанта е фантастична. Толкова вкусна и добре приготвена средиземноморска кухня не бях яла, освен в Италия. Благодаря им.“

• Cornaro Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът се невероятен, модерен, големи стаи, чисто поддържано, закуската е истинско удоволствие има всичко и е много вкусно! Локацията в стария град е най- добрата възможна! Персоналът е изключително любезен!! Изкарахме прекрасно, благодаря от сърце!“

• Royal Neptun Hotel Оценка от отзивите: 10

„Пътуваме непрекъснато, но това беше най-прекрасното място на което сме отсядали. Нямаме думи и благодарим на целият персонал за прекрасния престой там..“

30-те най-добри хотела в Адриатическо крайбрежие (Албания)

въз основа на 930 804 отзива за хотели на Booking.com