3. Istria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Poreč – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Chorwacja Poreč Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Fiorella Ocena: 9,6

„Bardzo czysto, właściciel przemiły, na miejscu dostępne wszystko co potrzebne”

• Apartments Mina Ocena: 9,3

„Czysto, wszystko czego potrzeba było dostępne. Apartament komfortowy, widać morze z balkonu. Sklepy itp. 5min. spacerkiem. Gospodyni bardzo mila i pomocna. Polecam.”

• House Marić Ocena: 9,2

„Rewelacyjny apartament w świetnej lokalizacji. Bardzo miły gospodarz. Polecam, zdjęcia nie oddają rzeczywistości, na żywo jest dużo ładniej, apartament nowy i bardzo czysty i komfortowy.”

• „Piękny ośrodek położony pośród sosonowego lasu. Domek czysty i wszystko w nim potrzebem do funkcjonowania. Talerze ,stuczce , garnki , toster. Cały ośrodek położony nad morzem , rano na pomoście wygrzewają się bobry, po drzewach biegają wiewiórki, śpiew ptaków codziennie rano. Czystość powietrza niesamowita. Do centrum porec 3 km trasą wzdłuż morza bardzo przyjemnie się spaceruję. ośrodek utrzymany w nienagannej Czystości. Parking przed hotelem platny ok 1 euro za dzień. Panowie z obsługi pomagaja dowieźć bagaze meleksem pod sam domek. Jest też basen z którego można korzystać nawet w maju. Mozna zabrac ze soba swojego psa co dodatkowo jeszcze uatrakcyjnia miejsce. Napewno jeszcze kiedyś wrócimy. To był cudowny czas spędzony w plava Laguna. Polecam każdemu.”

• Apartments Rita Ocena: 9,2

„Świetny, piękny obiekt położony z dala od morza ale za to w cichej okolicy. Pokoje czyste i przestronne. Serdecznie polecam na wypad z rodziną lub przyjaciółmi.”

• Apartment Mia Ocena: 8,8

„Przestronny,duży apartament w cichej okolicy z widokiem na palmę :) Rzut beretem do morza, 10 minut do Centrum Poreč.Dobrze wyposażona kuchnia.Bardzo miła Pani właścicielka:) Dziękujemy. Napewno wrócimy.”

• Villa Stephany Ocena: 9,1

„Bardzo udany pobyt, mieszkanie było naprawdę czyste, pachnące, fajna lokalizacja, można dojść na nogach i na stare miasto, i na plażę, blisko sklepy. Byliśmy z psiakiem, przed domem jest kawałek trawniczka, i dosłownie na równoległej uliczce są dwa wybiegi dla piesków. Nie ma żadnych hałasów z ulicy, bardzo miła właścicielka 😊 Jest pod domem miejsca na 5 aut, ale w razie jakby nie wiem tych aut było więcej, to właśnie przy tym wybiegu dla piesków jest puściutki parking. Ale nie sądzę żeby pod domem miejsc zabrakło.”