2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Sibenik-Knin County
  4. Comentarii despre case de vacanță în Šibenik
Croaţia Šibenik Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartman Luna Scor din comentarii: 9,1

„Confortul , foarte aproape de obiectivele turistice, de faleză și mai ales amabilitatea gazdei. O climă bună.”

• Apartments Emi & Nini Scor din comentarii: 9,6

„Locatia apartamentului este una foarte buna: aproape de orasul vechi si de plaja. Apartamentul este echipat complet di curat iar proprietarul este deosebit.”

• Apartment Lorena Scor din comentarii: 9,1

„Un apartament grozav. Punctul forte al lui : terasa, de unde privelistea e incredibila. Apartamentul foarte curat cu o bucatarie dotata cu tot ce iti doresti pentru a gati. Gazda, Karlo de nota 11 ( 10 + 1 ), ne-a asteptat, ne-a aratat locul in care putem lasa masina, ne-a recomandat restaurante bune, ne-a prelungit checkout-ul si a fost gata sa ne ajute cand am avut probleme cu masina”

• Bluesun Sibenik Apartments Scor din comentarii: 9,3

„Locatia este una foarte buna, spatiul este destul de generos, bucataria utilata destul de bine. Terasa este spatioasa, exista si sezlonguri langa piscina. Sauna este ok. Sutn 2 aparate de aer conditionat in casa, ambele functionale, precum si masini de spalat vase si haine.”

• Apartments Slavica Scor din comentarii: 9,8

„In primul rand se confirma pe deplin recenziile anterioare. Apartament foarte bine ingrijit cu toate facilitatile, confortabil, spatios, perfect pentru sejururi lungi. Este situat intr-o pozitie avantajoasa pentru a te deplasa pe jos, atat la plaja Banj, cat si in centrul vechi al orasului Sibenik. Plusul cel mai important este parcarea din fata casei, care reprezinta o problema deosebita nu numai in Sibenik, ci pe toata coasta dalmata. Nu in ultimul rand trebuie remarcata gazda noastra Maya, o doamna minunata, care ne-a primit cu multa caldura, ne-a transmis toate informatile necesare vizitarii atractiilor turistice din zona si a avut un comportament ospitalier pe tot timpul sejurului. Recomand cu caldura aceasta locatie si ii multumim inca o data doamnei Maya pentru gazduiere.”

• Apartments Samac Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost minunat, curățenie, gazdele foarte drăguțe, liniște, totul la superlativ, plus ca am fost răsfățați cu prăjituri aproape zilnic, recomand cu drag aceast locație!”

• Apartment MIMAC - SELF CHECK IN!!! Scor din comentarii: 9,8

„Apartament spațios, dotat cu tot ceea ce e necesar pentru un sejur reușit. Fiind la etajul 9, am avut o priveliște minunată. Parcarea se făcea în jurul blocului, unde îți găseai loc, dar nu au fost probleme.”

• Apartman Mia Scor din comentarii: 9,7

„Gazda foarte ospitalieră, ne-a ajutat cu multe informații plus că ne-a pregătit o gustare de bun venit. Apartamentul foarte curat și aranjat, totul a fost minunat”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Šibenik

pe baza a 30.472 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com