3. Split-Dalmatia County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Fra Stjepana Vrlića 28, 21310 Omiš, Chorwacja

9,5

• Ocena dodana: 25 września 2023

Nie było takiej rzeczy

Piękny apartament z najlepszą lokalizacja jaka może być. Z jednej strony 5 min do centrum a z drugiej cisza i spokój. Właściciel pomocny i uśmiechnięty. Widok z balkonu na wodę i plażę a z drugiej strony apartamentu wysokie góry z fortecą. Polecam w 100 %

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Czas szybko minął.

Bardzo piękne miejsce, wspaniali gospodarze, warunki 10/10. Świetna lokalizacja - wszędzie blisko, na plażę i do centrum. Wyposażenie apartamentu pozwala na doskonały wypoczynek. Nowoczesny, ładnie urządzony i czysty apartament, przestronne pokoje.

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

• Apartament z widokiem na morze

Świetna lokalizacja, bardzo czysty i przytulny apartment, super kontakt z właścicielem.

• Ocena dodana: 16 czerwca 2023

Bardzo udany pobyt u przemiłych gospodarzy w świetnym apartamencie.
    • Apartament z tarasem

Wszystko było w najlepszym porządku.

Pełne wyposażenie, łącznie z leżakami i meblami ogrodowymi, czystość, przestronność. Bliskość plaży.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

Polecam bo warto
    • Apartament z widokiem na morze

Świetna stosunek jakości do ceny, znakomita lokalizacja ( kilka minut na nogach do centrum, piaszczystej plaży oraz na szlak turystyczny na Twierdzę Starigard). Super kontakt z właścicielem, który naprawdę interesuje się potrzebami gości. Polecamy i na pewno kiedyś wrócimy!

• Ocena dodana: 18 maja 2023

• Apartament z widokiem na morze

Bardzo mili gospodarze. Wszystko objaśnione przy zakwaterowaniu. Kilka dobroci w lodówce na początek. Bogato wyposażenia kuchnia (ekspresy do kawy, opiekacz do kanapek, mikrofala, przyprawy i herbaty) oraz łazienka (pokaźny zapas ręczników, suszarka do włosów, pralka, mały zestaw kosmetyków). Widok z tarasu cudowny. Na ewentualny deszczowy dzień Netflix na dużym telewizorze. Bardzo polecamy.

• Ocena dodana: 6 maja 2023

Polecam!

słaba wentylacja

Dogodna lokalizacja, udogodnienia w obiekcie, taras, duży grill z miejscem do biesiadowania.

• Ocena dodana: 6 maja 2023

Idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Apartament z widokiem na morze

Piękny widok z balkonu na morze, apartament przestronny, idealny dla rodzin z dziećmi. Bardzo blisko do morza blisko do restauracji blisko do centrum miasta.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Ślicznie
    • Apartament z widokiem na morze

Apartament czyściutki, duży z przecudnym widokiem. Właściciele bardzo sympatyczni i mili. 10/10 super.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

• Apartament z widokiem na morze

Apartament bardzo dobrze wyposażony, blisko plaży z ładnym widokiem, przemili gospodarze. Byliśmy w nim już dwa razy i zakochaliśmy sie w tym miejscu. Polecamy.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

wspaniali gospodarze umilili nam pobyt :)
    • Apartament z tarasem

Gospodarze byli bardzo życzliwi, powitali nas butelką wina, deską serów, oliwek i szynki parmeńskiej oraz pysznym deserem. Pan właściciel nazrywał nam całą miskę słodkich fig na przekąskę. Wspaniali ludzie, bardzo gościnni i pomocni. Co do mieszkania- piękny widok z tarasu, bogate wyposażenie obiektu oraz bliskość do morza. Apartament czysty i bardzo funkcjonalny

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2022

Polecam, polecam, polecam!!!

Nie ma minusów.

Przede wszystkim niesamowicie gościnni gospodarze - Lijepi Pozdrav!!! Bardzo dobry kontakt, chęć służenia pomocą i serdeczność. Po przyjeździe, czekał na nas powitalny poczęstunek oraz słodkości. Klimatyczne miejsce z cudownym widokiem na Adriatyk i leżącą w tle wyspę Brać. Dosłownie kilka kroków, choć po stromych schodach, do plaży, która (przełom czerwca i lipca) była tak de facto pusta. Sprawnie działająca klimatyzacja, dobrze działające WiFi jak również czystość i wyposażenie apartamentu - to atuty nie do przecenienia. Rano, balkon był miejscem naszych śniadań, wieczorem, miejscem odpoczynku i podziwiania nocnych krajobrazów. Wygodne łóżka z bardzo dobrej jakości materacami to też zaleta tego miejsca. Polecam jak najbardziej, mając nadzieję na szybki powrót.

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

• Apartament z widokiem na morze

Miejsce na bardzo wysokim poziomie, czysto, przestronnie. Apartament wyposażony we wszystko czego potrzeba rodzinie, świetna lokalizacja i piękny widok. Bardzo mili właściciele i bardzo miłe powitanie. Polecamy w 100%.

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

🤷‍♂️

Przemili gospodarze. Nie dość, że już w trakcie podróży na miejsce, interesowali się czy podróż przebiega zgodnie z planem i czy mogą Nam jakoś pomóc. Po przyjeździe powitali Nas pysznymi deserami domowej roboty, owocami, serami i wędlinami, winem i piwem, a w trakcie pobytu dorzucili jeszcze pyszne ciasto i nalewkę na spróbowanie 😁 przepiękne widoki z balkonu i apartament w którym niczego nie brakuje

• Ocena dodana: 26 czerwca 2022

Bardzo nam się podobało, dobra baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji, ale sam Omiš jest piekpołożony

Wszystko było super

Bardzo ładnie położony obiekt, piękny widok z okna i przemili właściciele. Apartament był bardzo zadbany,w pełni wyposażony w różne urządzenia (pralka,ekspres, zastawa)

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 6 maja 2022

• Apartament z tarasem

Pewną niedogodnością mogą być dzwony kościoła oraz dźwięki ulicy, które słychać szczególnie jak ktoś szybko na motorze przejedzie.

Apartament rewelacyjnie wyposażony. Czystość i lokalizacja bardzo dobra - spacerem do miasta i blisko do plaży. Dla dzieci idealny !

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 1 listopada 2021

• Apartament z tarasem

Lokalizacja bardzo korzystna. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że zdjęcia przedstawiające/reklamujące apartament nie oddały w pełni prawdziwego uroku tego miejsca. Na powitanie czekała na nas miła niespodzianka.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 26 września 2021

• Apartament z tarasem

Doskonała lokalizacja, wspaniali gospodarze, przywitali nas poczęstunkiem, winem i Karlovacko. Apartament lepszy niż na zdjęciach!

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 17 września 2021

• Apartament z tarasem

Najbardziej gościnni gospodarze jakich spotkaliśmy w Chorwacji, przemili i pomocni. Przyjechaliśmy zbyt wcześnie i mimo tego że nie uprzedzaliśmy to przyjęli nas, zaprosili na kawę i postarali się jak najszybciej udostępnić nam pokój, za co bardzo dziękujemy. Apartament bardzo czysty, świetnie wyposażony, super widok, blisko do plaży i do miasta.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2021

Wakacje z trójką dzieci.
    • Apartament z tarasem

Korzystaliśmy z apartamentu podczas rodzinnych wakacji. Apartament świetnie położony - do plaży 5 min piechotą, do centrum miasta 10. Cudowny widok (morze, wyspa Brać) z ogrodu. Ogród spory i zadbany - wygodne miejsca na posiłki i spotkania. Apartament wyposażony we wszystko, czego można oczekiwać - pralka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, czajnik, telewizor, suszarki do ubrań etc. Wyposażenie nowe, bardzo dobrej jakości. Apartament w naprawdę wysokim standardzie. Super mili gospodarze - na powitanie dostaliśmy wino, piwo, talerz serów i wędlin oraz słodkie desery, później dodatkowo super ciasto. Gospodarze to idealny balans pomiędzy pomocnością, a poszanowaniem prywatności - byli zawsze, gdy czegoś potrzebowaliśmy, nigdy nie pojawili się nie w porę. Gorąco polecam! My na pewno wrócimy!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2021

• Apartament z widokiem na morze

Tydzień to za krótko, żeby wszystkim się nacieszyć ;)

Apartament Mimac był naszym najlepszym wyborem! Niezwykle sympatyczny gospodarz, przekazał nam klucze i poopowiadał dokładnie o wszystkim po angielsku (polecił atrakcje, plażę itp). Po długiej podróży czekały na nas pyszności przygotowane przez właścicielkę oraz wino. Apartament bardzo czysty i nowoczesny, świetnie wyposażony, widok z tarasu jest niesamowity. Plaża znajduje się bardzo blisko (2min po schodach w dół). W pobliskim kościele kilka razy w ciągu dnia biją dzwony, ale nie jest to przeszkadzające. Z apartamentu ok. 1h drogi do fortecy, kilka minut spacerem do centrum Omiś. Droga jest trochę ruchliwa, ale bez problemu można bezpiecznie przejść po pasach na plażę. Plaża jest długa, więc miejsce zawsze się znalazło. Do wszystkiego bardzo blisko - do sklepu, do kościoła, do restauracji. Prywatny parking przy apartamencie.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 5 lipca 2021

Cudowne miejsce i cudowni ludzie !!!
    • Apartament z widokiem na morze

Nie ma takiej rzeczy. Wszystko ok

Wszystko było wyjątkowe tak jak w tytule. Nie jestem w stanie tego wszystkiego opisać. Nasz najlepszy pobyt w Chorwacji, a byliśmy wielokrotnie.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 30 czerwca 2021

• Apartament z widokiem na morze

Wspaniali właściciele, cudowny widok, doskonała lokalizacja

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 27 czerwca 2021

Polecam

Brak minusów.

Na przywitanie dostaliśmy przepyszne wino oraz 2 piwka Karlovacko oraz 4 desery z owocami. Apartament taki jak w opisie. Wszystko działa i wszystko co potrzebne to tam jest dostępne. Piękny widok na morze. Do centrum blisko. Właściciele bardzo mili i pomocni. Polecam!!!!!

Pobyt: czerwiec 2021