3. Zadar County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Ogromnie polecam apartament idealny dla pary lub 2+2

Wszystko ok

Lokalizacja idealna 100m od dworca autobusowego i 100m do plaży

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Chętnie wróce tam ponownie.
    • Apartament z 1 sypialnią – Niebieski

Lokalizacja bardzo dogodna blisko dworca autobusowego. Okolica willowa bardzo przyjemna. Blisko do morza i plaży, do cenytrum spacer ok 20 min. Samo mieszkanie wygodne, bardzo ciche i niezbędnie wyposażone. Zaleta jest tez taras. Dobry i przyjazny kontakt z panią właścicielką, która mieszka w tym samym domu i służy chętnie pomocą.

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

• Studio

Świetna lokalizacja, super wyposażona kuchnia, bardzo mili gospodarze

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Wszystko było super!!!

• Ocena dodana: 23 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Przemili gospodarze a apartament bardzo czysty i zadbany.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Pobyt ogólnie bardzo udany
    • Apartament z 1 sypialnią – Niebieski

Bardzo przyjemni gospodarze. Wspaniała lokalizacja obiektu. Bardzo wygodnie i czysto. Polecam z całego serca. Dziękuję

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

• Studio

Apartament nie ogrodzony a 300 m dalej był dworzec autobusowy i ktokolwiek bez żadnych przeszkód mógłby wejść na teren

Apartament zielony fajny i nieźle urządzony. łazienka trochę słabsza ale wystarczająca

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

Wspaniałe miejsce.

• Ocena dodana: 29 maja 2023

Wielkość apartamentu Klimatyzacja Dostępność wielu udogodnień

• Ocena dodana: 14 maja 2023

Bardzo udany citybreak!
    • Studio

Lokalizacja odgrywała tu kluczową rolę. Blisko, nawet widać(!) dworzec autobusowy, do którego dotarliśmy z lotniska. Stare miasto 15 minut spacerem - można dojść sobie miastem lub zejść zaraz na plażę(blisko Kolovare) i dojść sobie promenadą. My byliśmy poza sezonem, więc była cisza i spokój, jednakże, w sezonie nie brałbym hotelu na starym mieście; ). Sam apartament godny polecenia. Kuchnia dobrze wyposażona, łazienka może do odświeżenia, ale nie straszy, wejście osobne, mały stolik i krzesła na zewnątrz (jedliśmy tam śniadania), tylko widok po prawej stronie może nie zachwycać (którego nie pokazano oczywiście w ofercie), ale to drobiazg, jeśli nie przyjechałeś siedzieć w apartamencie i degustować trunki. Uwaga: nie ma ogrzewania takiego jakie znamy, ogrzewanie pomieszczenia(brzmi śmiesznie, no bo Chorwacja: ), ale my dopiero przywieźliśmy dobrą pogodę, w dzień przyjazdu było dość zimno) odbywa się przez klimatyzację. Łóżko wygodne, lodówka w pokoju, szafa to powieszenia kurtek też: ) a Pani gospodyni godna polecenia, spokojnie po angielsku się dogadacie. Na coś słodkiego polecam Art Kavana, najlepsza w mieście, serio! Na dobry posiłek Bruschetta na starym mieście a najlepszego gina i lokalne piwo do Deja Brew .

• Ocena dodana: 1 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią – Niebieski

Bardzo dobry kontakt z gospodarzem obiektu p. Majdą. Świetna lokalizacja( z salonu widać pobliski Dworzec Autobusowy i można do niego dojść na skróty) dla osób traktujących Zadar jako bazę do zwiedzania pobliskich atrakcji. Apartament przestrzenny, z widokiem na góry i wspomniany Dworzec, do dyspozycji słoneczny balkon i pełne wyposażenie AGD. Wrócimy tam na pewno, polecamy!

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2023

Krotki pobyt w Chorwacji w marcu

Widok z okna.

Dobra lokalizacja, bliska odległość od dworca autobusowego i morza. W pobliżu sklepy i markety. 20min pieszo do starego miasta.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2023

Miło, przyjemnie, gospodyni bardzo przyjazna.
    • Apartament z 1 sypialnią

Bardzo miła obsługa, czysto, w kuchni wszystko co trzeba, łóżko wygodne. Same lokum duże. Bardzo dobry kontakt z gospodynią. Blisko do dużych sklepów i dworca autobusowego. Do centrum (stare miasto) niecałe 2 km, na plaże niestety trochę dalej. Polecam.

• Ocena dodana: 27 października 2022

Nie mogliśmy trafić lepiej
    • Apartament z 2 sypialniami

Wspaniały apartament. Pani bardzo miła i z życzliwością przyjęła nas z czwórka dzieci. Pralka, piekarnik, zmywarka, wifi. Wszystko działające jak trzeba. Czysto i przestronnie. Lokalizacja doskonałą, jakieś 300 metrów skrótem z dworca autobusowego i pewno z 500 na plażę. Było doskonale. Kuchnia tak bogato wyposażona i duża, że durszlak znaleźliśmy w dniu wyjazdu :) jak co, to jest;)

• Ocena dodana: 25 października 2022

Wspaniała lokalizacja i mili gospodarze.
    • Studio

Pokój był w świetnej lokalizacji, bardzo blisko dworca autobusowego (max 2min) dzięki czemu łatwo było organizować wycieczki nawet bez auta. Plaża i sklepy spozywcze znajdują się równie blisko (max 5min). Stare Miasto dzieli od pokoju jedynie krótki spacer (ok.15min). Idealna lokalizacja zarówno dla osób lubiących aktywnych jak i leniwy wypoczynek. 😉 Pokój bardzo czysty, świetnie wyposażony można zaleźć w nim wszystko co tylko może okazać się przydatne w czasie wakacji. Gospodarze to niezwykle mili i pomocni ludzie. Pani gospodarz chętnie odpowiadała na nasze pytania dotyczące poruszania się po mieście i pobliskich atrakcji, zawsze służyła nam pomocą. Pobyt był wspaniałym doświadczeniem, z miłą chęcią wrócimy jeszcze do Zadaru. 😊 Place was perfect. We spent great time. Very clean room, really close to bus station, shop and beach. The owners are really nice and helpful.

• Ocena dodana: 14 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament w świetnej lokalizacji, bardzo czysty i przesympatyczna Pani gospodarz.

• Ocena dodana: 5 października 2022

pobyt uważamy za w pełni udany !!
    • Apartament z 2 sypialniami

troszke mam mieszane uczucia - o godz 13 śpiewałyśmy 100 lat naszym córkom ( 19 i 16 lat ) za co zostałyśmy upomniane przez właściciela ze mamy być ciszej … zaznaczam ze nie było tam 15 osób tylko 2 matki z 2 córkami … i w tle grała muzyka … nie na cały regulator tylko tak żeby było słychać na tarasie

lokalizacja , wyposażenie . komfort - bardzo duża przestrzeń 2 tarasy

• Ocena dodana: 4 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią – Niebieski

Piękny, jasny, czysty i bardzo przestronny. Blisko do plaży, restauracji, supermarketów i dworca autobusowego. Dobra cena, uprzejma gospodyni.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

• Studio

Bardzo dobra lokalizacja, blisko plaży i starego miasta. W pobliżu dworzec autobusowy oraz sklepy spożywcze. Właścicielka miła, pomocna i mówi po angielsku.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2022

Dobre miejsce na krótki pobyt z Zadarze. Z dala od tłoku i blisko do plaży i Starego Miasta.
    • Apartament z 1 sypialnią

Jeden wspólny balkon na dwa apartamenty (w stylu "kto pierwszy ten lepszy"). Czyste, ale bardzo szorstkie ręczniki kąpielowe. Właściciele powinni je wymienić bo wycieranie się nimi po kąpieli nie sprawia przyjemności.

Ładny i czysty apartament. Miła i pomocna właścicielka. Szybko działający internet. Do plaży jakieś 10 minut spacerkiem, do starego miasta jakieś 30 minut. Niedaleko konoba z doskonałym jedzeniem. Niestety nie zlokalizowałem blisko sklepu (nie licząc wielkiej galerii handlowej :-) ). Apartament w bocznej uliczce, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

• Ocena dodana: 22 lipca 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Właściciele bardzo mili, apartament duży i czysty. Blisko do plazy i sklepów.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2022

Okolica

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Mieszkanie znajduje się 5 min drogi od dworca autobusowego, z którego można dostać się na lotnisko oraz w inne rejony Chorwacji. W mieszkaniu znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty. Czysto i przytulnie. Bardzo wygodne łóżko.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 17 października 2021

Lux
    • Apartament z 2 sypialniami

Niesamowite miejsce, właścicielka bardzo uprzejma, doskonała komunikacja, wyposażenie kompletne jak w domu, bardzo duży apartament, blisko dworca z doskonałymi połączeniami z całą Chorwacją, do morza rzut beretem, na stare miasto spacerek. Troszkę szkoda że bez widoku na morze, ale jakoś przyćmiewa tą niedogodność.

Pobyt: październik 2021