3. Sibenik-Knin County – opinie o hotelach

9,1

9,8

• Ocena dodana: 14 września 2023

• Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką

Fajna atmosfera rodzinna atmosfera miły personel czuć fajny wiejski klimat fajne pokoje z tarasem

• Ocena dodana: 21 lipca 2023

Pobyt jednodniowy w drodze z wybrzeża Chorwacji do parku Krka
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Brak klimatyzacji w sypialni podczas upałów do 38°C był nieznośny. Klimatyzacja w salonie nie wystarcza. Brakowało nam też możliwości zamówienia w restauracji kawy z ekspresu.

Dobre położenie w otulinie parku narodowego Krka. Świetnie wyposażony apartament z sypialnią, kuchnią, pokojem dziennym z częścią jadalną, tarasem i oczywiście łazienką. W tej cenie jeszcze ze śniadaniem to bardzo dobra oferta. Restauracja z łatwymi do przyrządzenia podstawowymi daniami na miejscu - bardzo racjonalne podejście, choć na dłuższy pobyt wybór dań może być zbyt skromny.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2023

Skromnie urządzone, ale wszystko OK

Cudowni Ludzie, gospodarze wspaniali

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

bardzo fajne miejsce na wypoczynek
    • Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką

pokój i łazienka czyste, ale wymagają już odświeżenia, brak klimatyzacji w pokoju

przyjemna okolica, wokół gaje oliwne, cisza, spokój, bardzo miła rodzina gospodarzy. Pyszne jedzenie

• Ocena dodana: 29 czerwca 2022

4,0
    Kiepski
    • Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką

Czas na minusy. Nie mam na celu nikogo zniechęcać, też spędziliśmy tu jedną noc, chcąc znaleźć tańszy nocleg i tak też się stało. - pokój specyficznie pachnie i nie jest wyposażony w klimatyzację. Jest w nim jedno okno i drzwi, które pozwalają przewietrzyć pomieszczenie. - mocujące we wtorek załapaliśmy się chyba na jakaś sąsiedzką imprezę. To poniekąd plus jeżeli ktoś chce brać udział w takich wydarzeniach. Ja miałem niestety dość męczący dzień i chciałem mieć przestrzeń żeby wypocząć. - ściany są baaaardzo cienkie. Słychać przez nie niemal wszystko. Teraz kwesta jakich lokatorów traficie. My trafiliśmy dwóch młodych stosunkowo głośnych chłopaków, ale bez problemowych. Dotarło do nich od razu, że staramy się spać za ścianą. - obiekt trzyma się jakotako, ale generalnie wygląda troszkę tak jakby ktoś bardzo chciał, ale nie mógł dopracować takich rzeczy jak dziury w płytkach po poprzedniej instalacji pod prysznicem, gniazdek w pokojach i różnych detali, które nie mają większego wpływu na funkcjonalność, jednak mnie kują w oczy. - Po za "Tu jest wasz pokój, tam jest sklep, tu macie coś na komary" Niewiele więcej usłyszeliśmy od gospodarza. Kolejna rzecz, której się nie spodziewałem po tych wspaniałych opiniach. +/- Cała okolica to bardzo mocno Agro, a w obiekcie jest ta część turystyki. Generalnie dość zaniedbada wioska przypomina trochę ogródki działkowe. Oczywiście jeśli ktoś tego szuka to jak najbardziej należy zaliczyć do plusów. - bardzo dużo różnych owadów zarówno w pokoju jak i na zewnątrz.

Calkowicie nie rozumiem opinii ludzi na portalach dlatego postanowiłem krótko przedstawić plusy i minusy w tej kolejności, aby każdy zainteresowany mógł ocenić czy to obiekt dla niego. + cena (jest odpowiednia do jakości, choć po opiniach nie ukrywam, że ja osobiście się zawiodłem że względu na odległość od infrastruktury uważam że taka cena (40€) jest odpowiednia, ale jednak opinie wprowadziły mnie w błąd co do jakości) + duzy pokój z 3 pojedynczymi łóżkami (niestety klasyka Bookingu miliony zdjęć pokoii w żaden sposób nie przypasowane do konkretnych pomieszczeń) + fajna przestrzeń: tarasik z europalet z poduchami do siedzenia, w apartamencie obok leżaki. Zacieniony winoroślą parking. Chyba gaj oliwny przy posiadłości. Ogólnie super przestrzeń. +dojazd bardzo dobrze oznaczony. GOOGLE maps prowadzi w złe miejsce, ale tabliczki na czas doprowadzą nas do celu + sklepik z najpotrzebniejszymi rzeczami 10 min spacerem od obiektu + obiekt przyjazny psom + wygodne łóżka

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią