3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,2

9,3

7,5

• Ocena dodana: 27 września 2023

Cudowny pobyt... Tylko dlaczego czas płynie tak szybko? :)
    • Apartament typu studio

Podobało mi się dosłownie wszystko! Jest to zdecydowanie wyjątkowy obiekt z wyjątkowymi gospodarzami, miejsce w którym można poczuć się jak u siebie w domu. Wysoki standard wyposażenia, czystość i komfort - polecam ten obiekt z czystym sumieniem! Serdecznie podziękowania i pozdrowienia dla rodziny Primorac! Hvala Vam puno prijatelji! Vidimo se uskoro :)

• Ocena dodana: 7 września 2023

• Studio typu Superior

Bardzo mili właściciele, pokój świeżo wyremontowany, dobrze wyposażony a przede wszystkim bardzo czysty. Jeżeli wrócimy do Orebiča to właśnie tam :)

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo dobre warunki lokalowe. Apartament na parterze nowocześnie wyposażony z klimatyzacją. Dostępne trzy łazienki, w tym dwie przylegające do każdej z sypialni. Przestronny salon z kuchnią. Duży taras osłonięty drzewkami kiwi i pomarańczy. Dostępny parking dla gości. Właściciele bardzo sympatyczni, można u nich nabyć dobrej jakości wino i oliwę, które sami produkują. Urokliwe masteczko i okolice.

• Ocena dodana: 12 września 2022

Jedno z tych miejsc, do których warto wracać
    • Apartament z 1 sypialnią

Cicha i spokojna okolica. Bardzo czysty i wygodny apartament posiadający wszelkie udogodnienia do dłuższego pobytu. Działająca klimatyzacja. Duży balkon z widokiem na góry. Przestronna sypialnia i wygodne łóżko. Darmowy parking na posesji, a koło parkingu drzewko figowe i nie tylko :). Mediha & Josip są przesympatycznymi gospodarzami, którzy z uśmiechem dbają o swoich gości. Chętnie służą pomocą i radą odnośnie tego co warto zobaczyć, gdzie parkować samochód, gdzie zjeść itp. Josip produkuje swoje wina i oliwę, które można na miejscu spróbować i kupić.

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

13 cudownych dni z pogodą minimum 30 stopni. Żadnych problemów. Idealny urlop rodzinny.
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament typu studio

Obiekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Wynajęliśmy dwa pokoje połączone balkonem, Do plaży 5-7 minut spacerem (z dziećmi). Pokoje z aneksem optymalnie wyposażone, przede wszystkim czysto. Gospodarze cudowni, codziennie pytali czy czegoś nam nie brakuje, nie brakowało, ponieważ wszystko było jak w domu. Dziękujemy za gościnę.

• Ocena dodana: 20 września 2021

troszkę łazienkę

Lokalizacja super, widok extra, gospodarze przemili, wszystko w jak największym porządku, parking, ogólnie bardzo polecam

• Ocena dodana: 15 września 2021

• Studio typu Superior

Przytulny pokój, blisko do plaży. Piękne widoki. Blisko do sklepów, piekarni. Właścicielka dobrze mówi po angielsku, dokładnie opisała miasto. Poleciała w której restauracji jest smaczne jedzenie. Wygodny parking pod domem.

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2021

Super
    • Apartament z 1 sypialnią

Bardzo duże mieszkanie, super duży taras, rewelacyjni gospodarze, dobra lokalizacja, wszystko super, gorąco polecam

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Polecam Home Mirela
    • Apartament z 1 sypialnią

Przesympatyczni właściciele, dbali o wszystko i dokładali starań aby wszystko było zgodne z oczekiwaniami gości. Pokoje czyste i przestronne. Miejsce z dobrą lokalizacją, cisza i piękny widok na góry.

• Ocena dodana: 17 lipca 2021

• Apartament z 2 sypialniami

Zdecydowanie polecam. Bardzo ładny apartament. Wszystkie niezbędne udogodnienia. Każda sypialnia posiada swoją łazienkę. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym bardzo dobrze wyposażonym. Piękny taras nad którym rosną kiwi, dające cień podczas upalnego dnia. Duży parking na miejscu. Gril do wykorzystania. Do plaży 10 min spacerem. Bardzo mili właściciele. Możliwość pobytu psa, 10 EUR za dzień.

Wygląd i wielkość apartamentu, gościnności właścicieli. Możliwość przyjmowania gości

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

Przyjemny
    • Studio typu Superior

Brak dobrego uchwytu na prysznic w łazience.

Pokój z balkonem można było wieczorem usiąść na zewnątrz. Ok 10 minut spacerem do morza gdzie można zjeść kolację. Pokój czysty z malutkim aneksem kuchennym. Czysto, w pokoju sprawna, cicha klimatyzacja, ręczniki. Polecam.

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2021

2,0
    Obrzydliwie potraktowani przez gospodarzy
    • Studio typu Superior

c.d.n .. i sprawdzić czy coś nam nie umknęło w ogłoszeniu. Jak się okazało nigdzie nie była podana cena za psa. Ani słowa. Kolejnego dnia wybraliśmy się do gospodarzy aby wyjaśnić tą sprawę. Nie dawała nam spokoju przez cały poprzedni wieczór. Dostaliśmy odpowiedź, że to córka zajmuje się płatnościami i będzie wieczorem. Gospodarze powiedzieli, że jej przekażą i to ona skontaktuje się z nami. Do takiego kontaktu doszło dopiero w przeddzień naszego wyjazdu. Córka przyszła do naszego pokoju i kulturalnie dyskutowaliśmy o nieporozumieniu, które miało nas kosztować 240 euro. Wyraziliśmy swoje rozczarowanie odnośnie braku przejrzystości oferty i o ukrytych kosztach. Wiadomość o cenie za psy została wysłana po potwierdzeniu rezerwacji, która NIE MOGŁA BYĆ BEZPŁATNIE ANULOWANA. Doszliśmy do wniosku, że zapłacimy te pieniądze i swojej racji będziemy dochodzić w drodze postępowania reklamacyjnego. Poinformowałem panią, że musimy udać się do banku, żeby zorganizować kwotę na którą nie byliśmy przygotowani i zobowiązaliśmy się zapłacić całą należność. Przystała na ten układ i poszła. To co stało się dziesięć minut później, było skandalem, którego nigdy nie doświadczyliśmy. Rozzłoszczeni gospodarze (rodzice pani, z którą dogadaliśmy się chwilę wcześniej) wtargnęli z drzwiami bez pukania do naszego pokoju, gdzie byliśmy w strojach kąpielowych. Zaczęli krzyczeć, że mamy natychmiast wyciągać pieniądze, a jak nie mamy, to wynosić się natychmiast do banku, że mamy na to piętnaście minut albo dzwonią po policję. To był chamski, bezprecedensowy atak na naszą prywatność. Stali w naszym pokoju i pokazując na drzwi kazali wynosić się po pieniądze. Byliśmy w szoku. Przemawiała przez nich agresja i chamstwo, jakiego nie znamy. Potraktowali nas jak złodziei, bo chcieliśmy wyjaśnić sporną kwestię. Po naszym powrocie do domu napisaliśmy do nich nasze rozgoryczenie a oni zamiast przeprosić zmienili treść oferty... ale mamy screeny :D cala rozmowa w zdjeciach. Obrzydliwi ludzie. Manipulatorzy

Podzielę swoją opinie na te dwa okienka. Ogółem jest negatywna. Szukając apartamentu na nasze wakacje kierowaliśmy się tym, żeby w obiekcie była możliwość zakwaterowania z czworonogiem. Mamy dwa małe pieski. Oferta obiektu spełniała nasze wymagania lecz nie było możliwości bezpłatnego anulowania rezerwacji. Wyglądała transparentnie, więc pomimo tego dokonaliśmy rezerwacji z całkowitą przedpłatą. Nie było nigdzie podanej ceny za psa – ani w ofercie (w żadnej zakładce typu „ważne informacje” itp.) ani w potwierdzeniu naszej rezerwacji, które przyszło na maila. Wszystkie dodatkowe udogodnienia (typu dodatkowe łóżko) były konkretnie rozpisane i podana była cena. Co do zwierząt domowych było napisane jedynie, że jest możliwa dodatkowa opłata. Byliśmy przygotowani na ewentualną dodatkową opłatę. Rozumiemy, że czyszczenie apartamentu, w którym był pies, wymaga gruntowniejszego czyszczenia i niesie to za sobą nieco większe koszty. Po przyjeździe na miejsce przywitał nas gospodarz, zobaczył psy, pokazał apartament i przekazał klucze. Nikt nie upominał się o żadną opłatę. Zrozumieliśmy, że oprócz podanego w potwierdzeniu rezerwacji kosztu podatku miejskiego nie obowiązują nas dodatkowe opłaty. Nic nie zwiastowało katastrofy. Gospodarze byli bardzo mili, otwarci i uprzejmi. Czwartego dnia naszego pobytu podczas posiedzenia przy grillu przyszła do nas córka gospodarzy, która obsługuje apartament na booking.com. Poinformowała nas, że wysłała do nas wiadomość, w której zawarta była informacja o godzinach zakwaterowania, wymeldowania oraz o opłacie za psa, w wysokości 15 Euro za dobę. Przy naszych dwóch psach 30 Euro na jedną dobę, czyli łącznie 240 euro za nasz cały pobyt (8 dni) oraz depozyt 100 Euro za ewentualne szkody. Powiedziała, że depozyt nie jest konieczny, bo zapłaciliśmy za nasz pobyt z góry. Powiedziała, że opłatę za psy i podatek miejski możemy uregulować do końca naszego pobytu. Zamurowało nas. Musieliśmy posprawdzać jeszcze raz całą historię rezerwacji ... cdn

• Ocena dodana: 14 września 2022

• Ocena dodana: 5 września 2022

Wspaniały pobyt, cudowni gospodarze, gościnni bardzo pomocni i sympatyczni. Pokoje duże i czyste.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

• Ocena dodana: 11 lipca 2022