2. Chorvatsko hodnocení hotelů

8,2

8,7

• Hodnocení napsáno: 1. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, balkonem a výhledem na moře

Pěkný pokoj, velký, hezký výhled z terasy na marinu

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem - částečný výhled na moře

Horsi parkovani, pres parkoviste problem dostat se s kocarkem ke vstupu, mene ulozneho prostoru pro obleceni. Nebylo napriklad kam povesit obleceni nebo rucniky po priichodu od more, avsak se s tim da pobyt prezit.

Vybaveny, cisty krasny a plne klimatizovany hotel. Perfektni a vstricny personal. Jidlo vynikajici.

• Hodnocení napsáno: 13. května 2024

Top!!!

• Hodnocení napsáno: 7. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (bez balkonu)

Krásný hotel s bohatou snídaní a wellness

• Hodnocení napsáno: 10. června 2023

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem - částečný výhled na moře

Po mém nedávném pobytu v Hotelu IN, rád bych podělil své ohlasy a hodnocení tohoto ubytovacího zařízení. Celkově vzato, mám převážně pozitivní dojmy z mého pobytu a hotel mi nabídl příjemný a komfortní zážitek. Zde je podrobnější hodnocení jednotlivých aspektů: Lokalita: Hotel IN se nachází ve výhodné lokalitě. Je umístěn v blízkosti hlavních turistických atrakcí, obchodních center a restaurací, což je pro hosty velmi výhodné. Vzhledem k centrálnímu umístění hotelu jsem měl snadný přístup k veškerým místům, která jsem chtěl navštívit. Pokoje: Pokoj, ve kterém jsem bydlel, byl prostorný, dobře zařízený a čistý. Pohodlná postel mi umožnila si vychutnat kvalitní spánek po dlouhém dni plném aktivit. Pokoj byl vybaven moderním vybavením a měl veškeré potřebné amenity, jako je klimatizace, televize a rychlé Wi-Fi připojení. Služby: Personál hotelu byl příjemný, zdvořilý a vstřícný. Byli ochotni mi pomoci s jakýmkoli dotazem či požadavkem, který jsem měl. Check-in i check-out proběhly hladce a profesionálně. Rovněž jsem ocenil jejich doporučení ohledně místních atrakcí a restaurací. Stravování: Hotel IN nabízí vynikající stravovací služby. Snídaně, kterou jsem měl ve formě bufetu, nabízela širokou škálu možností a jídla byla čerstvá a chutná. Restaurace v hotelu také nabízela rozmanitý jídelní lístek a vynikající kvalitu pokrmů. Zařízení: Hotel IN disponuje širokou škálou zařízení, která přispívají k příjemnému pobytu hostů. Fitness centrum a wellness centrum jsou dobře vybavená a nabízejí možnosti relaxace a zábavy. Konferenční místnosti jsou také k dispozici pro hosty, kteří cestují za pracovními účely. Celkově vzato, jsem byl s mým pobytem v Hotelu IN spokojen. Nabízí příjemné a komfortní ubytování, výborné

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 29. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem - částečný výhled na moře

Chtěl bych vyjádřit svůj názor na snídaně ve vašem hotelu. Především bych chtěl poděkovat za vaši pohostinnost a příjemný pobyt. Měl jsem skvělý čas a ocenil vstřícnost vašeho personálu. Nicméně, rád bych vám poskytl zpětnou vazbu ohledně snídaní. I když byla nabídka dostatečná, přemýšlel jsem o tom, že by mohla být trochu pestřejší. Možná by bylo skvělé přidat více možností a variant, abychom si mohli vybrat z různých druhů jídel a pokrmů. To by určitě přispělo ke zvýšení celkového zážitku a spokojenosti hostů. Rozumím, že nabídka stravování je složitým procesem, který vyžaduje zvážení různých faktorů. Přesto si myslím, že malé změny v nabídce snídaní by mohly přinést velký rozdíl. Různorodost a pestrost jídel jsou často faktory, které hosté vyhledávají při výběru hotelu. Rád bych zdůraznil, že tato zpětná vazba je pouze konstruktivním návrhem a moje osobní preference. Chápu, že každý hotel má své vlastní omezení a specifika. Nicméně, doufám, že tato zpětná vazba vám může posloužit jako podnět k přemýšlení o možnostech rozšíření nabídky snídaní. Děkuji vám za vaši pozornost a za vaši snahu poskytovat výborné služby hostům. Věřím, že se vaše snídaně může stát ještě lepší a pestřejší, což přispěje ke spokojenosti vašich hostů.

Dobrý den, rád bych se podělil o své hodnocení a zkušenosti z mého nedávného ubytování v hotelu IN. Celkově jsem byl s pobytem velmi spokojen a měl jsem příjemný pobyt. Již při příjezdu jsem byl mile přivítán vstřícným personálem, který mi poskytl veškeré potřebné informace a zajistil pohodlné ubytování. Pokoje byly prostorné, čisté a dobře vybavené, což přispělo k mému komfortu během pobytu. Postel byla pohodlná a zajišťovala mi kvalitní a klidný spánek. Dalším pozitivem byla poloha hotelu. Nachází se v blízkosti Mariny KORNATI. Celkově hodnotím svůj pobyt v hotelu IN jako velmi příjemný a bezproblémový. Cítil jsem se zde vítán a oceňuji péči, kterou hotel věnoval svým hostům. Rád bych se sem vrátil a doporučil bych tento hotel i svým přátelům a rodině. Děkuji vám za skvělý pobyt.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 10. května 2024

• Hodnocení napsáno: 4. dubna 2024

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

Jedinou "závadou" byla poměrně chudá snídaně jinak super, zejména lokalita.Blízko do Mariny i centra
    • Služební cesta

Termínem pobytu byl červen 2023