2. Chorvatsko hodnocení hotelů

8,6

7,3

• Hodnocení napsáno: 10. října 2023

• Mobilní dům Standard se dvěma ložnicemi

Všechno!! Nejlepší kemp v kterém jsme s rodinou byli😉

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Rodinnný mobilní dům se 3 ložnicemi

Přijde mi, že je tam málo parkovacích míst.

Mobilní dům byl čistý a dobře vybavený. Super terasa se závěsy. Pláž byla kousek a byla čistá. Všechny toalety a sprchy byly v perfektním stavu v celém kempu. Škoda, že jsme nevzali psa, protože „psí pláže“ byli super, je tam pro ně i sprcha na opláchnutí.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

• Mobilní dům Standard se dvěma ložnicemi

Líbilo se mi prostředí, čistota, ubytování, prodej pečiva, čisté a upravené pláže, po celém areálu odpadkové koše a sáčky na psí exkrementy. Několik psích pláži se sprchou. Úžasný plavecký bazén, skokanský můstek a bazén pro malé děti. Na to, že jsme tady byli na přelomu září a října všechny potřebné služby fungovaly úžasné. Určitě se příští rok zase vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 20. září 2023

• Mobilní dům Premium se 2 ložnicemi a grilem

VŠE DOKONALÉ

• Hodnocení napsáno: 15. září 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

Využití pro děti bylo naprosto geniální. Bazény, hřiště...naprostá spokojenost ❤️

• Hodnocení napsáno: 14. září 2023

• Rodinnný mobilní dům se 3 ložnicemi

Vše super👏👏!! Ubytování, moře, sluníčko, pohodička s rodinou!! A už máme rezervovaný pobyt v roce 2024!! A už se zase těšíme🏝️🌞⛵!!

• Hodnocení napsáno: 8. září 2023

• Mobilní dům Forest Escape se 2 ložnicemi

Obchod s potravinami nedostačující, malý výběr za vysoké ceny. Pláže pro psy velmi malé a 2 ze 3 bez stromů, takže musíte být s pejskem na přímém slunci, což není ideální.

Líbilo se nám téměř vše, mobilní domek byl skvelý, nic nám nechybělo, moře blízko od našeho domku, velký výběr občerstvení, večer živá hudba. Kemp má navíc skvělou polohu pro výlety do okolních měst.

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

• Mobilní dům Standard se dvěma ložnicemi

Krásná lokalita. Velmi pěkný kemp. Všude čisto. Dostatečná nabídka občerstvení.

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2023

• Mobilní dům Premium se 2 ložnicemi a grilem

Kemp je obrovský a až po příjezdu jsme zjistili, ze jsme ubytování v části s BBQ, která je daleko od moře, s výhledem do křoví, nejspíš zcela nová výstavba takže bez trávy, všude kolem červená hlina, možnost chodit jen po chodníčcích. Při objednávce jsem si představovala mobilní domky s bazénkem a trávou okolo dle fotek zde, kde si budou deti hrát. Nakonec to takový problém nebyl, děti si hráli na těch chodníčcích, ale původní rozčarování jsem chvíli vydýchávala. Vytkla bych tedy pouze jen to, ze člověk do poslední chvíle neví kde bude ubytován a oblohou je tam spousta mnohem lepších míst než bylo to naše.

Bydleli jsme v krásných mobilhomech, nemám k nim co vytknout, pěkně vybavené, vše funkční, všeho dost, pohodlné, velká terasa. V kempu obchod, pekárna, čerstvé ovoce a zelenina, půjčovna všeho, co si člověk umí představit, bazény, dost místa pro všechny

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

Nenašel jsem nic negativního.....snad jen, že v opravdu plně vybavené kuchyňce chyběl brousek na tupé nože.

Celkové zařízení kempu bylo výborné, včetně zázemí. Vyžití jak pro dospělé, tak pro děti. Naprostá čistota ubytování i okolí. Na velikost kempu překvapivý klid. Upravené a čisté pláže.

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

Odlisna cena ve vyuctovani,nez byla pri objednavani

Lokalita,mily a ochotny personal,cistota

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

• Rodinný mobilní dům Forest Escape se 3 ložnicemi

Spatny signal wifi

Forrest MH nove, ciste, prostorne. Skvele vybaveni.

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

Kemp je rozsáhlý a velmi pěkný, rozmanitý a každý si najde to svoje. Ubytovaní jsme byli v mobilhomu s bazénkem a vířivkou . To je výhoda při umístění mobilhomů dál od moře. Zhruba 550 m. Bazén a vířivka měly údržbu každý den, voda se měnila po několika dnech, ručníky v ubytování se měnily po 2 dnech. Mobilhomů je zde několik typů. Určitě bychom jeli znovu !

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

Neustále padala WiFi, nebo nebyla viditelná, když už jste měli štěstí, že se vám objevila, byla bez internetu, nebo šla 5 minut.

Všechno bylo super, až na WiFi.

• Hodnocení napsáno: 28. července 2023

Perfektní
    • Mobilní dům se 2 ložnicemi a vířivkou

Úžasný kemp. Slečny na recepci i veškerý personál byli moc milí a usměvaví. Mobilní domek byl skvěle připravený a uklizený. V kempu je naprosto vše, čisté hygienické zázemí, skvělé bazény i s dětským brouzdalištěm, nejrůznější aktivity, obchody, restaurace. Vše na jednom místě, ani jsme nemuseli vycházet z kempu. Pláž taky super. Nemám co vytknout a to jsem opravdu náročná. 10/10 !

• Hodnocení napsáno: 27. července 2023

Skvělé, doporučuji.
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Mobilní dům Forest Escape se 2 ložnicemi

Možná by mohla být důkladnější kontrola vybavení kuchyně po odchozích rekreantech, pravděpodobně si berou "suvenýry", nám chyběl nůž, na požádání dodán okamžitě.

Hezké ubytování v mobilh.Forest Escape,prostorná prosklená terasa, dobře vybavená kuchyň, pravidelná výměna ručníků a ložního prádla, mycí prostředky i pečující po mytí k dispozici, ochotný personál. Mobilh. tohoto typu jsou vhodné pro rodiny s dětmi , neboť jsou u dětských hřišť.Hezká lokalita, několik pláží i pro pejsky včetně spŕch pro ně. Oceňuji přístup a podmínky pro pobyt s domácími mazlíky. Restaurace, bary, prodejny potravín jsou v areálu, rovněž půjčovny lodí, kol, motocyklů, kolobežek i elektrických.

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

Lokalita

• Mobilní dům se 2 ložnicemi a vířivkou

Při objednávání mobil houmu jsem se nedozvěděl který a ve kterém místě kempu si dům objednávám a zdá se dá parkovat poblíž domu. Foto nesouhlasilo.Tato informace by se mohla udávat. To je takové malé mínus.

Naprosto úžasné prostředí, pěkné domy. Kemp je čistý a uklizený. Dvakrát do týdne nám vyměnili ručníky a jednou se ptali zda nepotřebujeme převléknout postele a uklidit dům. Skvělý a stále usměvavý personál. V kempu je velké vyžití pro děti i dospělé a skvěle restaurace.

• Mobilní dům Premium Comfort se 2 ložnicemi

Prašné cesty, kde ne všichni řidiči jezdí ohleduplně a oblaka prachu jim nijak nevadí.

Byli jsme zde již před 2 lety a příští rok se chystáme zase, to je asi nejlepší hodnocení:-) nic se tam nezhoršilo spíš zlepšilo, je vidět, že se vše snaží zdokonalit. Oproti minulé návštěvě je zde nová velká recepce hned u vjezdu, čtení SPZ při vjezdu/odjezdu, obden čisté ručníky, okolo terasy jsou závěsy proti větru/sluníčku. Mobil home je čistý, nic není poškozené nebo nefunkční. Prostředí příjemné, ale v letní sezóně bychom asi nejeli, poslední víkend se kemp už dost zaplnil a byl tam hluk do noci. Dům má klimatizaci a skvělé zatemňovací závěsy, tak se tam dobře spalo. Doufáme, že ani příští rok nebudeme zklamáni.

Termínem pobytu byl červen 2023

Mobilní dům
    • Rodinnný mobilní dům se 3 ložnicemi

Check-in v 16:30, na recepci si paní vzala můj telefon ze zavolá až bude pokoj, nezavolala a musel jsem tam jít 3x. Cca na 7 hodin jeden den vypadl proud, stane se ale na recepci také nic moc řešení problému, paní řekla ze neví v kolik tam někoho pošle ale ze to do zítra stihne.

Hezky moderní kemp, moře teple, vybavení dostačující.

• Hodnocení napsáno: 22. července 2023

• Mobilní dům se 2 ložnicemi a vířivkou

V domku sami mravenec A hrozně se viklající postel jak na vodě jsme si přišli Jinak vše top

Byli jsme poprvé v campu a musím říci že jsme si napoprvé dobře zvolili.Okolo sami příjemní lidé z personálu.Pěkné večerní akce . Můžeme jen doporučit .

• Hodnocení napsáno: 16. července 2023

• Mobilní dům typu Premium se 2 ložnicemi

slabá wifi, která místy vůbec nefungovala a nebo byla extrémně pomalá

V kempu jsme byli již loni a i letos jsme z pobytu byli nadšeni. Bydleli jsme v premium mobile homes, kde jsme naplno využívali bazény a střídali to s velmi krásným mořem. Ubytování si stále drží svoji kvalitu, vše čisté, všeho je dostatek + pravidelná výměna ručníků. Oceňuji, že v kempu přibylo i nové občerstvení a mezi forest mobile homes nespočet úžasných nových dětských hřišť. Pro rodiny s dětma naprosto ideální. Večer pro děti krásný animační program a každý večer na pláži živá hudba nebo večerní kino. Kolem kempu řada vyžití (dinopark, aquapark, Crazycars, města Vrsar a Funtana, nedaleko úžasná Pula se skvělým akváriem..). I podruhé jsme si pobyt nesmírně užili a věřím, že se do tohoto kempu ještě minimálně jednou vrátíme :)

• Hodnocení napsáno: 11. července 2023

• Mobilní dům Superior s 1 ložnicí (pro pár) a výhledem

Není co vytknout. Kemp předčil naše očekávání.

Nádherné ubytování. Skvělá lokalita. Ideální kemp pro děti. Realita odpovídala fotkám.

• Hodnocení napsáno: 8. července 2023

• Mobilní dům Deluxe se 2 ložnicemi