2. Chorvatsko hodnocení hotelů

7,5

8,2

• Hodnocení napsáno: 24. září 2023

• Apartmán Superior (4+2)

Na konci sezóny už apartmán vypadal trochu opotřebovaně. Je jich tam mnoho, takže nevím zda se to týkalo jen našeho konkrétního, ale potřeboval by trochu údržby. Sem tam volná klika ve dveřích, rozbitá rychlovarná konvice a v bouři třeba nefungující okenice, které nutně nepotřebuji, ale nezajištěné dělají rámus. Nic co by mi zkazilo náladu ;-)

Resort je perfektní pro svou komplexnost. Můžete si vybrat ze všech typů pláží, jít se koupat na otevřené moře, do laguny, nebo zvolit některý z bazénů a vodních prvků. Stejně tak si mlžete vybrat z několika úrovní komfortu pro své ubytování. Příjemná je i zeleň všude v areálu, která tvoří nejen příjemné prostředí, ale i stín a příjemné klima. Služby na které si vzpomenete jsou v dosahu v areálu. A kdyby náhodou ne, tam do města je to kousíček. Zejména rodiny s dětmi tento resort ocení.

• Hodnocení napsáno: 17. září 2023

Všem doporučuji.
    • Apartmán Premium (2+2)

Lehce opotřebované vybavení apartmánu, na přespání to stačí.

Velmi dobré místo pro rodiny s dětmi. Ubytování krásné, jen trochu oprav by neuškodilo. Místo krásné, k moři kousek. Nebyl problém ani s bezlepkovou stravou. Za mě doporučuji,

• Hodnocení napsáno: 14. září 2023

• Apartmán Classic (3+2)

Chybely obchody se suvenyrkama . Jedine v Umagu se daly nakoupit .

Klimatizace v kazdem pokoji . Prostorny apartman a hodne uloznych prostoru .Kousek od more . Bazen s lehatky zadarmo, vodni atrakce ,spoustu mist kde se najist a dat si drink ,animatori ,bchod v arealu a spostu dalsich aktivit ktere se dali provozovat jako je fit nebo pujceni kola atd. Pro deti trampoliny ,hriste moznost hrat fotbal a mnoho dalsich. Moznost domluvit se i cesky .

• Hodnocení napsáno: 13. září 2023

Celkově spokojenost,krásně upravený areál s apartmány v bezprostřední blízkosti moře.
    • Apartmán Classic (3+2)

Některé vybavení obývacího pokoje již bylo dosti opotřebené.

Krásná lokalita,vše čisté a upravené.Výhled na moře.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Apartmán Classic (3+2)

Objednavka byla dokončena 25.12.2022 a nebylo kožno zajistit 2 apartmany blizko sebe. Nebylo na vyřízení tèto prosby dost času ??? Psal jsem i o tom že jsme jedna rodina s vnoučaty , tedy jedna rodina s dětmi a drzhá babicka a děda. A dokonce jsem tam telefonoval a do resortu jsem jel již podruhé, protože se nám tam líbí !

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

Starší vybavení.

Lokalita apartmánu byla super

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

Krásný resort, 3 bazény, všechno je blízko. Starší vybavení apartmánu.
    • Apartmán Classic (3+2)

Jídlo bylo dobré, ale každý den až na velmi malé změny stejné. Uvítali bychom více ryb. Vadilo nám, že k večeři jsme si museli platit pití. V ceně polepenze, která není nízká by mělo být pití i k večeři. Vybavení apartmánu je už hodně zastaralé, dveře na sprchovém koutu byli nefunkční a taky na nich byla plíseň. Hřiště je ve špatném stavu - poškozené oplocení je nebezpečné. V noci byla slyšet hlasitá hudba.

Velmi dobře udržovaná zeleň, celková čistota resortu, bazény se slanou i sladkou vodou. Animační program pro děti - animátorky byli velmi příjemné a s dětmi to uměli velmi dobře. Nejlepší byla" Linda" z Česka.

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2023

• Apartmán Classic (3+2)

Pěšky od centra Umag cca 40 minut, ale ne každý by to považoval za negativní.

Apartmán jsme měli přímo u bazénu. Děti našené.

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2023

• Apartmán Classic 2+2

Velke množství atrakcí. Lehatka zdarma.

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2023

• Apartmán Classic 2+2

nebyl prováděn úklid v apartmá(aspoň vyneseni košů),ručníky nám vyměnily jen na vyžádaní.

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

Krásné místo kousek za hranicemi. Pro rodiny s dětmi naprosto kouzelné.
    • Apartmán Superior (4+2)

Personál by mohl být trochu vstřícnější. Bazén pro děti byl opravdu nebezpečný - opotřebovaný kluzký povrch na některých místech.

Krásná poloha, pohodlné spaní, dostatečně velký apartmán i terasa.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

Čisté ubytování a čisté, udržované pláže vhodné pro děti. V areálu je k dispozici i bazén. Možnost využití stínu pod vzr
    • Apartmán Superior (4+2)

Každý večer hlasitá hudba z diskotéky do 4 do rána.

Čistý a dobře vybavený apartmán, který je v těsné blízkosti pláže.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Apartmán Superior (4+2)

Zařízení kuchyně by sneslo lehčí update :-)

Naprosto dokonalé místo pro dovolenou s dětmi. Krásné a čisté ubytování přímo u pláže, každý den čisté ručníky, bazén a vyžití pro děti.

• Hodnocení napsáno: 5. července 2023

• Apartmán Superior (4+2)

Klidné prostředí kousek od moře.

• Hodnocení napsáno: 25. června 2023

• Apartmán Classic (3+2)

Pokoje v apartmánu byly odděleny pouze skřiní, nikoliv zdí, navzájem jsme se v pokojích rušili.

Idealní pro rodinné dovolené s dětmi. Moře i bazén kousek od apartmánu, možnost si odpočinout do stínu, plážová lehátka zdarma, obchod a občerstvení přímo v resortu. Dostatečně vybavené apartmány. Čistota.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 22. června 2023

lokalita super

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Apartmán Classic (3+2)

Opravené slunečníky a aspoň jeden český kanál v TV

Lokalita je pro nás známá a vyhovující. Je zde vše na využití volného času.

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2022

• Apartmán Premium (4+2)

Cena mi přijde dost vysoká (86. tis./8 nocí pouze ubytování, 2 dospělý a 3 malé děti), domky už jsou opravdu celkem staré a to i celkové vybavení ( jedny dveře do ložnice nešly zavřít, 1 dveře na terasu nešly otevřít, klimatizace v obyváku nešla přidat ani ubrat). Bohužel celý dojem z dovolené pokazily medúzy v moři ! Byly opravdu všude, maličké i dost veliké ( jako dezertní talíř ).

Lokalita pro rodiny s dětmi super ! Mírný přístup do moře. Vše opravdu v blízkosti, potraviny, zmrzlina, moře, bazén, zábava pro děti, restaurace, bar, půjčení kol, koloběžek,.... soukromý lékař ( bohužel jsme museli využít a super). Celkově pěkný klid v celém areálu, každý den vynesené odpadky, možnost nových ručníku a doplněný toaletní papír. Byli jsem již podruhé.

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2022

• Apartmán Superior (4+2)

Blízkost pláže, nádherné pláže s pískem. Nádherné bazény. Pro rodiny a dětmi naprosto úžasné podmínky pro koupání.

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

• Apartmán Premium (5+2)

Lépe nebo jiným způsobem informovat o činnostech a akcích, konajících se v areálu pro děti..... Děkuji Jana

Super lokalita pro malé děti....

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

Ubytování spnilo očekávání, s přídtupy do moře to bylo složitější, vezměte si sebou boty do vody.
    • Apartmán Premium (4+2)

Vstupy do moře, s malými dětmi složité, u aparmánu byl krb, ale bez dřeva, bez roštu, ostatní měli Pb gril, který se dal použít ihned.

Bazény, se slanou i se sladkou vodou. Klimatizace v hlavní místnosti a v ložnicích. Sledovat racky, a lodě v přístavišti. Děti sledovali ještěrky. Všechno v dostupové vzdálenosti, obchod, restaurace...

• Hodnocení napsáno: 22. července 2022

Příjemné překvapení, pojedeme znovu.
    • Apartmán Premium (5+2)

Pohodlný čistý apartmán, vybavená kuchyně, prostorná terasa, různé typy pláží včetně barů a restaurací, pekárna i slušně zásobená samoobsluha, vyžití pro malé děti.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2022

• Apartmán Premium (5+2)

Slabší vybavení apartmánu, nejlepší léta mají asi za sebou, ale celkově příjemné a pohodlné bydlení.

Úžasná lokalita, kousek jak k moři, tak k bazénu, krásné prostředí, vzrostlé borovice poskytovaly dostatek stínu pro ty, kdo ho vyhledávají.

• Hodnocení napsáno: 13. července 2022

Nenechte se odradit, jen se zaměřte na jiné ubytování např. Istrian Villas!!
    • Apartmán Superior (4+2)

Dalo se předpokládat, že na takovém místě a v hlavní sezóně bude narváno, ale i tak hlava na hlavě. Lehátka za 35 kun u bazénu zdarma. Toalety otřesný, smradlavý a neskutečný bordel, jak ty u bazénu tak u taveren. Nicméně za to nemůže provozovatel, ale lidi, protože uklízečka za každého spláchnout opravdu nemůže. Apartmány jsou bídné, respektive neodpovídají ceně a jak je již psáno ve více recenzích, zatuchlina, mravenci a ta pohovka na spaní? To opravdu myslí vážně? Dále určitě počítejte s hlukem od sousedů, že ráno v 7 jezdí popeláři a mohla bych pokračovat....

Pro rodinu s dětmi je to ideální místo. Spousty malých taveren, vše na jednom místě. Můžete si vybrat jakou pláž zrovna navštívíte. V rezortu je i několik bazénu. Dobře vybavený konzum. Večerní program pro děti. V apartmánech každý den mění ručníky, dodávají toaletní papír a na požádání i čisté povlečení, to funguje skvěle.