2. Hrvatska: recenzije hotela

7,2

• Besplatni WiFi

8,8

100% provjerene recenzije

Stvarni gosti. Stvarni boravci. Stvarni dojmovi.

Saznaj više- otvara dijaloški okvir
Napiši recenziju

Rezultati 1 - 25

• Datum recenzije: 7. svibnja 2024.

Vrlo lepo
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Priroda u sklopu apartmana,krevet super udoban🙂

Boravak: svibanj 2024.

• Datum recenzije: 6. svibnja 2024.

• Boravak od 1 noćenja

Smješteni smo u apartman oko kojeg su bili djeca, vjerojatno na maturalnom putovanju, tako da je bila buka do kasno uvečer, a i rano ujutro od 06h jer su se spremali na put. U apartmanu smo bili u proljeće (04.05.), u apartmanu nema grijanja i vani je po noći bila temperatura 14C, a dobili smo samo jednu tanku (ljetnu) deku po osobi.

Apartman je dosta velik za cijenu koju smo platili i ima balkon.

Boravak: svibanj 2024.

• Datum recenzije: 5. svibnja 2024.

Dosta hladan prostor

Vrlo uredno i čisto

Boravak: svibanj 2024.

• Datum recenzije: 12. listopada 2023.

Odmor ,uzivanje
    • Boravak od 5 noćenja

5 dana mira i uživanja u plaži i prirodi

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 25. rujna 2023.

ugodan boravak i odmor
    • Boravak od 7 noćenja

možda da je bila soba odvojena s bračnim krevetom , ali u toj cijeni je ok

lokacija odlična ,blizina plaže urednost objekta kao i okoliša dostupno mjesto za parkiranje za tau cijenu je sve ok

Boravak: kolovoz 2023.

• Datum recenzije: 12. rujna 2023.

Relax

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 7. rujna 2023.

More je bilo predivno..
    • Grupa
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Cekanje na recepciji..mislim da se prijava mogla obaviti po dolasku i dati kljuc i ljepo reci da se ne ulazi do 14h..a ne stvarti onakvu guzvu..i da... kod rezevacuje je meni pisalo da budem na recepciji izmedju 10-11h a ne izmedju 14-17h

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 4. kolovoza 2023.

Uspješno
    • Poslovno putovanje
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Stepenice za ulazak u more, puno algi sklisko. Možda bi trebalo uložiti malo uplatu i ulazak u moje

Lokacija izvrsna, čisto

Boravak: kolovoz 2023.

• Datum recenzije: 6. srpnja 2023.

• Poslano putem mobilnog uređaja

U wcju prljave fuge, slomljena rucka za tusiranje, nemaju klime, nije bio bracni krevet vec dva kreveta koja su bila skupa-znaci izmedju rupa/drvo. Jako neudobni kreveti. Za tu cijenu premalo nude.

Apartma je velik, super lokacija, terasa, parking..

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 5. srpnja 2023.

Ugodan
    • Boravak od 9 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Opremljenost apartmana je na niskom nivou. Kuhinja sadrži vrlo malo posuđa (nema tave…), sve posuđe je na točan broj po osobi, ne postoji pećnica a ni mikrovalna, u hladnjaku nema zamrzivača. TV je tehnološki na razini 90-ih, aparat za kavu nije funkcionirao. U kuhinji se već prvi a pogotovo drugi dan osjetio neugodan miris, zvao sam recepciji da prijavim, nitko se nije javio pa čak i kad sam aktivirao opciju da me povratno nazovu. Sutradan sam uzeo stvar u svoje ruke, izmaknuo hladnjak i imao šta vidjet, ispod na pločicama se uhvatila plijesan, a sve od hladnjaka tj. posude izvan hladnjaka iz koje je curila nekakva čudna tekućina, ukratko rečeno isti se nije održavao, kad sam očistio pločice i ispraznio tu posudu, smrada više nije bilo. što se tiče ostale čistoće u apartmanu sve je bilo OK, posteljina i ručnici redovno mijenjani.

Priroda, more

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 25. lipnja 2023.

Uredu je

Apartmani zastarjeli

Bazen i plaža

Boravak: lipanj 2023.

• Datum recenzije: 25. lipnja 2023.

App 2+1
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Apartman ima mali frižider bez ledenice.Jastuci za spavanje traže nove.

Okoliš uredan,čist,održavan.

Boravak: lipanj 2023.

• Datum recenzije: 16. lipnja 2023.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Nemaju komarnike na prozorima niti klimu. Kuhinja slabo opremljena. 3 noža, 3 viljuške i 3 žlice.

Mi smo bili na izložbi pasa pa nam je ovaj smještaj stvarno ok jer primaju pse. U borovoj šumi, puno hlada i mjesta za šetnju sa psima. U apartmanu je nova kuhinja, ormar i kreveti. Krenulo se renovirati što veseli.

Boravak: lipanj 2023.

• Datum recenzije: 31. svibnja 2023.

divna priroda, zastarijeli apartmani
    • Poslano putem mobilnog uređaja

cistoca, objekat je u nase vrijeme ugostio citav niz tvrtki sa svojim sportskim igrama, te nismo mogli spavati zbog glasne muzike dvije noci... izasli su u susret i promjenili nam apartman, ali seljenje u toku boravka je umanjilo dozivljaj

okruzenje, priroda..

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 26. svibnja 2023.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Prostor je bio pun kukaca,muha,svega.Vjerujem da i za to postoji rješenje.Očekivala sam možda neki sprej,bilo šta.Nije ugodno provesti noć sa svim tim zujajem oko tebe.

Lokacija,prekrasna priroda.Blizina plaže,bazen.Restoran uz plažu.

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 2. svibnja 2023.

Ugodan
    • Poslano putem mobilnog uređaja

1 prekrivač za 3 osobe app, kraj 4.mj Tv stari , nefunkcionalan. Bazen koji je na slici na bookingu nije u blizini i ograđen je tako da ga nismo mogli koristiti

Blizina sadržaja, borova šuma

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 17. rujna 2022.

Kupaonica

Lokacija

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 11. rujna 2022.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Meni osobno je falio minigolf kao dijete sam dosta išla po kampovima i to mi je bio dio ljetovanja nažalost kao i većina vi ste ga zapustili i nije u funkciji. Budući da se reklamirate kao petfrendly onda vlasnici očekuju da i za njihove ljubimce imate nešto više od naj goreg djela plaže( iako smo bili na kraju sezone i psi su se kupali na svim plažama bez da je iko prigovarao iako mislim da u sezoni nije tako) bilo bi lijepo da imate bar jedan park za pse sa nekim sadržajima da se mogu istrčati u svom prostoru bez povodca vec kad naplaćuje te 13e dan ja znam da je vama to neka sigurnost ako psi nešto unište ali ima ljudi koji dolaze sa kulturnim psima i onda kad plate za njih očekuju i neku ponudu. Drugo što me zasmetalo mi smo rano ranioci i došli smo doslovno ništa ne raditi ne kuhar šetati kupat se odmarati za to smo se cijelo ljeto ubijali da bi dva dana bili turisti i nemamo gdje popiti kavu osim van kampa ili "kava" iz mlinara . I da Tv iako smo na godišnjem navečer prije spavanja volimo pogledat neki film u našem objektu je bio Tv star koliko i ja 35god sve je meni jasno da on još radi spojen na kabelsku satelicku sta vec ali dajte molim vas da ne možete nabaviti normalni Tv objesiti na zid nego stoji na nekom žnj stoliću pored telefona iza stola tamo je tek toliko da može bit na popisu da postoji i da radi iskreno to me malo razočaralo.

Priroda je predivna ima dosta sadržaja za djecu i za odrasle plesna skupina je bila odlična bili smo u 9mj nije bilo gužve restoran je super cijene pristupačne hrana odlična kao i izbor hrane gulaš stvarno bolji već jako dugo nisam probala

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 11. rujna 2022.

Smještaj u Polynesii
    • Boravak od 12 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Po vanjskoj stolariji i unutra bilo paučine i izgledalo kao da nije očito čišćeno od otvaranja objekta to me najviše zasmetalo. Nije bilo džezve za kuhati kavu ili zagrijati vodu za kavu, ne koristimo svi kafe aparat. Svakako bi se ponovno vratila, ali bi trebali poraditi na nekim sitnicama i učiniti ih boljim.

Mir i tišina. Blizina mora i ostalih sadržaja. Imate svoju privatnost na terasi ili balkonu. Svaku večer možete šetati ili možete voziti bicikl. Cijene hrane i pića prihvatljive. Čista posteljina i ručnici nemam zamjerke. Dozvoljeni kućni ljubimci što me oduševilo i idealno je za kućne ljubimce.

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 21. kolovoza 2022.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Falilo je dosta kuhinjskog pribora. Boravilo nas je 3 a samo 2 kasike su bile. Nije bilo dzezve za kafu niti obicne tave za peku.

Cistoca, blizina plaze

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 8. kolovoza 2022.

8,0
    Uredu ako imate u planu u apartmanu biti minimalno, pregršt vanjskih sadržaja!
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Vidi se da nije baš održavano npr, nema kvake na vratima od wc-a, nijedna vrata se do kraja ne mogu zatvoriti, škure su smrdane i bube su u krevetu. Ali kako smo mi isli u najpovoljniji smjestaj sto smo mogli naći tako se nismo previše nadali. No, za te novce je sasvim uredu. Ionako smo se u apartmanu samo presvukli i spavali. Nema dovoljno suđa za ozbiljnije kuhanje.

Bazen, parking, predstave - odlično! Okoliš je lijepo sređen i osoblje je relativno uslužno. Realno smjestaj je loš(iji) ali ima dosta sadržaja i more/bazen su blizu pa se isplati.

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 31. srpnja 2022.

• Boravak od 6 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nije bilo roštilja kao na slikama

Boravak: srpanj 2022.

• Datum recenzije: 28. srpnja 2022.

• Boravak od 5 noćenja

Lokacija je izvanredna. Blizina mnogih sadržaja za djecu i odrasle. Bazen na raspolaganju i animatori. Cijelo noćni odmor u 100%-tnoj tišini.

Boravak: srpanj 2022.

• Datum recenzije: 25. srpnja 2022.

8,0
    Valjda ne gledaju poslane poruke
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Iako sam pitao, bilo je predaleko od plaže. Ne možete sami birati opcije. bilo je lijepo, ali nisam ostao na mjestu na fotografiji

morska voda je bila topla predstave su bile dobre za djecu

Rezultati 1 - 25

Nadoknađujemo razliku u cijeni
Nadoknađujemo razliku u cijeni
Povoljne cijene • Bez rezervacijske pristojbe • Pronašli ste povoljniju cijenu? Nadoknadit ćemo vam razliku!

Gosti su ocijenili i sljedeće objekte: