3. Istria – opinie o hotelach

Nr 11 z 27 hoteli w mieście Pula

9,3

9,2

• Ocena dodana: 9 października 2023

Miejsce ładne warte polecenia, personel w miarę pomocny, pokoje bardzo ładne, łazienki bardzo malutkie i średniej czysto
    • Apartament typu studio

Dość daleko było z naszej lokalizacji na śniadanie, nie można tez było postawić blisko miejsca gdzie miało się rezerwacje auta, niestety zostaliśmy zarysowani i nie wiemy przez kogo. Zostawiłam również przez przypadek lekarstwo opisane i zapakowane szczelnie w lodowce - przypomniało mi się jak wyjechałam już z obiektu, nikt się ze mną nie skontaktował aby zapytać co z tym zrobić - jak ja się skontaktowałam to otrzymałam informacje iż zostało ono wyrzucone, co było dla mnie dość sporym kłopotem gdyż były to zastrzyki

Podobało mi się położenie - dostęp do kilku plaż i basenów oraz innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na terenie kompleksu było wszystko od sklepu spożywczego po restauracje także nie trzeba było nigdzie się stamtąd ruszać

• Ocena dodana: 1 października 2023

Rewelacja!
    • Apartament typu studio

Przepiękne miejsce! Apartament obłędny - bardzo czysty, nowoczesny, bardzo dobrze wyposażony (ręczniki, czajnik, suszarka, kosmetyki...). Położenie obiektu rewelacja. Widok z balkonu na najpiękniejszą, hawajska plaże. Cały półwysep idealne miejsce do spacerowania i odkrywania przyrodniczych uroków Verudeli, w tym przeieknego akwarium. W obiekcie znajdziemy wszystko, a nawet więcej niż potrzebne - sklep spożywczy, biuro z wycieczkami, kilka barów i restaucji z przepysznym jedzeniem. Dla aktywnych - świetne baseny, korty tenisowe, minigolf, sporty i atrakcje wodne. Półwysep jest bardzo dobrze skomunikowany z Pulą. Świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla pary, ale też dla całej rodziny. Podsumowując - miejsce przerosło nasze oczekiwania i bardzo chętnie do niego wrócimy.

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Apartament typu studio

O ile w apartamencie nie można palić papierosów to na balkonie już tak Trafiliśmy na sąsiadów palaczy i to nam przeszkadzało Wszystko zależy na kogo się trafi poza tym wszystko było bez uwag

Bliskość apartamentu do morza mnóstwo ścieżek spacerowych Apartamenty były zadbane z pełnym wyposażeniem

• Ocena dodana: 19 września 2023

Idealna cena co do jakości. Piękne widoki :)
    • Apartament typu studio

Trzeba uważać na mini jaszczurki i niektóre z owadów.

Polecam obiekt :) bardzo ładne pokoje, nowocześnie urządzone, z pięknym widokiem. Codziennie sprzątane. Fajnie, że śniadania można zjeść nie w jednej, a do wyboru są 3 różne restauracje hotelowe (płatność bezpośrednio na sali lub przed nią). Hotele tej sieci rozmieszczone są po całym cypelku. Plaża Hawajska tylko 3 min od naszego apartamentu. Jedzenie w pobliskich punktach gastronomicznych ok, ale bez szału- w centrum Puli zdecydowanie smaczniej.

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2023

• Apartament typu studio

piękna okolica, ciekawa linia brzegowa z wieloma miejscami do spędzania czasu :)

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Pobyt udany mimo nerwowego początku przy zakwaterowaniu.
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament z 1 sypialnią i widokiem na morze

Tym razem obsługa na recepcji była dość nieprzyjemna i nieprzychylna. Pierwsz raz się spotkaliśmy tam z takim potraktowaniem, mimo że jesteśmy tam gośćmi od kliku lat. Rozbieżność w informacjach przekazywanych i zero życzliwości.

Lokalizacja bardzo dobra. Dużo drzew i przyjemnych zakamarków dających ulgę od słoneczka.

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

• Apartament typu studio

W weekend klopot z parkowaniem na terenie obiektu i co najwazniejsze trochę kiepska informacja w chwili przyjazdu na terenie gdzie recepcja gdzie się zaczekować i gdzie można zaparkować - myślę o weekendzie gdzie było tłoczno a teren stosunkowo rozległy i kilka hoteli . drugi mały minus na plaży hawajskiej leżaki w tragicznym stanie i bez parasolek - trzeba mieć swoją - mimo to można to ogarnąć i się wyluzować. Natomiast leżaki na plaży Ambrela dość drogie - 30 Euro za 2 leżaki i parasolkę... powoli się zapełniały i po 12:00 juz były zajęte wszystkie ... podaż popyt itp cena wyśrubowana.

Okolica/cypel/minipółwysep Verudela naprawdę fantastyczny. Co prawda zatłoczony w weekend ale w dni powszednie luz i komfort. Ale po identyfikacji gdzie recepcja i zaczekowaniu się i rozpoznaniu terenu wreszcie fantastyczne wakacje i baaaaardzo fajny obiekt. Blisko do Puli i innych atrakcji Miejsce MEGA fajne. Wrócimy

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

Cudny czas
    • Apartament typu studio

Cudne miejsce , obsługa na najwyższym poziomie , jedzenie pyszne , okolica cudowna -wrócimy

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Apartament typu studio

Zimna woda w basenach ;) (pobyt w pierwszej połowie maja)

Piękne widoki, mnóstwo ścieżek do spacerowania, pokoje świetnie wyposażone, obsługa codziennie dbała, aby niczego nie zabrakło. Dogodne połączenie z centrum Puli.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Obok sypialni była dobudówka dla obsługi i od porannych godzin był ruch za oknem i hałas.

Super lokalizacja

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

najlepsze wakacje dotychczas

wszystko. dosłownie!

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

Jestem zadowolona
    • Apartament z 1 sypialnią i widokiem na morze

Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Kilka informacji, które mogą się komuś przydać: - recepcja znajduje się w Park Plaza Verudela Pula - z recepcji do apartamentów jest ok. 15 min pieszo więc po zameldowaniu warto skorzystać z bezpłatnego melexu - na terenie ośrodka jeden supermarket czynny do godz. 15.00, kilka restauracji - w tych z widokiem na morze jedzenie smaczne i ładnie podane - jeśli podróżujecie samolotem, z lotniska polecam przyjechać taxi przejazd trwa 18 min (autobusem trzeba dojechać do centrum Puli, potem przesiąść się na autobus podmiejski 2a lu 3a, a następnie można się "zgubić" poszukując recepcji) - śniadanie w formie bogatego bufetu w Park Plaza Arena Pula 15 euro/os - kilka plaż kamienistych i/lub skalistych (na tych mniejszych uwaga na jeżowce) - polecam apartamenty z widokiem na morze, o zachodzie słońca można obserwować delfiny

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem (4 osoby dorosłe)

Bardzo ładnie położone apartamenty. Widok na plażę, położenie w pięknym piniowym lesie. Dużo miejsca do spacerowania, ogromny rozległy teren na którym każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Byliśmy w maju, spokojnie, przyjemnie i pogodnie. Nie dla wszystkich o tej porze roku kąpiel w morzu :) Bardzo dobry dojazd do Puli komunikacją miejską. Czyste apartamenty, przytulne. Personel pomocny i reagujący błyskawicznie na zgłoszenia.

• Ocena dodana: 17 maja 2023

pobyt był bardzo udany, polecam
    • Apartament typu studio

ośrodek pięknie położony, i świetnie zaplanowany, apartament nowocześnie urządzony i w pełni wyposażony.

• Ocena dodana: 17 maja 2023

Pobyt wspaniale wspominamy.
    • Apartament z 2 sypialniami

Jeden minus to czerwona ziemia wokoło obiektu. Oczywiście jest to zrozumiałe " taki klimat".

Wszystko było na wielki plus, obiekt spełnił nasze oczekiwania. Mieliśmy 3 pokojowy apartament, w każdym pokoju był TV. Bardzo wygodne łóżka. Codziennie wymieniane ręczniki. Duży balkon. W pełni wyposażona kuchnia, suszarka do wieszania prania na balkonie.

• Ocena dodana: 12 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem (4 osoby dorosłe)

wracamy już tu drugi rok i jesteśmy zachwyceni. porządek, serwis zawsze miło. super kosmetyki w pokoju. dostaliśmy ten sam pokój wiec dzieci były zachwycone.

• Ocena dodana: 10 maja 2023

Ok

Mogłoby być czyściej

Lokalizacja

Niezapomniane chwile

Wszystko było super

Miejsce przepiękne , blisko morza , restauracje na terenie obiektu , wszystko super naprawdę polecam

Jednym słowem super!
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem (4 osoby dorosłe)

Byliśmy w maju. W słoneczny dzień brakowało wolnych leżaków przy basenie. W sezonie może być walka od świtu. Kompleks liczy setki apartamentów plus 3 hotele, więc może nie być tak sielsko jak w majówkę.

Nowocześnie urządzone apartamenty, w większości z widokiem na morze, w zalesionej części cypla. Nasz umiejscowiony parę kroków od małej ale uroczej kamienistej plaży. W apartamencie wszystko oprócz deski do krojenia i blatu na express do kawy i czajnik. Za to dwa wielkie telewizory LCD z Netflixem. W odleglości kilku minut od apartamentów kompleks składający się z dwóch dużych basenów. Obok przyjazny bar z drinkami i jedzeniem. Obok recepcji aleja z kawiarnią, lodziarnią, sklepami z ciuchami i sklepem Lito. TakI Carrefour Express.

Cudowne miejsce!
    • Apartament typu studio

Wspaniałe miejsce na wakacje. Baseny, sklep, restauracje - wszystko w jednym miejscu. Piękne apartamenty z widokiem na morze.

• Ocena dodana: 8 maja 2023

Cudowne miejsce

Polecam!

• Ocena dodana: 7 maja 2023

położenie

• Ocena dodana: 6 maja 2023

Szczerze polecam, super ośrodek!!!

Nic

Super lokalizacja, piękny widok, ładny i czysty apartament

• Ocena dodana: 6 maja 2023

lokalizacja i wystrój wnętrza wspaniały
    • Apartament typu studio

mieliśmy atak mrówek, szybko obsługa hotelowa zareagowała, ale niestety mieliśmy masę zdechłych mrówek w apartamencie, nie zostało to posprzątane. Brak kapsułek do ekspresu.

Rewelacyjna lokalizacja! spokój cisza, piękny widok z balkonu, blisko restauracja i piękne morze. obsługa w recepcji na wysokim poziomie, szybka reakcja na zgłaszany problem.