3. Split-Dalmatia County – opinie o obiektach B&B i zajazdach

9,1

8,7

• Ocena dodana: 31 maja 2024

Brak dobrej kawy , chociaż 200m od obiektu jest dobra, tania kawiarnia

Czysto, lokalizacja świetna jako baza wypadowa

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój rodzinny z widokiem na morze

Przepiękny widok z okna, codziennie sprzątany pokój

• Ocena dodana: 4 października 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

Pokoje komfortowe , z klimatyzacja , wygodne łóżka. Bardzo mili i pomocni gospodarze ❤️

• Ocena dodana: 27 września 2023

• Pokój jednoosobowy

Nic

Znakomite śniadanie, basen , fajna szefowa

• Ocena dodana: 17 września 2023

Zum empfehlen
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze

Nie daleko do morza i fajne dojście, śniadanie wystarczające , super czysto , bardzo, bardzo mili właściciele, basen czysty … wszystko top

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

Super miejsce wypadowe, oaza spokoju wśród gwarnej okolicy
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Gospodarze na medal! Bardzo życzliwi i pomocni. Sam obiekt w bardzo dobrym stanie. Okolica jest górzysta, więc niestety z plaży trzeba iść pod górę mało bezpieczną ulicą. Natomiast dzięki temu, że obiekt jest nieco wyżej - jest cisza i spokój. Wygodne pokoje, super śniadania (duży wybór świeżych wędlin i owoców, ale nie było warzyw - tylko pomidory :( ) Basen super - duży plus za ciepłą wodę pod prysznicem! Zawsze dostępne leżaki.

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Polecam
    • Pokój rodzinny z widokiem na morze

Zakłócenia TV,jednakowe śniadania przez cały pobyt

Obsługa bardzo miła i pomocna,obiekt czysty,ogólnie poza małymi szczegółami wszystko ok

• Ocena dodana: 4 lipca 2023

Byłam bardzo zadowolona :-)

Brak.

Śniadanka pyszne, obsługa bardzo miła, do plaży trzeba było zejść kawałek w dół, ale naprawdę blisko. Przy plaży knajpki, jedzonko pyszne. Na plaży są budki z lodami. Na plaży możliwość wypożyczenia leżaka z parasolem koszt 25E za cały dzień. Sporty wodne dodatkowo płatne. Bliziutko pensjonatu jeden sklep czynny do 17:00, ale trochę dalej po drodze na plażę też sklep czynny do 21:00, piekarnia obok sklepu czynna od 5 rano do północy. Wypożyczalnia skuterków około 2km od pensjonatu - koszt 40E cały dzień. Transfer z lotniska od właścicieli koszt 40E osobówka, bus 60E w jedną stronę. Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane. Klimatyzacja działała bez zarzutu. W pokoju jest lodówka, są też wtyki do kontaktu na komary. Basen w pensjonacie dodatkowy plus, ręczniki basenowe do dyspozycji. Bar w recepcji dostępny, w którym można kupić napoje lub alkohol. Płatność możliwa gotówką lub kartą. Do Splitu 9km.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2022

• Pokój rodzinny z widokiem na morze

Miejsce super, blisko do morza.Dodatkowo możliwość korzystania z basenu koło domku.Gospodarze sympatyczni, pomocni.W razie potrzeby, służą pomocą.Jedzenie również polecam, bardzo smaczne i duży wybór,z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólne bardzo polecam.Z pewnością będziemy tam powracać ❤️

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Nadzwyczaj miły i pomocny w każdej sytuacjii właściciel hotelu!

• Ocena dodana: 18 czerwca 2022

Pobyt krótki ale bardzo udany, na pewno tam wrócimy 😊
    • Pokój rodzinny z widokiem na morze

Świetne miejsce zarówno dla tych, którzy chcą tylko wypocząć nad morzem lub basenem jak i dla zwiedzających. Do Splitu bardzo łatwo dostać się autobusem (odjazdy co pół godziny). Idąc do plaży trzeba przejść przez dosyć ruchliwą ulicę i to był jedyny (ale niewielki) mankament naszego pobytu. Przemili właściciele, bardzo pomocni - po przyjeździe zostaliśmy poczęstowani zimnymi napojami, dostaliśmy też mapę okolicy ze wskazówkami gdzie znaleźć najbliższy sklep, piekarnię i restauracje oraz co warto zwiedzić w okolicy.

• Ocena dodana: 17 października 2021

• Pokój rodzinny z widokiem na morze

Wspaniali właściciele, zawsze gotowi do pomocy :)

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021

Udany pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

Bardzo mili i pomocni gospodarze. W dniu przyjazdu zapytani byliśmy czy chcemy coś do picia (woda, cola, piwo)na powitanie za darmo. Na śniadanie Pan pytał się codziennie czy chcemy jajecznicę, omlet itd oprócz tego co było na stole w formie bufetu. Po wymeldowaniu mogliśmy zostawić bagaże i przyjść po nie później. Pokój trochę w starym stylu ale czysty, codziennie był sprzątany i donoszone były potrzebne rzeczy. Dobra baza wypadowa do Splitu, blisko przystanek.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2021

Polecam !!!

Same plusy 😊

Wszystkim polecam to miejsce. Obiekt położony niedaleko plaży. A plaża wyjątkowo szeroka, jest miejsce dla każdego, nie ma ścisku i tłoku jak w innych miejscach. Jest prysznic żeby się opłukać, budka z lodami i restauracja. Wystarczy przy zejściu skręcić w prawo 😊. W hoteliku jest tez basen z leżakami i parasolami dla tych co nie lubią się smażyć. Parking jest duży, nigdy nie brakuje miejsca, nawet nie trzeba rezerwować. Właściciele są bardzo mili i pomocni. Szef 😊 poczęstował nas kawą gdy przyjechaliśmy o 7:00 rano. Mogliśmy się przebrać, zostawić auto i korzystać z basenu. O 14:00 zawołał nas gdy pokoje były gotowe. W dzień wyjazdu po śniadaniu i wymeldowaniu o 11:00 tez mogliśmy nadal korzystać z basenu. Śniadania dokupiliśmy na miejscu- wszystko pyszne- można się najeść. Na prośbę robili omlety lub jajecznicę. Nawet w ciągu dnia można było zamówić kawkę za 20 kun. Pokoje przestronne, klimatyzowane z lodówką. Łóżka duże a materac bardzo wygodny. Poduszki z pierza, spaliśmy jak dzieci. Każdy pokój ma taras lub balkon. Są nawet sznurki lub suszarki na mokre rzeczy. Widok przepiękny na morze, zwłaszcza z basenu. 150 m do przystanku autobusowego do Splitu, transport do 24:00. Wakacje choć tylko tydzień były wspaniałe. Pozdrawiam właściciela z rodzinką. Cudowni ludzie😊

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2021

Wspaniały.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Wspaniały pobyt, bardzo mili i pomocni gospodarze. Rodzinna atmosfera. Przyjemny basen. Bardzo ładny pokój, nowoczesna łazienka, bardzo czysto. Piekny widok z pokoju i balkonu na morze. Polecam.

• Ocena dodana: 22 czerwca 2022

Stosunek ceny do komfortu nieadekwatny
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Wybraliśmy ten hotel, bo zależało nam na ciszy, niestety dostaliśmy pokój od strony małej uliczki, którą od rana jeździły samochody i skutery. Standardowy pokój umeblowany starymi meblami, bardzo, bardzo mały - przechodząc przez pokój trzeba było bardzo uważać na boki łóżka i klucz od szafy (siniak na ręce mam od tygodnia). Łazienka również bardzo mała i przestarzała, taras dzielony z kilkoma innymi pokojami. Lepiej wybrać droższy pokój. Omlet i jajecznica na śniadanie bardzo niesmaczne, omlet podany z szynką bez pytania, czy jem mięso. Za wysoka cena, jak na te warunki, ale tak jest niestety w całej okolicy Splitu.

Basen fantastyczny, bardzo starannie wykonany, wygodne fotele koło basenu.

• Ocena dodana: 3 października 2021

Fantastyczny pensjonat!
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze

Przemili i życzliwi właściciele. Przywitali nas jak byśmy się znali 100 lat.Właściciel oprowadził nas po obiekcie, dał mapy (nawet polską) i zaznaczył ważne rzeczy w Miejscowości. Dał kilka wskazówek co do Splitu i okolic. Pokoje całkiem ładne, ale bez szaleństwa. Jednak uważam, że stosunek ceny do jakości jest wysokim poziomie. W pensjonacie nie było za dużo ludzi i basen mieliśmy prawie tylko dla nas:). Leżaki, ręczniki i parasole zawsze dostępne. Śniadania typowo domowe.. Za to wszystko pyszne i świeże - chleb, wędlina, ser ,omlet, jajecznica i kawa rewelacyjne. Bardzo blisko do pięknej plaży i sklepów osiedlowych. Jeżeli miałbym wracać w tej rejony to ponownie bym skorzystał z tego pensjonatu . Polecam z czystym sumieniem.

• Ocena dodana: 6 lipca 2021

• Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze

Do pełni szczęścia brakowało mi bardziej zróżnicowanych śniadań (brakowało mi słodkich ciast, croissantów, kiełbasek)

Bardzo czysto. Pomimo restrykcji covidowych pokoje są sprzątane codziennie i bardzo dokładnie. Basen jest super i otwarty nawet w godzinach nocnych. Ładny widok z balkonu na morze i okolicę. Obsługa bardzo pomocna, zaangażowana i przyjemna! Cicha i bardzo spokojna okolica do wypoczynku. Świetnie działająca i bardzo wydajna klimatyzacja. Przepyszna kawa na sniadanie

• Ocena dodana: 11 września 2023

• Ocena dodana: 10 września 2023