3. Sibenik-Knin County – opinie o hotelach

Położenie Przestronny pokój

• Ocena dodana: 20 września 2023

Jeszcze tu wrócimy!
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Oprócz tego, że ktoś ukradł mi czapkę przy basenie....nie mam się do czego przyczepić. Ale wiadomo to zależy od ludzi odwiedzających

Było pięknie, jedzenie pyszne, lokalizacja świetna, basen czyściutki.

• Ocena dodana: 4 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem oraz widokiem na park

Monotonia śniadań i zbyt krótko otwarty basen na którym nawet nie można było wieczorem posiedzieć na leżakach bo przychodził pan i wypraszał, Trochę słabo to wygląda

Lokalizacja , bliskość do morza ,basen parking w cenie

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

To był bardzo udany tydzień wakacji, na pewno tam wrócimy.
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

W niektórych pokojach można przeczyścić klimatyzację, a tak to brak uwag.

Lokalizacja obiektu fenomenalna - leżąc na leżakach przy basenie spokojnie można iść popływać nad morze, które widać nieopodal. Śniadania wystarczająco urozmaicone, choć codziennie ten sam zestaw, ale zawsze świeże. Fajny basen, ilość leżaków wystarczająca, choć warto je zarezerwować wcześniej. Przy restauracji (w pobliżu basenu) mały plac zabaw dla mniejszych dzieci. Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie, więc na obiad nie trzeba iść do centrum Vodic. Przy hotelu pizzernia i lodziarnia - też wszystko ok.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem oraz widokiem na park

mrówki w kuchni i korytarzu, a nawet w pokoju kilka. Chodziły po blacie i podłodze.

Okolica super, hotel kameralny, spokojnie. Basen przyjazny dla rodzin. Ogólnie było super, ale mieliśmy w pokoju i kuchni mrówki i to nam nie pasowało w czasie pobytu. Szybka reakcja personelu na zgłoszony problem. Bardzo miła obsługa i firma sprzątająca pokoje. Wymiana ręczników praktycznie codziennie :)

• Ocena dodana: 4 czerwca 2022

W sam raz na pobyt z rodziną
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem oraz widokiem na park

-śniadania smaczne, ale trochę monotonne -wyposażenie kuchni dość podstawowe, brakowało np ścierek

+przemiła obsługa +doskonała lokalizacja +parking pod samym domkiem +basen czyszczony codziennie +plac zabaw na terenie ośrodka +bardzo fajna restauracja

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2021

Doskonale miejsce dla rodziny z dziećmi
    • Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na park

Jedynym minusem jest klimatyzacja tylko w salonie. Na tarasie pojawiają się mrówki, ale my wiedząc o tym zabraliśmy spray i proszek i mieliśmy spokoj :) zresztą w otoczeniu drzew, dających miły cień muszą pojawić się owady (w tym cyyyykady)

Lokalizacja jest doskonała, przez bramę wychodzi się na deptak, za którym jest plaża. Apartament mozna by odświeżyć, ale jest czysto. wyposażenie wystarczające, wygodne łóżka i pościel. Plus za wymianę ręczników. Basen nigdy nie był przepełniony. Okolica codziennie sprzątana, wszystkie alejki między domkami, okolice basenu itd. Niewielki plac zabaw, ale dzieci miały sie gdzie bawić. Świetne miejsce!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2021

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem oraz widokiem na park

Lokalizacja dla naszej rodziny nie sprawdziła się, tragedii nie było, ale takiej Chorwacji nie lubimy. Ponieważ ośrodek położony jest przy głównym deptaku (stragany z chińszczyzną, fazy foody), całą noc słychać muzykę z pobliskiej tancbudy i wrzeszczący ludzie w nocy. Czystość apartamentów jest średnia. Sprzątnięty pobieżnie, brudne szafki, drzwi w łazience, szczotka do zamiatania pamiętająca niejedno, podłoga ogarnięta tylko na widoku. Basen- niby tylko dla gości, a były momenty, że trochę ludzi z zewnątrz się dostało i brakowało miejsca dla gosci

Wygodne łóżka, zmiana pościeli i ręczników w trakcie pobytu, miła obsługa (w restauracji nie wiemy jak, gdyż z racji słabych opinii o obsłudze i jedzeniu nawet nie próbowaliśmy). Basen

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Duży apartament z dużym tarasem niestety bez wypoczynku i tylko 4 krzesla

Lokalizacja jest bardzo dobra

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

8,3

Trochę małe apartamenty

Fajny obiekt, blisko plaży, blisko centrum przyjemny basen

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2021

• Ocena dodana: 31 lipca 2021

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na park

Mrówki.

Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Wszędzie blisko. Wyjście na promenadę i plażę bezpośrednio z obiektu. Bezpiecznie, czysto i komfortowo. Wifi działa bez problemu. Basen czysty i zadbany. Blisko atrakcje promenady, plaży, sklepy i życie nocne. Z apartamentów widok na morze. Duży obiekt z własną restauracją, małym placem zabaw i zadbanym ogrodem. Przyjemne miejsce na wypoczynek w rodzinnym gronie.

• Ocena dodana: 18 lipca 2021

Parking płatny dodatkowo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w ośrodku. Lokalizacja genialna. Plaża przy obiekcie, do wyboru zatoczki płytkie dla małych dzieci i głębszą wodą. Od razu przy obiekcie zaczyna się deptak z restauracjami i sklepikami. Basen bardzo ładny, nie było problemu z leżakami. Dużo miejsc parkingowych. Na terenie ośrodka dużo drzew więc było przyjemnie w cieniu. Apartamenty nie były sprzątane przez obsługę, ale w ciągu tygodnia była 2x zmiana ręczników oraz odbierane śmieci.

• Ocena dodana: 16 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Hotel w przepięknej lokalizacji.Blisko morza,cisza i spokój.

• Ocena dodana: 1 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Były małe problemy z siecią wifi ale personel był bardzo pomocny i rozwiązaliśmy to szybko 🫣brak wifi oznacza więcej czasu spędzonego z bliskimi 🤗🤗🤗

Obiekt położony jest w super lokalizacji wszędzie blisko plaża restauracje miasto personel bardzo sympatyczny pomocny polecam to miejsce dla rodzin z dziećmi super było napewno będziemy tam wracać

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

Małżeństwo z dzieckiem
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Hałas dobiegający z deptaka. Kakofonia dźwięków, ale to już nie jest wina hotelu.

Hotel połozony bardzo blisko morza, wystarczy przejść przez deptak. Z restauracji hotelowej rozciąga się piękny widok na marinę. Pyszne śniadania z dużym wyborem potraw oraz owoców. Dobrze utrzymany ogród, czysty, zadbany basen. Wszędzie blisko.Pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Jak zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni Dziękujemy 🤗

Warunki pobytu ,cudowna obsługa .Wracamy za rok👍🤗

• Ocena dodana: 8 lipca 2022

brak

czystość, obiekt kameralny bez tłumów ludzi. basen wspaniały czysty idealny dla rodzin z dziećmi

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Za mało leżaków na basenie

Lokalizacja fantastyczna, czysto, miła obsługa BARDZO POLECAM!

• Ocena dodana: 27 czerwca 2022

bardzo udane wakacje
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem oraz widokiem na park

nie korzystałam ze śniadań, bardzo dobra lokalizacja, super basen, blisko plaża, obsługa w recepcji i restauracji bardzo miła i uczynna, czyste pokoje, na duży plus wymiana ręczników i pościeli,

• Ocena dodana: 5 września 2021

• Ocena dodana: 30 lipca 2021

1,0
    To nie prawdziwa Chorwacja
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Pani nauczyciel recepcjonistka która przepytywała mnie mailowo przed wyjazdem dlaczego dziesięć razy zmieniałem terminy. Booking. com? wolno czy nie?. Ale panna nie dała mi spokoju i przy zakwaterowaniu była impertynencka i odrażająca i nie omieszkała mnie zapytać jeszcze raz co było powodem zmian terminów? Nie jestem już uczniem i nie odpowiedziałem. Wytrzymaliśmy tam dwa dni z siedmiu zarezerowanych. Tragedia. A przy wymeldowaniu uwaga szustwo!!!! . Na booking mam 7 euro za parking a panna chce 15 euro!!!! Byłem dwa dni a ona chce pobrać za 7 dni parking!!! . I dużo, dużo wiecej złych rzeczy, choćby te śniadania na które dzięki opiniom nie zarezerwowałem ale widziałem i potwierdzam, że nie zamawiać!!! Oraz ta dudniącą muzyka do rana!!! To nie dla chcących odpocząć. Balkon dno. Apartament? Chyba pokój z łazienką. A panna ukarała mnie "apartamentem" w koncie z widokiem na klimatyzator i beton. Aha, apartamenty z balkonem to widok na sosny z prześwitem na coś co jest morzem.

Nic mi się nie podobało a bylem na wakacjach w Chorwacji już 18 razy. Znam piękną Chorwację i Chorwatów i tego mjejsca nie polecam.

• Ocena dodana: 14 lipca 2021

2,0
    Huk nie do wytrzymania, odradzamy.
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Hałas z baru który jest zaraz przy basenie sprawia, że pobyt tutaj nie ma sensu. Od południa do północy dudni bardzo głośny huk muzyki. Bar jest w odległości 20m od basenu. Muzyka jest bardzo głośna, nie sposób wytrzymać. Nie da się zasnąć ponieważ echo niesie się bardzo. Właściciel baru myśli że może wpływać na okolicę w sposób nieograniczony. Ludzie na okolicznej plaży leżą cały dzień w huku disco z tego baru, ogłuszeni dudnieniem. Nie ma żadnego uroku. A szkoda, bo obiekt z dużym potencjałem, mógłby być tutaj super urlop przy samej plaży. Dźwięk z baru słychać w promieniu 400m. Odradzamy - chyba że ktoś lubi spać jak w disco.

Obiekt jest fajnie położony, z dużym basenem przy samej plaży. Apartament dobrze wyposażony