2. Węgry – opinie o hotelach

• Ocena dodana: 4 marca 2024

4,0
    Kiepski
    • Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Rozwalone śmieci przy wyjściu Brak światła na klatce Nieprzyjemny zapach z lodówki Rozwalona szafa na ubrania

Czysta pościel

• Ocena dodana: 15 marca 2024

3,0
    Następnym razem lepiej przemyślę swój wyjazd i sprawdzę jakość obiektu.
    • Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Straszna klatka schodowa, zupełnie inaczej prezentuje się niż na zdjęciach, w pierwszy dzień o mało nie wdepnąłem w odchody, podczas dnia wymeldowania nadal ono tam było. Latające worki na śmieci na klatce. Obiekt życzy sobie wprowadzać swoje dane w zewnętrznej aplikacji tłumacząc to koniecznością ze względu na węgierskie prawo, w tej samej aplikacji robiło się ,,self check-in” i wpisałem godzinę o której planuję przybyć. Dostałem wiadomość zwrotną, że jestem tam oczekiwany, klucze będą w skrytce, nawet dostałem film jak tą skrytkę otworzyć. Przyjeżdżam na miejsce pewny, że mogę spokojnie się zameldować, zaparkowałem auto ok. kilometra od miejsca zameldowania (bliżej się nie dało) i z bagażami idę do drzwi. Okazuje się, że kluczy w skrytce nie ma, obiekt nie odbierał telefonu po próbie kontaktu, po wysłanej wiadomości czekaliśmy aż klucze zostaną dostarczone. Za to przy wymeldowaniu Pani sprzątająca nie robiła żadnych problemów z faktem, że pomyliłem godzinę wymeldowania (11 zamiast 10), mówiła po angielsku, była bardzo miła. Jeśli chodzi o sam obiekt, wiekowe budownictwo, w pokoju było radio i telewizor z czasów komunistycznych, wiatrak, lodówka i mikrofalówka, także wyposażenie ok, w tej cenie pokój z lodówką super. Jeśli chodzi o części wspólne - tragedia, cudze gluty w umywalce, mnóstwo włosów, pralki stojące jedna na drugiej i spięte pasem zabezpieczającym. Wszędzie śmierdziało papierosami, nikt nie respektował zakazu palenia w obiekcie. Gdyby chociaż Ci ludzie wychodzili na zewnątrz zapalić… Niemniej, następnym razem wybrałbym coś droższego ale o wyższym standardzie i parkingiem w cenie. Myślę, że te koszty by się wtedy zrównały. Obiekt znajduje się w strefie płatnego parkowania (ok. 7zł za godzinę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22), ale co najlepsze, władze Budapesztu zastrzegły sobie, że najdłuższy bilet, który można wykupić jest na 3h, więc nie ma możliwości zaparkowania samochodu powiedzmy na 3 dni i zwiedzania.

Lokalizacja.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2024

• Pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką

Jedynym minusem jest sąsiedztwo hałaśliwej ulicy - ale jest to cena za lokalizację w centrum miasta.

Pokój był malutki, ale wystarczający. Warunki bez luksusów, ale jest wszystko, czego potrzeba. Jest dostępna w pełni wyposażona kuchnia.

• Ocena dodana: 11 września 2023

Zależało mi jedynie na miejscu do przespania się a nie spędzania tam czasu. Lokalizacja na plus.

Brak czystości w łazience

Najbardziej podobała mi się lokalizacja obiektu, ponieważ jest bardzo blisko do wielu kluczowych punktów miasta.

• Ocena dodana: 25 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Brak klimy, strasznie tu gorąco,

Wyposażenie kuchenne , bardzo blisko do park center oraz metra,

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

2,0
    Brak cieplej wody, smród i bród to tylko kilka z aspektów, z powodu których właściciela można nazwać oszustem.
    • Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Zupełnie inna lokalizacja obiektu niżeli ta, podawana na booking.com, brak cieplej wody, wszechobecny smród kanalizacji, brudne pomieszczenia i części wspólne, brak wifi, niewygodne łóżka, cieknącą toaleta oraz umywalka, kompletny brak działania właściciela w celu usunięcia zgłaszanych wad. Czuje się oszukany i uważam, że pobyt w tym miejscu nie jest wart swojej ceny.

Spokojne sąsiedztwo.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Zero komunikacji z właścicielem: nie odbiera telefonu, nie oddzwania, nie reaguje na wiadomości tekstowe! Zamiast 2 pokojów dla 5 osób mieliśmy jeden.

Nic mi się nie podobało: mieliśmy zarezerwowane 2 pokoje czteroosobowe (podobno), po dotarciu okazało się, że w jednej skrytce nie ma klucza do pokoju czteroosobowego, w którym miały nocować 3 osoby. Uzyskaliśmy tylko klucz do pokoju czteroosobowego (klitka z łóżkiem dla dwóch osób z dodatkową zniszczoną rogówką) z pościelą i ręcznikami dla dwóch osób). Dzwoniliśmy do właściciela, wysyłaliśmy smsy, ale nie było reakcji z jego strony!

• Ocena dodana: 28 lutego 2023

Budapeszt luty 2023
    • Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Apartament znajduje się w starej żydowskiej dzielnicy. Kamienica jest zniszczona a w apartamencie widać upływ czasu. Wszystko dookoła jest stare zużyte na szczęście jest czysto. Telewizor jest ale nie działa, ręczniki małe.

Super lokalizacja, dookoła dużo klubów, pubów, dobra cena do jakości, dostęp do kuchni, wygodne łóżko, duży pokój.

• Ocena dodana: 28 września 2022

1,0
    Uciekajcie. Nie polecam nikomu, nawet za niską cenę
    • Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Zdjęcia nie przedstawiają prawdziwych warunków! Brudny pokój - pełno kurzu; brak ogrzewania - w nocy było zimno przez nieszczelne okna; brudna kuchnia - wszystko się lepiło; piec kuchenny oblepiony tłuszczem i śmierdzący; w łazience oderwany kran - cała łazienka była w wodzie; pościel cienka i bardzo zużyta; piloty od telewizora połamane i oblepione tłuszczem i kurzem; na szafie i piecu kaflowym brud; pleśń lub inny grzyb w pokoju (na piecu i ścianie)

Ciekawa lokalizacja

• Ocena dodana: 18 lipca 2022

• Pokój Czteroosobowy ze wspólną łazienką

Od samego początku były trudności nawet ze zdobyciem kucza do obiektu. Po dotarciu do HR, wchodząc potykamy się o 2 stojące WC (załączam zdjęcia). Pokój był nie posprzątany po wcześniejszych gościach! Nie zmieniona pościel, brudne ręczniki, śmieci, zerwane zasłony! Łazienka w stanie fatalny, brudna i zaniedbana do granic możliwości. Wszystkie problemy od razu były zgłaszane do HR. Kontakt z HR mocno ograniczony, nie odbierali tel. odpisywali raz na dzień lub 2. Nasza prośby o posprzątanie pokoju nie została zrealizowana przez cały pobyt. Nie polecam!

• Ocena dodana: 26 stycznia 2024

Pobyt: grudzień 2023